Results 1 to 6 of 6
    Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Exclamation Destan Draki Kulesi hk.

2 Haftadır Forum ve CR olmak üzere sürekli Post yollamama rağmen hala daha DESTAN Draki Mage Sıralaması düzeltilmedi.İllegal nedeniyle şikayet ettiğim insanlar gerekli işlemler gördü denildi.Sürekli olarak şu sıralamayı güncelleyin diyorum hala daha bir gelişme göremiyorum.Ay sonu geldi ne zaman güncelleyeceksiniz acaba ?

Tüm joblar için Draki Sıralamasını inceleyin.Herkes mağdur oluyor.Oldu ki yapamayacaksınız kaldırın gitsin etkinliği.Sıralamayı da güncelleyin artık birazcık ilgilenin yaptığınız etkinliklerle.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    +++++++++++++++++++++++++++++

Senior Member 61yattara61's Avatar
    Nickname
    ImPanthera
    Class
    KO -> Portu
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    12 dakkada bitiren Porutu karakterler var inandırcı gelmiyor bana.. Hiç mi TS'en bozulmuyor Draki'de yuhh dedirtti bana..

Senior Member BravoDude's Avatar
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 61yattara61 View Post
    12 dakkada bitiren Porutu karakterler var inandırcı gelmiyor bana.. Hiç mi TS'en bozulmuyor Draki'de yuhh dedirtti bana..
    Destan 12 dk Draki bitiren benim. İstediğin yere şikayet et incelesinler. Ayrıca TS de basmıyorum. Ares'te 7-8 dk ya bitiryorum, orayı da şikayet ede bilirsin.

Quote Originally Posted by BravoDude View Post
    Destan 12 dk Draki bitiren benim. İstediğin yere şikayet et incelesinler. Ayrıca TS de basmıyorum. Ares'te 7-8 dk ya bitiryorum, orayı da şikayet ede bilirsin.
    bi ara draki girdinde video cekip yollarmisiniz en azindan diyer oyuncular da nasil bu sure de kesiliyor gorsunler hem ogrenmis olurlar hem imkansiz olmadini anlarlar , aslinda bende merak ettim suan nasil yapdinizi ozelikle porto la fazla video yok veya ceken yok ne yaziki

Senior Member BravoDude's Avatar
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GOGOPRIEST View Post
    bi ara draki girdinde video cekip yollarmisiniz en azindan diyer oyuncular da nasil bu sure de kesiliyor gorsunler hem ogrenmis olurlar hem imkansiz olmadini anlarlar , aslinda bende merak ettim suan nasil yapdinizi ozelikle porto la fazla video yok veya ceken yok ne yaziki
    Evet bende düşündüm kaç kez çekeyim diye, bir türlü kuramadım video programı gitti. GM'ler isterse kanıt için çekebilirim.
    Destanda takıların bir kaçı old takı bide. Arkadaş duysa iyice delirir