View Poll Results: Ardreamdaki farm slotlarının dropları kaldırılsın mı kaldırılmasın mı ?

Voters
117. You may not vote on this poll
  • Evet,Kaldırılsın

66 56.41%
  • Hayır,Kaldırılmasın

51 43.59%
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 41
    Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    birazcık düşürülebilir bus ve bes in oranları %1.5 ise %1.3 e alına bilir sallıyorum oranı.

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Bence ardream herhangi şekilde oyunculara maddi kazanç sağlamamalı.

bana kalsa ardreamde cs de kalkmalı.

illede aman cs olsun diyenler içinde cs olsun ama içinde herhangi takı-item atmasın. np sc atsın.

lupusun filan değerli olduğu serverlarda bedavadan para kasma haritası oluyor ardream.

hileye çok müsait, 55 level charı kasmak 2 saat sürmüyor.

ardream troll v.b. moblardan bus-bes-chitin kaldırılmalı. bot farmına çok uygun ardream.

bunun yerine bu droplar czdeki trollere, dtclere, harpy türevi yaratıklara eklenmeli.
    Last edited by Thapseus; 12-30-2017 at 08:23 PM.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Nyyd View Post
    Ardream üzerine hiçbir etkinlik olmadıgı gibi, droplarında kaldırılmaması taraftarıyım. Droplar kaldırıldıgın farmcı bile ardreama giremicek o zaman komple ardreamı kapatsınlar Ardream oyuncularıda pvplere kaysınlar ^^ Neden şimdi de buna taktınız ? Gidip sizde kasabilirsiniz. Kaldırılma işlemi ancak Ardream bosslarına rol, rom, roc iron neck droplarının cz ile birebir aynı oranda cıktıgı zaman onaylarım.
    ben ardream oyuncusu olduğu fikrinde değilim.

genelde eğer lupus lobo hammer filan para ediyorsa cs için orada bekleyen rogueler oluyor. yahut yan charıyla gelmiş kişiler oluyor.

rlb ile ardreamın birleşmesi gerektiğini düşünüyorum. fakat bu haritadanda maddi kazanç sağlanamamalı.

oyunun bir mmorpg, amacı en yğksek seviyeye ulaşarak karşı ırkla savaşmak. 59 da kalmak v.b. bana mevcut durumda saçma geliyor. eskiden exp kasmak çok zordu o zaman mantıklıydı, şimdi değil.
    Last edited by Thapseus; 12-30-2017 at 08:22 PM.

Junior Member
    Selamlar iyi forumlar

Arkadaşlar öncelikle manes serverinin ölmesi yeni sv bekleyen ardreamdaki yada czde ki farmerlar sayesinde oldu hiç şüphe yok buna.Yalnız şöyle bir nokta var ,
    Bu farm slotlarındaki arkadaşlar bus bes kasmak isteyip oyunu Role play halinde oynamak isteyen oyuncu tipleridir.Burda onlarında hakkının olduğunu söylemek isterim ; Belki adam pk atmaktan ziyade boss kesip para kasmak istiyordur.

Sıkıntı şu bu kişiler karus ve humanlarla anlaşmalar yapıp oyunun yapılış amacını ortadan kaldırıyor, bu sayede diğer oyuncuları etkiliyor ; Sadece kendilerini düşünüp oyunda sc alıp pus çeken insanlara şans tanımıyorlar.Oyunda güçlü zayıf veya iyi oyunculuk diye birşey kalmıyor 4 tane yüzde atabilen asas olması yeterli oluyor.Sırf bu yüzden 100 lerce oyuncu farm slotlarına akın etmeye başladı ve diğer oyuncularda bu fikirden dolayı kimisi oyunu bıraktı kimisi farmer zihniyetiyle yeni serveri beklemekte.Bu sorunu ortaya çıkaran bizzat oyuncuların kendisidir.( İnsan sonuçta her zaman kendini düşünüyor,Fakat istisnalarda var o insanlarında gözünden öpmek gerek)

Bu sorun oyunculardan kaynaklı birşeydir arkadaşlar oyunda fairplay üste çıkıp rakibin her zaman kendi ırkını savunması oyunu her zaman canlı yapacaktır.
    Arkadaşlar eğer serverda yada gmlerde sorun olduğunu düşünüyorsanız BorussiaDortmund klanına sorun onlar yeteri kadar farm ve yeni sv konusunda bilgi sahibidirler sonuçta KROWAZI serverda onlardan alabilecek hiç bir ırk yok server değil hatta oyunda alabilecek bir klan yok krowazıda geçtim pkda onları kesen hiçbir klan yok +7 item old takılarla +9 +3 full itemli adamları kesebiliyorlar Sorun varsa burda arayın arkadaşlar( GM lere ithafta bulunuyorum , Mahalle arkadaşlarınıza çok destek çıkıyorsunuz bakalım nereye kadar )
    Tipik bir K2Network

Oyuncular adalet istiyorlar paralarıyla rezil olmak istemeyen insanlar var.Farm yapacaklar yine yapsınlar farmını fakat full itemli bir adam +7 itemli birini kesebilmesi lazım (10 yıllık oyuncuyuz yeteri kadar playerlik var). BorussiaDortmund klanından krowaz korumasına karşı dış çekim bir video istiyoruz. Ardream yada server ölüyorsa bu klan yüzünden ölüyor.

Senior Member Nyyd's Avatar
    Quote Originally Posted by Thapseus View Post
    ben ardream oyuncusu olduğu fikrinde değilim.

genelde eğer lupus lobo hammer filan para ediyorsa cs için orada bekleyen rogueler oluyor. yahut yan charıyla gelmiş kişiler oluyor.

rlb ile ardreamın birleşmesi gerektiğini düşünüyorum. fakat bu haritadanda maddi kazanç sağlanamamalı.

oyunun bir mmorpg, amacı en yğksek seviyeye ulaşarak karşı ırkla savaşmak. 59 da kalmak v.b. bana mevcut durumda saçma geliyor. eskiden exp kasmak çok zordu o zaman mantıklıydı, şimdi değil.

Yanlış düşüncede oldugunu belirtmek isterim. Ardream neden ölü konularına deginirsek;
    1. Jadamar: Oyuncu dengesini bozmakta.
    2. Csden lupusun lobonun pahalı oldugundan bahsetmişsin. Lupus ve lobo pahalıysa zaten orada onları kesmek için bir kapışma oluyor. Lupus ve lobo ne zaman cok assagı fiyat cekilirse o zaman ardream boşalıyor.
    3. Cz Hesapların para kasma yönünde cok fazla olanagı var. Jr, Ft, Aoc gibi sizin deyişinizle aoc'unda degerinin düşmesi gerekiyor.
    4. En iyi itemler cz ve eslantta cıkıyor. İron necklea, Rol, Rof, Roc Peki bu ardream oyuncusu illa para yatırmak zorundamı ? Cz oynamayı sevmeyenler zoraki cz'yemi itilmeli ?
    5. Baseye deginilmiş. Ardream map farklı base map farklı baseyi seven oyuncularda var ardreamı seven oyuncularda Örnegin ; Steamko ilk acıldıogında binlerce kişi ardream char dizdi ardream gelecek diye sonra ne oldu ? Ardreamın geç gelmesi sebebiyle millet itemlerini satıp steamı bıraktı suan ölü durumda.

Ardream oyuncusu degilseniz geniş kapsamda düşünmenizi öneririm. Sene 2018 e giriyoruz kimse troll set ile pk atmaz. Warrior pendant, Priest pendant birçok item czde cıkıyor.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Ardreamda da solo item dizmek isteyen dizemesin . Delostaki droplarda dusurulsun . Aocdaki busda azaltilsin . Neyin kafasını yaşıyorsunuz . Ardreamda bu saatte toplasan iki ırk 10 kişi yok ve dönen PK sadece farm slotları üzerine adamlar hem farm hem PK atabiliyor o slotlar sayesinde . Ne gereksiz bir konu bu çöp slotlarinin kaldırılması güzel oldu ama geri kalan slotlarda nerflenirse oyunda alışveriş sadece sen bana bunu ver ben sana şunu vereyim e döner . Işınlanma yerine yürümeyi tercih edersiniz emc luferde . Beyninizi tekrar çevrimiçi moduna almanızı öneriyorum

Senior Member
    ardream zaten user arayan bir map. bence dokunulmamalı ne kadar çok farmer o kadar çok pk demek

Senior Member ElSalvadoreQM's Avatar
    Nickname
    TheaGORS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Fellow
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    ardream gibi küçük bir mapde bu kadar fazla slotun olması yanlış. yine farm slotu olsun ama sayıları azaltılsın bu az slotlar üzerinde de güzel pk döner böylece. ardreamı boş olan serverlara hileciler dadanıyor yoksa. ayrıca chaos stone kesinlikle random saatlerde düşmeli ve belli bir alana değil bowlun etrafında herhangi bir noktaya düşmeli. yan bilgisayarlarından yüzdeci sokup lobo lupus kovalayan çok koxper var.

Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Nyyd View Post
    Yanlış düşüncede oldugunu belirtmek isterim. Ardream neden ölü konularına deginirsek;
    1. Jadamar: Oyuncu dengesini bozmakta.
    2. Csden lupusun lobonun pahalı oldugundan bahsetmişsin. Lupus ve lobo pahalıysa zaten orada onları kesmek için bir kapışma oluyor. Lupus ve lobo ne zaman cok assagı fiyat cekilirse o zaman ardream boşalıyor.
    3. Cz Hesapların para kasma yönünde cok fazla olanagı var. Jr, Ft, Aoc gibi sizin deyişinizle aoc'unda degerinin düşmesi gerekiyor.
    4. En iyi itemler cz ve eslantta cıkıyor. İron necklea, Rol, Rof, Roc Peki bu ardream oyuncusu illa para yatırmak zorundamı ? Cz oynamayı sevmeyenler zoraki cz'yemi itilmeli ?
    5. Baseye deginilmiş. Ardream map farklı base map farklı baseyi seven oyuncularda var ardreamı seven oyuncularda Örnegin ; Steamko ilk acıldıogında binlerce kişi ardream char dizdi ardream gelecek diye sonra ne oldu ? Ardreamın geç gelmesi sebebiyle millet itemlerini satıp steamı bıraktı suan ölü durumda.

Ardream oyuncusu degilseniz geniş kapsamda düşünmenizi öneririm. Sene 2018 e giriyoruz kimse troll set ile pk atmaz. Warrior pendant, Priest pendant birçok item czde cıkıyor.
    Bakın şuanda bile en az 100 kişi yeni server açılmasını ve ardreamı bekliyor.

Neden ? 55 e asas kasın, yüzdeler pike açık olsun, sonra cs kovalayın.

ilk 3 ay zaten lobo, lupus v.b. çok kıymetli. ciddi değeri oluyor. yani insanlar ardreamın nostaljisidir odur budur değil, bunlar hikaye sadece kar odaklı ardreamı istiyorlar.

ardreamde neden farm slotları olmamalı dersek aoc dediğimmiz slotta ortalama 10 dakikadar bir baskın olur, ks olur. ardreamde aoc ile kıyas edilemeyeck şekilde rahat farm imkanı, expe yatılsa bile problem değil, hile için çok müsait.

olympiada bir dönem kendi charları ile cs beklerken bot charlarını trollere koyan, o slotlara gelenleride kendi charlarıyla gelip kesen kişiler vardı. yani özellikle boş ardreamler hile için bulunmaz nimet.

ardreamdeki slotlar kaldırılıp czdeki farm slotu sayısı arttırılabilir, doğrusuda budur. örneğin cz trollere o dropları eklersiniz, cz dtcleri kaldırır oraua başka farm slotu eklersiniz (bence eski drop oranında çöp slotu eklenebilir bu alana)

yineliyorum, ardreamde kar olmasın, pk için giren kişi olduğunu düşünmüyorum.

evet yıllar evvel exp kasmak çok zorken ardream mantıklı ve zevkliydi. fakat 1 ay bile sürmeden 83 olunabilen bir dönemde ardream benim gözümde sadece kolay farm, beleş cs haritası.

Junior Member
    Nickname
    SILENC3R
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    WaAreWitoryFamily
    Race
    Karus
    cz deki aoc da kaldırılsın bi zahmet