Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
    Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Zırf materyalleri ve Crystal hariç diğerleri çöp zaten.

Silah için olanlar çok kullanılmıyor kullanılsada silahlar talep edilmiyor.

Piyasadan topluyor çoğu oyuncu benim karakterimdede var 700 800 tane.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Uzun zaman önce bu sorun çözüldü diye biliyorum.

Senior Member lllpeacecitylll's Avatar
    Nickname
    peacecity
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HonorableFamily
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DotaLover View Post
    Olay tamamiyle ileriyi görmekle alakalı. Mesela bu benim bankamdan yatırım amaçlı biriktirdiklerim.
    Knk Aralık ayı etkinliğinden ne kazandın. 800 cash kazanma şansın var. Bana id şifre otp ver bi bakiyim

Maşallah Allah nazardan saklasın.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lllpeacecitylll View Post
    Knk Aralık ayı etkinliğinden ne kazandın. 800 cash kazanma şansın var. Bana id şifre otp ver bi bakiyim

Maşallah Allah nazardan saklasın.
    Oyunda gezen etkinlikçiyi bulduk
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by DotaLover View Post
    Olay tamamiyle ileriyi görmekle alakalı. Mesela bu benim bankamdan yatırım amaçlı biriktirdiklerim.
    Vay be merdiven altı life crystal şirketi kurmuş adam.

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Hocam bu kadar şeyi kafanıza takmayın zaten oyun içi dupe olsa zaten artık anında fark ediliyor. İtemlerin piyasasını anlık takip edebiliyoruz pazar sc sayesinde.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Miss_Super View Post
    Ben saatlerdir upgrade edilmeyen shell veren spotlarda kasıyorum biriktirdiğim her 15 tane 20 tane sheli kırdırıyorum 1 tane life crystal atmıyor. Ama Moradonda adamların tezgahları 199 ardan 2 li slota pazar koymuşlar bir de gani life crystal kaynıyor. Geçen aşırı bir lag oluştu ben buraya konu açtım üstümdeki gab dupelendi diye sonra relog atınca teki silindi diye ben eminim bi dupeleme sistemi var oyunda. Bu hafta boyunca saatlerimi verip uruk burning spotunda 60 a yakın shell çıkarıp kırdırdım 1 tane atmadı ve malesef o kadar emeğe bu 199 tane satan adamlardan life crytal almak zorunda kalıyorum sırf UTC ye gittiğimde ihtiyacım olan life crystali temin edebilmek için. Piyasada görünen ile mevcut durumda görünen arasında bir aksaklık var orası kesin bir durum. Geçen 6 tane unique silah aldım kırdım 1 bus attı bir de sloth fragment attı life crystal gene yok. Ekim ayında haftada 60 shell kırdım toplamda 200 shell kırmışımdır topu topu gelen 8 tane life crystal geldi.

Alın 3 gündür günde 1,5-2 saat kasarak çıkarttığım 14 shellden çıkanları gösteriyorum. Hep de durum son 3 aydır durum bende böyle. Peki bu 199 slot slot dizilen life crystaller neyin nesi?

Hocam sende de hiç şans yokmuş ya. Ben pazardan 300-500k arası gördüğüm shelleri alıp kırdırıyorum genelde. bugün 2 tane shell aldım 250k dan +1, 6 tane life crystal aldım. günde böyle 35-40 tane crystal düşürüyorum. hatta dün yellow gem ve blue chest aldım bunların yanında. kırdırdığım char 45 level sende bi ezik charla falan dene belki şansını arttırır.

Senior Member lllpeacecitylll's Avatar
    Nickname
    peacecity
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    HonorableFamily
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post