Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

Xigncode lerin çakişmasi

Bu konuyu daha öncede açmıştım Knight online da char pazarda iken Blade and soul adlı oyunu açtığımda (ikiside Xigncode kullanıyor) Knight online da gözlüklü adam çıkıyor ve KO kapanıyor nedense.

Bununla ilgili @Eryudes ilgilenmişti sağolsun log kayıtlarını göndermiştim inceleme sonrası sorunun diğer oyunla ilgili olduğu sölenmişti.

Diğer oyunda log kayıtlarını attım onlarda sorunun bizle ilgisi yok diye cevap attılar.

şimdi kodlama ya da oyunun çalışma mantığını bilen varsa yardımcı olabilir mi?
    Sorun bilgisayarımda mı? yoksa bu oyunlar da mı?

Çünkü yeni fark ettiğim bir şey oldu. ilk KO yu açıp sonra Blade and soulu açınca 1-2 dakika içinde KO da gözlüklü çıkıp oyun kapanıyor.
    Fakat ilk Blade and soulu açıp sonra KO yu açtığımda sorun olmuyor

Burda ki saçma mantık nedir? bunun çözümü var mı dır? Her seferinde sürekli açık olan KO yu kapatıp Blade and soulu açıp ardından tekrar KO yu mu açmam gerekecek?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Not: Daha önceden meydana gelen sorunun kaynağı Blade and soulun kullandığı N-Protect güvenlik programı olduğu sonucuna varılmıştı. Şuanda iki oyunda Xigncode kulanmakta malesef yine benzer sorunla karşılaşıyorum. Yardımlarınızı beklıyorum.
    Last edited by Tekdost; 12-30-2017 at 02:44 AM.

Senior Member
    Selam,
    XIGNCODE3, STKO ve USKO'nun aynı anda açılmasına izin vermemektedir. Bahsettiğiniz diğer oyununda USKO ile birlikte oynanmasının mümkün olmayacağı düşüncesindeyim.

Senior Member
    Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    Selam,
    XIGNCODE3, STKO ve USKO'nun aynı anda açılmasına izin vermemektedir. Bahsettiğiniz diğer oyununda USKO ile birlikte oynanmasının mümkün olmayacağı düşüncesindeyim.
    Bahsettiğim oyunun KO ile bir ilgisi bulunmamaktadır.
    Ne steame bağlı ne de Uskoya bağlı bir oyundur. ayrıca tam olarak okuduysanız eğer ilk olarak Blade and soulu açıp sonra KO yu açınca sorun çıkartmamaktadır.
    Fakat ilk ko yu açıp charı pazara bırakıyorum ardından blade and soulu açınca KO kapanmakta.

Quote Originally Posted by Tekdost View Post
    Bahsettiğim oyunun KO ile bir ilgisi bulunmamaktadır.
    Ne steame bağlı ne de Uskoya bağlı bir oyundur. ayrıca tam olarak okuduysanız eğer ilk olarak Blade and soulu açıp sonra KO yu açınca sorun çıkartmamaktadır.
    Fakat ilk ko yu açıp charı pazara bırakıyorum ardından blade and soulu açınca KO kapanmakta.
    galiba bu xingcode kendisinde bir sorn var ornek olarak zula da xingcode la birlikde calisyor antivurus olarak ama sorun yok onlarda sana tavsiyem xincide bir ticket atmaniz

Senior Member
    Bir program kendi kendini illegal olarak görüyorsa zaten daha da diycek pek birşey yok gibi....