Results 1 to 7 of 7
    Senior Member SkCZ0cK's Avatar
    Nickname
    lGi00l
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Impregnable
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

BDW ve JR Etkinliğine Düzenleme Gerekiyor!

Selamün aleyküm / Merhaba

Leveli yüksek karakterle leveli düşük karakter aynı partiye düşüyor. Bu durumdan artık rahatsız olmaya başladım. Bu düşük levelli karakterler yüzünden bu etkinlikleri hep kaybediyorum. Ben reb 8 karaktere sahibim. Bana 77 level priest nasıl gelebilir?

BDW ve JR etkinlikleri içinde pk durumu olan parti etkinlikleridir. Support karakter olan priestlerin itemsiz ve leveli düşük olması bu etkinliklerin kaybedilmesine sebep olmaktadır. Oyun kurallarına göre bu kişilerin herhangi bir suçu tabii ki yok. Ama ortada hak yeme durumu söz konusudur. Ben Oreads serverında oynuyorum ve çoğu oyuncu yüksek değere sahip itemlere sahip. Ben demiyorum ki herkes +10 ve +3 full olsun. Priestin elinde Oreads gibi bir serverda en azından 7 gab adamant olmalı. Benim yan charım priest ama elimde kalkanım yok. Bu yüzden hak yerim düşüncesi ile etkinliklere priest karakterim ile girmiyorum. Ama arkadaşlar hak yemeye alışmışlar oyun bana bu hakkı veriyor. Günde 1-2 saat oynuyorum ve karakterimi bu etkinliğe girmeden nasıl geliştireceğim diyor. Şimdi biz bu kişilere sövünce mute yiyoruz. Bu insanlar her gün benim gibi insanları jrde kanser ediyorlar ve mute yedittiriyorlar. Bu şahsiyetlere de hiçbir şey olmuyor.

Her şeyden önce emeğe saygı olması gerekiyor. Mgame bu etkinliklerle ilgili aksiyonlar alması gerekiyor.

Not: BDW ve JR karakter geliştirme etkinliği değildir. Karakterini geliştirmek istiyorsanız solo etkinliklere katılın. Chaos, KR, Manes etkinliği gibi.

Senior Member SkCZ0cK's Avatar
    Nickname
    lGi00l
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Impregnable
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    안녕하세요

고레벨 캐릭터와 저레벨 캐릭터가 같은 파티에 속하게 됩니다. 나는 이 상황이 불편해지기 시작했다. 저레벨 캐릭터 때문에 항상 이벤트를 잃곤 합니다. 나는 reb 8 문자를 가지고 있습니다. 77레벨 사제가 어떻게 나에게 올 수 있나요?

BDW 및 JR 이벤트는 pk 상태의 파티 이벤트입니다. 지원 캐릭터 사제는 아이템이 없고 레벨이 낮다는 사실로 인해 이러한 이벤트가 손실됩니다. 물론, 이 사람들은 게임 규칙에 따라 어떠한 범죄도 저지르지 않습니다. 그러나 불공평한 상황이 있습니다. 저는 Oreads 서버에서 플레이하는데 대부분의 플레이어는 높은 가치의 아이템을 가지고 있습니다. 나는 모든 사람이 +10과 +3이 가득 차 있어야 한다고 말하는 것이 아닙니다. Priest는 Oreads와 같은 서버에서 최소한 7개의 gab adamant를 보유해야 합니다. 내 사이드 ​​캐릭터는 성직자지만 방패가 없습니다. 그렇기 때문에 나는 성직자 캐릭터로 이벤트에 참가할 자격이 있다고 생각하지 않습니다. 하지만 내 친구들은 권리를 갖는 데 익숙합니다. 게임은 나에게 이 권리를 부여합니다. 그는 “하루에 1~2시간씩 플레이하는데, 이 이벤트에 참여하지 않고 어떻게 캐릭터를 성장시킬 수 있겠는가”라고 말했다. 이제 우리가 이 사람들을 저주하면 우리는 벙어리가 됩니다. 이 사람들은 나같은 사람에게 암을 주고 매일 고통을 안겨준다. 이 개인들에게도 아무 일도 일어나지 않습니다.

우선, 노동에 대한 존중이 있어야 합니다. 엠게임은 이러한 사건에 대해 조치를 취해야 합니다.

참고: BDW와 JR은 캐릭터 개발 이벤트가 아닙니다. 캐릭터를 강화하고 싶다면 솔로 이벤트에 참여해보세요. 카오스, KR, 마네스 이벤트처럼 말이죠.

Maalesef oyunun mevcut durumunda insanlarda etkinlik fobisi oluştu.Oyunu sadece oyun olarak oynayan kitle azınlıkta kaldığı için,oyunu gelir kapısına çeviren kitle rahatsız edici boyuta ulaştı.1.5 yıllık serverda hiçbir etkinliği kaçırmayan,gece bdwsinden sabah jrsine kadar hepsine giren bir sürü karakter sahibi hala 7 iron bow ve görev shelleri ile rahatsız edici şekilde partime düşmeye devam ediyor.Etkinliklerle ilgili ciddi anlamda güncelleme gerekli!Solo şekilde draki gibi tamamlanacak etkinlikler daha keyif verici olacaktır ya da bir şekilde şu sorun yaratan kitle ile normal oyuncuların ayrıştırılması gerekiyor.

Oreads sunucusunda etkinlikten gelen ödüllerle ne yapılır bilmiyorum. Genelde oyun eslantta 24 saat a-f-k farm yapanlara göre şekillendiği için ve buna göre droplar düşürüldüğü için solo oyuncu etkinlikten gelen ödüllere mahkum, aksi şekilde karakterini geliştirebileceği bir seçenek yok.

Oyuncu etkinliğe girerken iyi oynarsa kazanacağını düşünerek girmeli ve ona göre eşleşme olmalı. Şimdiki durumda pt ya çok iyi oluyor ya da çok kötü.

Quote Originally Posted by SkCZ0cK View Post
    Selamün aleyküm / Merhaba

Leveli yüksek karakterle leveli düşük karakter aynı partiye düşüyor. Bu durumdan artık rahatsız olmaya başladım. Bu düşük levelli karakterler yüzünden bu etkinlikleri hep kaybediyorum. Ben reb 8 karaktere sahibim. Bana 77 level priest nasıl gelebilir?

BDW ve JR etkinlikleri içinde pk durumu olan parti etkinlikleridir. Support karakter olan priestlerin itemsiz ve leveli düşük olması bu etkinliklerin kaybedilmesine sebep olmaktadır. Oyun kurallarına göre bu kişilerin herhangi bir suçu tabii ki yok. Ama ortada hak yeme durumu söz konusudur. Ben Oreads serverında oynuyorum ve çoğu oyuncu yüksek değere sahip itemlere sahip. Ben demiyorum ki herkes +10 ve +3 full olsun. Priestin elinde Oreads gibi bir serverda en azından 7 gab adamant olmalı. Benim yan charım priest ama elimde kalkanım yok. Bu yüzden hak yerim düşüncesi ile etkinliklere priest karakterim ile girmiyorum. Ama arkadaşlar hak yemeye alışmışlar oyun bana bu hakkı veriyor. Günde 1-2 saat oynuyorum ve karakterimi bu etkinliğe girmeden nasıl geliştireceğim diyor. Şimdi biz bu kişilere sövünce mute yiyoruz. Bu insanlar her gün benim gibi insanları jrde kanser ediyorlar ve mute yedittiriyorlar. Bu şahsiyetlere de hiçbir şey olmuyor.

Her şeyden önce emeğe saygı olması gerekiyor. Mgame bu etkinliklerle ilgili aksiyonlar alması gerekiyor.

Not: BDW ve JR karakter geliştirme etkinliği değildir. Karakterini geliştirmek istiyorsanız solo etkinliklere katılın. Chaos, KR, Manes etkinliği gibi.
    1- Öncelikle bende rahatsızım bu JR etkinliğinde lvl olayı kaç defa buraya konu açtım. Priestler her zaman önceliikli olarak alınıyor ama kasmaya geldi mi kimse kasayım diye uğraşmıyor. Hala 4 mage vs 4 warrior magesiz pt, karşıda db olması veya magenin olmaması devaya yetişememen falan filan bunlar çözülmeli öncelikle pk kaldın mı 30 saniye sürmüyor. ''Joblar eşit dağıtılacak''

2-Oyunda kimseye küfür etme. Küfür edince mute yiyoruz diye bir şey yok tabi ki yersin ksc alıp cr atması 2 dk sürmez sakince oyununu oyna.

3-Oyundaki tüm etkinlikler ile karakter geliştirebilir kaç senedir bu böyle. En saçma cümleni sona yazmışsın. Normalde kimse bunlarını okuduktan sonra takmaz bile.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    yoldan geçen herkes Tüm etkinliklere girmemeli giriş için şartlar yeniden düzenlenmelidir...

Senior Member
    herkes kendi işine geleni istiyor. adam itemliyse itemli charlala oynamak istiyor. ekiple giren ekiple girmek istiyor. itemi olmayan adam benim günahım ne diyor.

bunları düşünmesi gereken ntt game ama pek üzerine durduklarını sanmıyorum.

geçen gün aynı clandan 7 kişi aynı partideydi ekipçe dc den oynayıp bizim yarım yamalak pt'yi kestiler. konusunu açtım neden silindi hala bilmem. demek ki böyle olmasını istiyorlar.