Results 1 to 4 of 4

gm veya moderator telf nr si onaylanmiyor listede yok ?

sayin gm veya moderator

Hollandan da katilyrm ama cep nr kayi t edemiyorum cunku listede gozukmiyor netherlands veya holland yok ... eskiden vardi bunun nedeni nedir veya nezaman duzeteceksiniz bu sorunu ? suan ticket yollmak icin de cash isteniyor carda cash olmadi icin onu da yapmiyorum nasil olacak bu ?

acil cevap bu konuda

dear gm or mod

i need to acctivate my tel number but it is not possible becouse you can't choose netherlands in the option for tel number is there any solution about this , ??? btw i cant send any tickets becouse dont have any cash ?
    Last edited by GOGOPRIEST; 12-18-2017 at 08:35 PM.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Merhaba;
    Destek sistemi Nttgame>SMS onaylama sekmesi üzerinden müşteri hizmetlerine bilet göndermelisiniz. Bilet gönderebilmek için hesabınızda en az 1Npoint bulunmalıdır. Npoint yükleyerek bilet gönderebilir yada forum etkinlikleri ve twitch yayınları üzerinden ücretsiz Npoint kazanabilirsiniz.

Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    Merhaba;
    Destek sistemi Nttgame>SMS onaylama sekmesi üzerinden müşteri hizmetlerine bilet göndermelisiniz. Bilet gönderebilmek için hesabınızda en az 1Npoint bulunmalıdır. Npoint yükleyerek bilet gönderebilir yada forum etkinlikleri ve twitch yayınları üzerinden ücretsiz Npoint kazanabilirsiniz.
    dediniz gibi yapdim ama nafile galiba , kabul edilmiyor baska yorumlara bakarak ayni sorunu yasiyanlar olmus
    #GNE-794-30963
    @Khenarth yardimci olabilirmisiniz bu konuda

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GOGOPRIEST View Post
    dediniz gibi yapdim ama nafile galiba , kabul edilmiyor baska yorumlara bakarak ayni sorunu yasiyanlar olmus
    #GNE-794-30963
    @Khenarth yardimci olabilirmisiniz bu konuda
    Merhaba,

Biletler sırasıyla incelenip kontrol edilmektedir. Atmış olduğunuz kategoride yoğunluk olmaması durumunda, azami geri dönüş süresi 72 saattir. Lütfen çoklu bilet atmadan, tarafınıza yapılacak olan geri dönüşü bekleyiniz.

Tags for this Thread