Results 1 to 5 of 5
    Junior Member Knight_Lord's Avatar
    Nickname
    Knight_Lord
    Class
    Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Exclamation Selamlar oyuna döndüm hesaba siteden giriş yapıyorum mail gözükmüyor.

Selamlar oyuna geri döndüm 5 yıl olmuştu ara vereli siteye giriyorum şifremi değişmek için girmekte bi sıkıntı yaşamıyorum fakat şifremi ve mailimi değiştirmek istiyorum güvenlik şifremde dahil ama mail gözükmediği için hiç birşey yapamıyorum bununla ilgili çok bilet gönderdim fakat hesap açılış tarihi ile doğum tarihi istiyorlar 2007 de açtığıma eminimde dogum tarihini hiç hatırlamıyorum kafadan atmıştık birşey lütfen birileri yardımcı olabilir mi hesabımın üstünde itemler falanda var yani biriside hesabıma girip çıkıyor şuanda bu aynı durum başına gelen arkadaşlardan yardım istiyorum

Buyrun Ekran Görüntüsü:
    https://i.hizliresim.com/lbVZ5Q.jpg
    https://i.hizliresim.com/a16Yb2.jpg
    Last edited by Knight_Lord; 12-14-2017 at 03:57 PM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Bu konu hakkında forum üzerinden ne yazık ki yapılabilecek bir yardım bulunamamaktadır.
    Destek ekibine NTT Portal > E-posta Sorunları bölümünden bilet göndermeniz gerekiyor. Bileti oluştururken gördüğünüz formdaki soruları boşluk bırakmadan doldurmalısınız. Hatırlamadıklarınızı tahmini olarak hatırladığınız kadarıyla doldurun ve gönderin. Verdiğiniz bilgiler yeterli gelirse destek ekibi yardımcı olacaktır.

Ayrıca hesap aktif edilirken en son doğum tarihinizi girerek aktif ediyorsunuz. Girdiğiniz doğum tarihini vermeniz gerekiyor.

Nickname
    Knight_Lord
    Class
    Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bunu birçok defa denedim ama hiç bir türlü yardımcı olmadılar çok üzülüyorum ama ben Doğum tarihimi giriyorum fakat yanlış kendi doğum tarihime yanlış diyorsa yapacak hiç birşey kalmıyor sanırım ? ESN alıp kod göndersem bir çözüm olmaz mı ? en son esn yi 2012 nin mart ayında almıştım mesela. Hesabı aktif ederken girilen doğum tarihini sallamıştım ben zaten kafadan hemen olup bitsin diye
    Last edited by Knight_Lord; 12-14-2017 at 04:22 PM.

Senior Member MrRob0t's Avatar
    Race
    El-Morad
    Müşteri hizmetlerinin sizden talep edilen bilgileri eksiksiz olarak sağlamanız gerekmektedir.

Nickname
    Knight_Lord
    Class
    Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by MrRob0t View Post
    Müşteri hizmetlerinin sizden talep edilen bilgileri eksiksiz olarak sağlamanız gerekmektedir.
    O halde birşey sormak istiyorum siz baya bilgili insanlarsınız bu konulara vakıf bilen insanlarsınız elbet başınıza gelmiştir belki. Şimdi ben bu hesabı satın almıştım zamanında 2011 yılında yani bu hesabın esn kodlarıda elimde fakat alırken satın aldığım kişinin doğum tarihine ihtiyacım var ve ben satın aldığım kişiyi görmedim hiç siteden satın almıştım şimdi müşteri hizmetleri benden hesabın açılış tarihini istiyor onda tamamım onu biliyorum fakat doğum tarihine ulaşmam imkansız gibi birşey esn kodlarıyla geri verebilme ihtimalleri var mı gerekirse cash yükleyebilirim tekrardan ? Lütfen aydınlatın biraz daha açıklayıcı olsun. Lütfen