Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Mini map ve normal map de canavarların konumu hatalı gösteriyor.

Merhaba

Human Elmorad da bazı canavarların map üzerindeki konumlarının hatalı gösterildiğini görüyorum. Örnek vermem gerekir ise Ape, Kongau ve lich canavarlarını örnek verebilirim. Görev yapmak için map yardımı ile canavarların konumuna gitmek istedim. Ama bulamadım. Bu sorun diğer canavarlarda da olabilir. Genel olarak konumlarının kontrol edilerek, bu sorunun düzeltilmesi için desteğinizi rica ederim.

iyi çalışmalar
    N

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Belirttiğiniz yaratıkların "M" içerisinde olan konumları doğrudur. Neyi bulamadınız biraz daha detaylı anlatırsanız bakalım.

İyi oyunlar.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Junior Member
    Örnek vereyim Human lar için siz M içerisindeki haritada Ape nin yerini doğru olarak mı görüyorsunuz ? Ben göremiyorum.

Senior Member Vaveyla_01's Avatar
    Quote Originally Posted by ClipperArc View Post
    Örnek vereyim Human lar için siz M içerisindeki haritada Ape nin yerini doğru olarak mı görüyorsunuz ? Ben göremiyorum.
    Hangi ape ama?

Junior Member
    Tamam sorunun sebebini buldum. Sorun Knight online programını türkçe kullanınca yaşanıyor. Dil olarak ingilizce seçince sorun düzeldi.
    Sorunu görmek için oyunu türkçe olarak açın. Doda camp a ışınlanın. "M" tuşuna basıp Maymun u aratın. Konum olarak map dışını gösteriyor.
    Hatalı konum gösterme sorunu mini map te de var.

Kısaca oyun türkçe oyanırsa Map deki canavarların konumunu hatalı gösteriyor.

Junior Member

Talking

Quote Originally Posted by ClipperArc View Post
    Tamam sorunun sebebini buldum. Sorun Knight online programını türkçe kullanınca yaşanıyor. Dil olarak ingilizce seçince sorun düzeldi.
    Sorunu görmek için oyunu türkçe olarak açın. Doda camp a ışınlanın. "M" tuşuna basıp Maymun u aratın. Konum olarak map dışını gösteriyor.
    Hatalı konum gösterme sorunu mini map te de var.

Kısaca oyun türkçe oyanırsa Map deki canavarların konumunu hatalı gösteriyor.
    Kanka bu oyunu Türkçe dilinde hiç anlamadım ki orjinali her zaman iyidir =) bak orjinali normal çıkmış

Tags for this Thread