Results 1 to 8 of 8
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Angry Kişinin Hakaretleri

Arkadaşalr +9 citin setli birini sımıldonda hhıcbır yaratık vurmadığı halde mınorlediğini gördüm seri seri pm attım kaç gb ye çarını düzdün diye elemean afq degıldı ego yapma soyle dedım nedeni ise bıle bıle cevap vermıyordu kızmıstım ardından adama sorduğum soruya ceavbı senın ben gıbı kaçtanne oğlun var oldu.... sonrasındakı konusmaların kscsıde var yanlız nasıl atılacağını bılmıyorum yardım edın lutfn ksclerıde atayım böyle baba parasıyla mıllete ezik demesi yanı bana surun kopek gibi kelımeler kullanması zengın olduğu ıcın bunları demesi sizce doğru bır davranısmı??? soru sorduk dıye senı banlatcam dıyor :-) çarı duzulu zengınlerın oyun yerımı burasıkı adam bana surun ezık acından geberırı sızın gıbıler diye cumleler sarf edıyor yetkılılerden cevap beklıyorum ksclerı atmama yardımcı olun lutfen teşekkürler şimiden......
    Last edited by MythAsSasSin; 12-30-2017 at 10:22 AM.

Senior Member
    Selam,
    Elinizde kanıt olsun yada olmasın forumun genel bölümlerinde herhangi bir üye hakkında iftira niteliği taşıyan yazılar yazmak yasaktır. Kişi hakkındaki şikayetinizi Cheat Reports bölümü aracılığıyla yapmanız gerekmektedir.

[COLOR="#FF0000"]EKRAN GÖRÜNTÜSÜ EKLEMEK[/COLOR]

Klavyenizin sağ tarafında bulunan - tuşu, oyun içerisinde anlık olarak görüntü almanızı sağlar. Tuşa bastığınız oyunun kurulu olduğu clientin içerisinde KSC dosyası oluşturulur. Oluşan bu KSC dosyasını jpg. resim haline getirmek için;

1- Clientin içerisinde bulunan KSCViewer programını açın,
    2- File > Open seçeneğiyle clientin içerisinde bulunan ksc uzantılı dosyanızı açın (direk olarak aldığınız resmin açıldığını göreceksiniz),
    3- Sonrasında, File > Save as seçeneğiyle açtığınız bu resmi jpg olarak bilgisayarınızın herhangibir bölümüne kayıt edin.

Kayıt ettiğiniz jpg uzantılı resminizi www.hizliresim.com (önerilen resim yükleme sitesi)'a upload edebilirsiniz. Upload bittikten sonra sitenin size vereceği linkler arasından 'Doğrudan Erişim' linkini not edin.

Cheat Reports Kullanımı

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    yazdım dun fakat konu yok neden sılınıs reportum bilginiz varmı???

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    cheat reprotstan aynı sekılde talımatalra uyarak cr den yolladım fakat cr de o konu myok sılınmıs???

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Yusuf_Miroglu View Post
    cheat reprotstan aynı sekılde talımatalra uyarak cr den yolladım fakat cr de o konu myok sılınmıs???
    Arvişe taşınmıştır

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Cr personelinin imzasında raporunuz hakkında sonuçlandırma yapılırken konum silindi mi diye geri dönüşler olmasın diye imza kısmında uyarıcı yazı metni bulunmaktadır. Lüffen raporlarınız arşive taşınmadan takip ediniz.

Konular her gece 21:00 civarında arşive taşınır.
    Arşiv bölümünü sizler göremezsiniz, bu yüzden lütfen konular arşive taşınmadan önce raporunuzu kontrol ediniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    peki şikayet ettiktten ne zaman sonra arşive taşınıyor? ben bılmıyorum bunu mesela?? arsıvdekını goremezmıyım ne olmus ne bıtmıs diye? yani bide ertesı gun baktım sıkayete sılınmıs bilgilerinizle benı ıhya edınız tesekkürler...

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Yusuf_Miroglu View Post
    peki şikayet ettiktten ne zaman sonra arşive taşınıyor? ben bılmıyorum bunu mesela?? arsıvdekını goremezmıyım ne olmus ne bıtmıs diye? yani bide ertesı gun baktım sıkayete sılınmıs bilgilerinizle benı ıhya edınız tesekkürler...
    Arşive taşınmış olan CR konuları hakkında yeniden bilgilendirme yapmıyorlar bizim takip etmemizi bekliyorlar açtığımız konuyu. İşlem görmüş olan şikayetler akşam 21.00 civarında arşive taşınıyor genelde.