Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
    Junior Member

hesabım çalındı

OYUN İÇİ MrAlpha isimli charım soyulmuştur telefonuma aylar önce nttgame ye kaydoldugumda ve otp dogrulaması yaparken gelen mesaj bugun sabah 09:30 da aynı mesaj yerinden gelerek hesabınıza ticket atıldı hemen otp ics girip dogrulayın dedi ve yaptım ve birkaç dakıka sonra hesabım soyuldu şifresi değişti belki site yalancı bir sitedir bilemiyorum ben ondan emin olmak için aylar önce nttgamenin attığı mesajı başka bir hacker bana nasıl atabilir ? aynı numaradan
    oyunda 48gb ye yakın itemlerim vardi ve gerekli ticketi attım charda ne var ne yok herşeyi biliyorum nttgame tarafından bu duruma gereklı yardımı beklıyorum ticket te atmış bulunmaktayım

Junior Member
    telefonuma gelen mesajlarda durmakta lütfen nttgame yardımcı olun bana tek isteğim bu oyunda bir cok emekler vererek o gb lere ugrastım lütfen yardımcı olun

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Öncelikle geçmiş olsun.
    Telefonunuza kötü amaçlı kişiler tarafından sahte site linki gönderilmiş, sizde bu site üzerinden bilgilerinizi girmişsiniz.
    Konudan gerekli bilgileri alabilirsiniz.
    [DUYURU] Sahte Sosyal Medya Sayfaları ve SMS'ler Hakkında

Junior Member
    peki benim itemlerim ne olacak ? giden herşey gittimi yani peki sizin aylar once gönderdiğiniz telefon numarasından bu kötü amaçlı şahıslar nasıl bana mesaj yolluyorlar yardım edin lütfen

Junior Member
    bütün bilgiler var elimde charın geçmişinden bakıp trade verildiği kişileri bulup banlayamazmısınız itemlerimi geri alamazmısınız koskoca ntt game bunu yapamıcakmı ?

Junior Member
    bana oyun içinden bir pm gelmedi benim telefon numara direk sizin mesaj kutunuzdan mesaj geldi lütfen yardımcı olun

Race
    El-Morad
    Paylaştığım linkteki ilgili bölüm.
    SMS Dolandırıcıları

Bildiğiniz gibi artık birçok şirket müşterilerinin telefon numaralarına SMS göndererek kampanya ve etkinliklerinin duyurusunu yapmakta. Günümüzde bu SMS gönderimi çok basite indirgenmiş durumda ve ufak bir uğraş ile istediğiniz SMS başlığında istediğiniz numaraya mesaj gönderilebilmektedir. Bu konuda dikkat etmeniz gereken nokta ise BTK'nın 2016 yılının sonunda başlattığı SMS kod uygulaması ile zorunlu hale getirilen mesajın sonunda yer alan kod numarasına bakmak olmalıdır.

NTTGame Resmi Sayfa Linkleri

http://www.nttgame.com/
    http://www.nttgame.com/knight/
    https://www.facebook.com/OfficialNttGame/
    https://www.facebook.com/KnightOnlineWorld/

NTTGame ve Knight Online sitelerine giriş yaptığınızda lütfen girdiğiniz URL'nin doğru olduğundan emin olarak hesabınıza giriş yapınız.

Junior Member
    ya bakın tamam anlıyorum sizi ama ne yapmam gerekiyor bir bardak sumu içeyim 1000tl nin üstüne ne yapayim ?

Junior Member
    lütfen yardımcı olun bana bütün emeklerim gitti ntt game olarak gösterin varlığınızı lütfen

Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by halilcyrrr View Post
    bütün bilgiler var elimde charın geçmişinden bakıp trade verildiği kişileri bulup banlayamazmısınız itemlerimi geri alamazmısınız koskoca ntt game bunu yapamıcakmı ?
    Kandırılır ya da dolandırılırsam ne olur? '' Hesabım soyuldu! '',
    Hesabı Çalınan ve İhlal Edilen Oyuncular Hakkında Önemli Bilgilendirme

Konularda restorasyon işleminin artık yapılmayacağı belirtilmiştir. Destek sistemi üzerinden bilet göndermeniz durumunda belirttiğiniz gibi bir durum mevcut ise ilgili hesaplara yaptırım uygulanır.