Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

Angry Delosda karşi irk atack yapma.

Merhaba Arkadaşlar,

Foruma giren takip eden biri değilim, ama gecenin saat 02:30 unda artık canıma tak etti ve elimden tek gelen şey bu oldu.
    Destan serverinda delosta ****** Clanından ****** ve ***** adlı kendini bişey sanan 2 tane kişi zevk için herkesi öldürmesi ve gem kasmak için gittiğim beni en az 100 kere öldürmesi sonucu bu konuyu açmak istedim.

Sayın Yönetim siz söyleyin ne yapmalıyız biz artık Siz Söyleyin ne yapmalıyız yani, premium al Destan 1 e girmek için Delos a git kastırmasınlar hiç bişey, andream e git ezik diye gelen geçen öldürsün, baseye git ordada aynı muamele, Cz den hiç bahsetmiyorum bile hiç çıkmaya niyetlenmedim çünkü ben orda hiç ama hiç bişey yapamam Benim gibi bu durumdan muzdarip olan eminim yüzlerce kişi var.Bundan yüzde bir milyon eminim. Sayın yönetim sizlerden ricam bir anket yapılsın ve en azından delosta karşı ırk atack kapatılsın veya kalsın gibi bir anket lütfen.
    Gece geç saatlere kadar uyumayıp gündüz yapamadığımız farm ı bari gece yapalım diyoruz ama olay bu.

Son Olarak Birde Kendini Birşey Sananların yazdığına bakın.

Allah rızası için herkes bi empati kursun olur mu ? ...

[IMG][/IMG]
    Last edited by MythAsSasSin; 12-15-2017 at 11:45 PM.

Senior Member
    Merhaba,
    Sizi öldürmelerinin dışarısında sözlü bir şekilde rahatsızlık verme, tahrik etme/küfür etme veya farklı bir durum oluşması durumunda ilgili kanıtları alarak Cheat Reports üzerinden bildirimlerde bulunabilirsiniz.

Cheat Reports Kullanımı

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    K.bakmayında gb nin 27tl oldugu sw de para kasmak o kadar kolay olmayacaktı..

Senior Member VSTiTrek's Avatar
    Nickname
    TiTrek
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TomMarveloRIDDLE View Post
    K.bakmayında gb nin 27tl oldugu sw de para kasmak o kadar kolay olmayacaktı..
    item fiyatları sürekli yükseliyor ama bi terslik var

Resimde bir kelime gördüm inşallah adamın eşine küfür edecek kadar düşmemişsindir bir oyun için.

Senior Member ElSalvadoreQM's Avatar
    Nickname
    TheaGORS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Fellow
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    mmorpg tam olarak budur zaten. taraflar sadece moblara karşı değil aynı zamanda birbirine karşı savaşır karakterini geliştirirken. Destan oyunun en kalabalık serverı haliyle delosu en canlı server şayet bu kadar zor durumdaysanız şansınızı diğer swlerde denemeniz lazım.

Senior Member wrathcse's Avatar
    Nickname
    Yhwach
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Europa
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Chee View Post
    Resimde bir kelime gördüm inşallah adamın eşine küfür edecek kadar düşmemişsindir bir oyun için.
    Küfür eden diğer eleman gibi sanki?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Gücünüz yetmiyorsa buraya konu açmak yerine İtemlerinizi güçlendirin ! 7 paper set alıp 7 ii alan delosa koşuyor Orda adam boşuna yapmamış o kadar itemi dimi ?
    Kusura bakmada komik bir konu olmuş

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    O konuşmanın sanki öncesi var gibi Ayrıca delosta isteyen istediğini kesmekte özgür. O insanlarda oralara kolay gelmedi emin ol

Tags for this Thread