Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 51
    Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Oyuncularımızın yaptığı yorumları teker teker okudum. Hiçbir zaman şirket olarak aman şuraya bir ekleme yapalım buradan da kâr edelim düşüncesi içerisine girmedik. Aldığımız tüm önlemler illegal programların kullanımını azaltmaya yöneliktir. Bazı oyuncularımızın da en son ne zaman engellendiğini gördünüz sorusunun cevabını daha önce defalarca açıklamama rağmen diğer oyuncular üzerinde algı yönetimi için tekrardan yazıldığını görüyorum.

Gelişen teknolojiler ve internet ortamı sayesinde bazı şeyleri yapabilmek ya da bu sistemleri öğrenmek zor değil. Bu yüzden yorum yaptığınız sistemleri ve uygulamaları öğrenmeniz sizin için iyi olacaktır. Aksi taktirde yaptığınız yorumlar sadece hayal gücünüzün bir ürünü olarak burada kalacaktır. Günümüzde hilesi ya da bir açığı olmayan oyun bulmak imkansızdır. Özellikle oyunu oynayan kişiler bunları gelir kapısı olarak görüyorsa tamamiyle imkansızdır.

İllegal programlarla olan savaşımızda sürekli olarak kendimizi güncelleyerek devam ediyoruz. Peki önceleri bu savaş nasıl oluyordu şimdi nasıl yapılıyor?

Xigncode'un gelmesiyle birlikte belli bir dönem oyunda hile görülmedi. Yeni sistem ile beraber bu programları oluşturan kişiler araştırmaya ve programlarını bu sisteme göre geliştirmeye başladılar. Tam anlamıyla bypass bulunduğu anda zaten diğer kişilerde buralardan yola çıkarak bir şeyler elde ettiler. İllegal programlar güncellendiğinde hızlı bir şekilde engelleniyordu. Peki ya sonra? Ortalama 1 saat içerisinde yeni bir güncelleme çıkararak aldığımız tüm önlemleri aşabiliyorlardı. Bunun bir sonu yok arkadaşlar. Siz istediğiniz kadar önlem alın, tam anlamıyla bu durum engellenmeyecektir. Oyunun altyapısının eski olması, geçmiş dönemlerde tüm kodlarının paylaşılması ve sadece bu güvenlik yazılımlarını aşmak için kurulan platformların olması bu durumu imkansız kılmaktadır. Muhtemelen buraya kadar okuduysanız, engellenmiyorsa şimdi neler yapılıyor diye düşünüyorsunuzdur. Bu düşüncenizin cevabını sizlere net bir şekilde aktarmayacağım.

Burada her ne kadar iyi niyetli oyuncularımız olsa da bir o kadar da illegal oyuncumuz yer almaktadır. İzlemiş olduğumuz yolları ve prosedürleri anlattığımız taktirde buna karşı yollar izlemeye başlayacaklardır. Sadece sizlere bu konu hakkında sürekli olarak oyun içerisinde gerekli kontrolleri sağlayan bir ekibimizin olduğunu ve yine sürekli olarak bu programları kullanan oyuncuların ceza aldığını (Bkz.) rahatlıkla söyleyebilirim.

Quote Originally Posted by BetaBlocker View Post
    Cheat reports hebele hubele diyen mod ve gm ekibi oyunu oynayan çok azaldığı için koxpu bitirdiklerini sanıyorlar oynayan yok çünkü, eğer ki k2-g1 zamanındaki kadar koxper olsaydı bunları ntt ekibinin banlaması 1.5 aydan fazla sürerdi hatta yayını bırakırlardı
    Bahsettiğiniz dönemlerdeki illegal oyuncular barınamadığı için legal oynamaya başlamışlardır. Aynı 2016 yılında illegal program nedeniyle hesabınızın kapatılmasından sonra legal bir şekilde oynamaya başladığınız gibi.
    Last edited by Eryudes; 01-19-2018 at 08:41 AM.

Banned
    Nickname
    TontonEniste
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RELOAD
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    sadece gülüyorum,,,, enson sikayet rapotuna bir resim yolladım,, yazının tamamı olduğu halde aşağı yukarı çek, tarih yok, ksc değil vb,,, oysa adam 7 sülaleme sövmüş,, bizleri çok iyi koruyorsunuz sağolun..

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Bu üyelik hiçbir illegal aktiviteden dolayı ban yemedi eryudes, benim vicdanım rahat alnım ak ne olduğunu da görüyorum biliyorum.
    Nttgame öncesi oyunun çok kötü olduğu, sonrasında çok güzel olduğu bütün mod ve gm ekibinin dilinde.
    Soruyorum o halde madem o kadar kötü bir dönemdi neden o zamandan kalma seri r, hf veya rock(gm gibi tek atıyordu yaratıklara) veya bilmediğimiz başka yöntemler ile kasılan itemler, gb ler oyunda kaldı? Bunları silmek yerine nttgamr bunları da satmanın bir yolunu aradı, reseller siteleri yarattı. Böylece illegal olan itemler komisyoncu vergi kaçıran bu sitelerle satıldı, satılıyor.
    Ntt yerine herhangi bir yayıncı (Türk olmayan yayıncı) alsaydı oyunu eminim görev süresi bitene kadar ya da bitimine yakın olan sürece kadar iyi bir oyun sunabilirdi.
    Burada tepki veren arkadaşlara son sözüm, kimi kime şikayet ediyoruz bilin istedim vakit harcamaya gerek yok biliyorum

Senior Member Moffy00's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhabalar,

Oyuncularımızın yaptığı yorumları teker teker okudum. Hiçbir zaman şirket olarak aman şuraya bir ekleme yapalım buradan da kâr edelim düşüncesi içerisine girmedik. Aldığımız tüm önlemler illegal programların kullanımını azaltmaya yöneliktir. Bazı oyuncularımızın da en son ne zaman engellendiğini gördünüz sorusunun cevabını daha önce defalarca açıklamama rağmen diğer oyuncular üzerinde algı yönetimi için tekrardan yazıldığını görüyorum.

Gelişen teknolojiler ve internet ortamı sayesinde bazı şeyleri yapabilmek ya da bu sistemleri öğrenmek zor değil. Bu yüzden yorum yaptığınız sistemleri ve uygulamaları öğrenmeniz sizin için iyi olacaktır. Aksi taktirde yaptığınız yorumlar sadece hayal gücünüzün bir ürünü olarak burada kalacaktır. Günümüzde hilesi ya da bir açığı olmayan oyun bulmak imkansızdır. Özellikle oyunu oynayan kişiler bunları gelir kapısı olarak görüyorsa tamamiyle imkansızdır.

İllegal programlarla olan savaşımızda sürekli olarak kendimizi güncelleyerek devam ediyoruz. Peki önceleri bu savaş nasıl oluyordu şimdi nasıl yapılıyor?

Xigncode'un gelmesiyle birlikte belli bir dönem oyunda hile görülmedi. Yeni sistem ile beraber bu programları oluşturan kişiler araştırmaya ve programlarını bu sisteme göre geliştirmeye başladılar. Tam anlamıyla bypass bulunduğu anda zaten diğer kişilerde buralardan yola çıkarak bir şeyler elde ettiler. İllegal programlar güncellendiğinde hızlı bir şekilde engelleniyordu. Peki ya sonra? Ortalama 1 saat içerisinde yeni bir güncelleme çıkararak aldığımız tüm önlemleri aşabiliyorlardı. Bunun bir sonu yok arkadaşlar. Siz istediğiniz kadar önlem alın, tam anlamıyla bu durum engellenmeyecektir. Oyunun altyapısının eski olması, geçmiş dönemlerde tüm kodlarının paylaşılması ve sadece bu güvenlik yazılımlarını aşmak için kurulan platformların olması bu durumu imkansız kılmaktadır. Muhtemelen buraya kadar okuduysanız, engellenmiyorsa şimdi neler yapılıyor diye düşünüyorsunuzdur. Bu düşüncenizin cevabını sizlere net bir şekilde aktarmayacağım.

Burada her ne kadar iyi niyetli oyuncularımız olsa da bir o kadar da illegal oyuncumuz yer almaktadır. İzlemiş olduğumuz yolları ve prosedürleri anlattığımız taktirde buna karşı yollar izlemeye başlayacaklardır. Sadece sizlere bu konu hakkında sürekli olarak oyun içerisinde gerekli kontrolleri sağlayan bir ekibimizin olduğunu ve yine sürekli olarak bu programları kullanan oyuncuların ceza aldığını (Bkz.) rahatlıkla söyleyebilirim.

Bahsettiğiniz dönemlerdeki illegal oyuncular barınamadığı için legal oynamaya başlamışlardır. Aynı 2016 yılında illegal program nedeniyle hesabınızın kapatılmasından sonra legal bir şekilde oynamaya başladığınız gibi.
    uff rekt.

2-3 gün önce eryudesle ape slotunda karşılaştık adamlar geziyor yan charlarla

Banned
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhabalar,

Oyuncularımızın yaptığı yorumları teker teker okudum. Hiçbir zaman şirket olarak aman şuraya bir ekleme yapalım buradan da kâr edelim düşüncesi içerisine girmedik.
    O zaman 400 cash olayını ve hapis olayını kaldırabilirsiniz bu şekilde olduğu sürece hile kâr amaçlı düşüncesi gayet normal.

Bunların bir işe yaramadığını göremiyorum onlar yine geliyorlar çünkü 400 cash caydırıcı değil hele bu cash trade edilerek kullanıldığı sürece ve boss stafı vs satabilecekleri şans itemleri alabilirse hiç değil.

Trade açmak için 2000 3000 cash ve bu cash ile alınan itemler hiç bir şekilde trade edilmesin ve boss staff gibi değerli item çıkan itemler alınmasın ah o zaman bu kazanç kapısı değil hileciler engellemek için getirilmiş diyebilirim (illa trade ya da bazı etkinlik, haritalara geçiş için bir şey yapılıyorsa bu 2000 3000 cash olacak diye bir şey yok çeşitle level görev npoint, online olması süresi gibi basit şeyler getirilerek hile çok daha fazla engellenir amaç buysa...)

Yine premiumlulara ip sınırlaması getirmiyerek server işgalcilere özellikle pazarda 10larca pc ile dolaşanlar engel olmayarak adil oyun anlayışını dışında server kapasileri bu çoğunluğun TL çıkarları için doldurulmasına dolaylı olarak daha fazla premium satarak bunu kazanç kapısı haline getirildiği ortada.

Kullanan memnun, satan memnun, TL kazanma peşindekiler memnun gerçek oyuncu mağdur!

Ama şu da bilinsin gerçek oyuncu olmazsa hiç biri olmayacak...
    Last edited by IRsc; 01-19-2018 at 10:56 AM.

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Yazıyorsunuz da ben sorumun cevabını alamıyorum:
    K2-g1 zamanında yapılan illegal itemler neden sizin sponsor sitelerde satıldı/satılıyor.
    Bir de düzeltme yapayım eryudes in iftirasına karşılık ne bu üyelik ne de oynadığım diğer üyeliklerde herhangi bir illegal aktivitem olmamıştır. Burada bana laf yetiştiren güruhun aksine Premium ve cash i de oyun içi pus kullanımı ile aldım. 3-5 lira daha az ödeyeyim diye vergi kaçıran reseller sitelerden medet de ummadık.

Senior Member
    Nickname
    xLyki4x
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Ben anlamakta zorlanıyorum nasıl cr konusu 2-3 gün bekliyor işlem yapılmıyor? Ben toplasan 3 tane CR konusu açtım bu zamana kadar biri rekor 26 DK'da Patheoz geldi 2 oyuncuyu hapise attı, diğerlerinede maks 1 saatte yanıt geldi yani, CR çok çok hızlı. Ticket desen 5-6 ticketim var mesai saatleri içerisinde maks 1.30 - 2 saate yanıt aldım, çok tuhaf, bence NTT'nin bu yönleri harika. Yiğidi öldürelim de hakkını da verelim.

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Chaos Koxp Ve Pedal Satıcıları Dışındakiler Eskisi Gibi Pek Bir Şey Yapamıyor Anca Adam Keserler.

Senior Member
    manes andream human okçular koxp açık geziyor pc iyi değil video alamıyorum 10 lu 9 lu ok aynı anda saplanıyor. seri mana silme ve mana silme atarken aynı anda skil atma utanmadan bide playerım kardeşim diyolar eline 7 ib alan koxp açıyor acilen sürekli uzun süreli manes andream humanlar denetlenmeli ve şunu ekliyim boss taşı zamanı gelip kontrol edin tüm koxp açanlar orda oluyor.. okçuları iyi izleyin ksc mevcut 10lu okun aynı anda saplanması gayet açık görülüyor anlamamak için salak olmak gerekir ama playerım diyor tüm gmleri manes andream human denetlemeye bekliyorum..

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    koxperler 2 ye ayrılıyor , 1-parti clan koxperler topluluk halinde tek kişinin yönetimi veya bireysel ama toplu halde item kasma para kasma (farm deniliyor günümüzde) ve pk dediğimiz parti ile np kasma pvp alanlarında , 2- parti veya clanlarda olabilir ama çoğunlukla bireysel kullanıcılar var , şimdi esas problem şu üstün itemlere sahip kişiler sadece 1. seçenekteki topluluk veya tek kişinin sahip olduğu tren tarzı koxplara yönelik raporlamalar yapıyor ve o bireysel kullananlar göze batmadığı için çoğu zaman alt kademe iteme sahip insanları oyundan bezdiriyorlar . Oyunun her nekadar hilede olsa item farkı ile hile kullanmıyan birinin hileli birine item farkı ile çok kolay öldürebileceği ortada ve bundan dolayı sanılıyorki hile yok! halbuki itemleriniz güçlü olmadan bir cz veya ardream ortamında gezmeye kalkın sizinle aynı itemlere sahip kişiler playerliği olmadan z tuşuna basarak sizi 2 saniye içinde mıhlıyor. Destek ekibi bence güzel çalışıyor sonuçta inceleyip bir karara bağlıyorlar başlarından savmıyorlar bu yüzden teşekkür ediyorum , fakat uslanmayan oyuncular gerçekten çok.