Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
    Senior Member Rhales's Avatar
    Quote Originally Posted by devi1 View Post
    hesaplara yurt dışı ipsiyle logini kapatma gibi bir ayar olsa, kullanıcıların %95i bu ayarı aktif edecektir

yeterince açık yazıdığım metni biraz daha açayım , bu ayar bulunacak , aktif etmek zorunda değilsin
    Üzgünüm ama Otp kodunu, e-mail şifresini, telefonuna gelen onay kodunu dahi dolandırıcılarla paylaşan kullanıcılar mevcut. Bu önerinizde ki ayarın kapatılması için gerekli olan ne varsa, kullanıcıların onu da paylaşacağını düşünüyorum.

Bunun yerine daha somut adımlar atmayı düşünüyoruz. Umuyorum ki sorunu neredeyse kökten çözüm olacak bazı adımlar atılacaktır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Rhales View Post
    Üzgünüm ama Otp kodunu, e-mail şifresini, telefonuna gelen onay kodunu dahi dolandırıcılarla paylaşan kullanıcılar mevcut. Bu önerinizde ki ayarın kapatılması için gerekli olan ne varsa, kullanıcıların onu da paylaşacağını düşünüyorum.

Bunun yerine daha somut adımlar atmayı düşünüyoruz. Umuyorum ki sorunu neredeyse kökten çözüm olacak bazı adımlar atılacaktır.
    3D retina taraması koysanızda bunlar gözünü söküp gönderirler dolandırıcılara. Ucuz cash, hediye item lafını duyunca gözü dönen aç gözlülüklerinin kurbanı olanlara çokta acımamak lazım.

Bizlerde yıllardır kulanıyoruz otp ve diğer güvenlikleri herhangibir sorun olmadı .

Tolga çevik "Ucuz kırbaç var" biz türkler ucuz bir şey duyduk mu her şeyi yapıyoruz MALESEF
    Last edited by asibseolur; 12-25-2017 at 07:38 PM.

Merhaba,

Son zamanlarda sizden aldığımız bilgilendirmelere istinaden yapmış olduğumuz incelemelerde,
    kötü niyetli kişilerin hesabınıza erişim sağlamaya çalıştığını tespit ettik.

Bu kişiler OTP koruması olan hesaplara giriş yapamadığından dolayı sürekli olarak hatalı OTP kodu girmekte
    ve bu işlem sonucunda OTP bloke işlemi gerçekleşmektedir.

Kullanıcılarımız ise sürekli OTP uygulamasının bloke olduğunu görüp,
    sistemsel bir sorun var olduğunu düşünmekte ve şikayetçi olmaktadır.
    Ardından ise ICS güvenliğini hesaplarından kaldırmaktadır.
    ICS koruması kaldırılan hesaplar ise, kötü niyetli kişiler tarafından mağdur edilmektedir.

Eğer yukarıdaki ekran görüntüsünde de görüldüğü şekilde bir sorun ile karşılaşıyorsanız,
    lütfen öncelikle bilgisarınızın güvenli olduğundan, herhangi bir zararlı yazılım ya da
    uzaktan erişim olmadığından emin olunuz.
    Daha sonra hesap bilgilerinizi (şifre,mail v.b.) güvenilir bir cihazdan değiştirip,
    OTP ve bilgisayarınızın zaman ayarlarını düzenleyiniz.

OTP Kod Uyuşmazlığı / OTP Zaman Ayarı

Bunun yanı sıra uzun süredir hesap şifresini değiştirmeyen bir çok kullanıcımız mevcuttur.
    Uzun süre boyunca aynı şifreyi kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.
    En az 3 ayda bir, güvenilir bir cihazdan hesap şifrenizi değiştirmenizi tavsiye ediyoruz.

NTT Game ll Destek Ekibi
    Selam Bahsetiklerinizin haricindede 2 hata bulunmakta otp nin sitesine girdiğinizde sizin gmail adresiniz tam olarak görünüyor
    2. olarak kendi hesabımın otp kodunuda dediğiniz gibi bloke ettiler ben kendi id ve pass ları yazdıktan sonra otp
    İstemedi ve direk karaktere girdim bunun sebebi nedir acaba _?

Quote Originally Posted by AZTECHERO View Post
    Selam Bahsetiklerinizin haricindede 2 hata bulunmakta otp nin sitesine girdiğinizde sizin gmail adresiniz tam olarak görünüyor
    2. olarak kendi hesabımın otp kodunuda dediğiniz gibi bloke ettiler ben kendi id ve pass ları yazdıktan sonra otp
    İstemedi ve direk karaktere girdim bunun sebebi nedir acaba _?
    Hesap bilgileriniz ve OTP kodunuz ele geçirilmiş, ICS koruması farklı bir kişi tarafından iptal edilmiş olabilir.
    OTP web sitesine girişte tek kullanımlık şifre olmadan giriş yapılamıyor bu yüzden mail adresini gizleme gereği duyulmamış olabilir. Ancak mail gözükme ile ilgili düzenleme yapılabilir.

Hesap bilgileriniz ve OTP kodunuz ele geçirilmiş, ICS koruması farklı bir kişi tarafından iptal edilmiş olabilir.
    OTP web sitesine girişte tek kullanımlık şifre olmadan giriş yapılamıyor bu yüzden mail adresini gizleme gereği duyulmamış olabilir. Ancak mail gözükme ile ilgili düzenleme yapılabilir.
    selam play store olmak üzere artık casus yazılımlar had safhada bunları engellemek için örn: İtem kilit açma içinde farklı bir yazılım yada telefona mesaj gönderilip
    mesajda gelen pass akabinde değişim olması daha iyi olmazmı bugün bazı programlar vasıtasıyla güvenlik kilitleri 5 dk da kırılıyor bu tip durumlara
    önlem amaçlı olarak yapılması gerekir. Çünkü gerçekten çok emek sarfediyoruz 2 yıl emek harcayan bir dostumun bütün itemleri gitti İcs/otp yüklü olduğu halde e haliyle o emek o çaba ve sonunun böyle olması insanı üzüyor ...

Junior Member
    bios pilini degiştirdim sistem saatini ayarladım ama pil değiştirdikten sonra otp yanlış kod veriyor.Saat dilimiylede oynamıstım.Bununla ilgisi olur mu?4-5 kere hatalı kod nedenıyle bloke olur mu?

Quote Originally Posted by deloko58 View Post
    bios pilini degiştirdim sistem saatini ayarladım ama pil değiştirdikten sonra otp yanlış kod veriyor.Saat dilimiylede oynamıstım.Bununla ilgisi olur mu?4-5 kere hatalı kod nedenıyle bloke olur mu?
    Merhaba,

Hem bilgisayarınızın hem de AnyOTP uygulamasının zaman ayarlarını düzenleyerek oyuna giriş yapabilirsiniz.

OTP Kod Uyuşmazlığı / OTP Zaman Ayarı

Eğer sorununuz çözülmez ise otp.nttgame.com adresi üzerinden OTP bloke kaldırma işlemi yapmanız gerekecektir.

Bilginize,

Junior Member
    otp sitesine giriş yapamıyorum lütfen yardım !!

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    katip90 Şuanda sitede bir sorun gözüküyor. Mevcut konudan gerekli bilgilendirme sağlanacaktır muhtemelen.

OTP Sitesine Giriş Yapamıyorum

Junior Member
    Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    katip90 Şuanda sitede bir sorun gözüküyor. Mevcut konudan gerekli bilgilendirme sağlanacaktır muhtemelen.

OTP Sitesine Giriş Yapamıyorum
    otp kodu yanlış girildiğinden bloke oldu şimdi sıfırlamam gerekiyor oyuna giriş yapabilmem için ama siteye hesabım kısmına girilmiyor