Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
    Senior Member

Lightbulb Genie Hk. Herkesi Memnun Edecek Öneri

Merhaba,

Genie hakkında herkesi memnun edecek bir önerim var.

Genie tüm Sunucuların 1. kanallarında ve 1. Camp'lerinde çalışmamalı. Delos ve CZ'de de çalışmamalı.

Örneğin; Oreads sunucusunun 1. kanalında Genie hiçbir şekilde açılmayacak, CZ'de çalışmayacak. Oreads sunucusunun 2. ve 3. kanalında ise Camp 1'de (Maradon-EMC/Lufer-Eslant) çalışmayacak.

Bir de Genie açıldığı zaman Skill Bar'ın kitlenmesi gerekiyor.

1. kanal ve 1. Camp'ler de ise %20 daha fazla EXP ve Drop/Coin olacak. Eliyle oynayanlar hem EXP hem Farm tarafında ödüllendirilmeli. 2. kanal ve Camp'ler de ise Genie aktif olunca normal mevcut EXP gelecek ve %20 daha az Drop/Coin olacak.

Böylece tüm kesimleri memnun edersiniz. Gerçi AFK Farm yapanlar pek memnun olmayabilir ama adaletli olur.

Son olarak, Genie'ye Oto TS özelliği eklense çok daha cazip bir legal seçenek olacaktır.

Saygılarımla.

#####

Hello,

I have a suggestion regarding Genie that will please everyone.

Genie should not operate in the first channels and first camps of all servers. It should also not work in Delos and CZ.

For instance; on the first channel of the Oreads server, Genie should not be activated in any way, nor should it work in CZ. On the second and third channels of the Oreads server, it should not work in Camp 1 (Maradon-EMC/Lufer-Eslant).

Also, when Genie is activated, the Skill Bar should be locked.

In the first channel and first camps, there will be 20% more EXP and Drop/Coin. Those who play manually should be rewarded on both the EXP and Farm fronts. In the second channel and camps, when Genie is active, the normal current EXP will come, and there will be 20% less Drop/Coin.

This way, you will satisfy all parties. Although those who farm AFK might not be pleased, it will be fair.

Lastly, adding the Auto TS feature to Genie will make it a much more attractive legal option.

Best regards.

#####

안녕하세요,

젠지에 관한 제 제안은 모두가 만족할 것입니다.

젠지는 모든 서버의 첫 번째 채널과 첫 번째 캠프에서 작동하지 않아야 합니다. 데로스와 CZ에서도 마찬가지입니다.

예를 들어, 오레아드 서버의 첫 번째 채널에서는 젠지가 전혀 작동하지 않으며 CZ에서도 마찬가지입니다. 오레아드 서버의 두 번째 및 세 번째 채널에서는 캠프 1 (마라돈-EMC/루퍼-에슬란트)에서 작동하지 않습니다.

또한 젠지가 활성화될 때 스킬 바가 잠겨야 합니다.

첫 번째 채널과 첫 번째 캠프에서는 EXP 및 드롭/코인이 20% 더 많아야 합니다. 직접 조작하는 플레이어는 EXP와 팜 양쪽에서 보상을 받아야 합니다. 두 번째 채널과 캠프에서는 젠지가 활성화되면 현재 EXP가 정상적으로 주어지고 드롭/코인은 20% 더 적어집니다.

이렇게 하면 모든 계층을 만족시킬 수 있습니다. 물론 AFK 팜을 하는 사람들은 만족하지 못할 수도 있지만 공정합니다.

마지막으로, 젠지에 자동 TS 기능이 추가된다면 훨씬 더 매력적인 합법적인 옵션이 될 것입니다.

감사합니다.
    Last edited by 20g_mTWAhYFN; 01-22-2024 at 01:48 PM. Reason: Düzenleme
    Baştan kurgulanmayan sistemsel ve algoritmasal sorunlar; sonradan başınıza dert olur.

Junior Member
    genie oto ts cok güzel olur . Bence de czde kapatmaları gerek genieyi

Beni mutlu etmedi.

Junior Member
    bence mantıklı,exp artış olayı suyundan da koy gibi olmuş ama,ts ve camp 1 de çalışmaması mantıklı olur

Senior Member
    Quote Originally Posted by gokberk64 View Post
    Quote Originally Posted by HALLOOWEEN View Post
    bence mantıklı,exp artış olayı suyundan da koy gibi olmuş ama,ts ve camp 1 de çalışmaması mantıklı olur
    Yorumlarınız için teşekkürler @HALLOOWEEN @gokberk64

Quote Originally Posted by THEISIKALTUNNN View Post
    Beni mutlu etmedi.
    Sizin öneriniz nedir?
    Baştan kurgulanmayan sistemsel ve algoritmasal sorunlar; sonradan başınıza dert olur.

Junior Member
    Harİka bİr Önerİ. Tebrİkler , fakat genİe nİn gÜnlÜk kota 10 saat olmasi taraftariyim. <<<<< 24 saat afk farmcilar ve taksİcİler olmasin yeterlİ

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Tamamen kaldırılsın deseniz hak vereceğim de yok camp 1'de çalışsın 2'de çalışmasın falan istekleri bana iyi niyetli isteklermiş gibi gelmiyor. Yani cz haritasında kaldırılan şeyin 1 camp da olsa emc-lfc-eslantta kullanımını nasıl eşit görebiliyorsun ki ? Czde genie kurdun, 20-30 dakika içinde ya karşı ırktaki adam seni kesmeye gelir ya da kendi ırkındaki adam ksye gelir. Eslantta dk slotunda serverın ilk gününden beri kasan adama sorsanıza bi en son ne zaman karşı ırktaki bir adamı görmüş ? ya da en son ne zaman 1 tane mobunu ksye vermiş...

Quote Originally Posted by gokberk64 View Post
    Şimdi mesela bu isteğe bakalım. Arkadaş istiyor ki hali hazırda tüm eslant slotlarında macroya ya da bota bastırılan ts basma genieye gelsin ve cz haritasında genie kaldırılsın. Bu isteğin hangi oyuncuya yarar sağlayacağını bi söyler misin ? Benim anladığım şu: Ben eslantta çöp slotunda kasıyorum, arada sırada macro gm kontrolüne yakalanıyor. Genieye oto ts gelirse bu sorunum ortadan kalkar, üstüne czde genie kalkarsa da bunun gb fiyatları üstündeki etki benim daha çok işime gelecek.
    Last edited by Margeu; 01-22-2024 at 03:56 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Margeu View Post
    Tamamen kaldırılsın deseniz hak vereceğim de yok camp 1'de çalışsın 2'de çalışmasın falan istekleri bana iyi niyetli isteklermiş gibi gelmiyor. Yani cz haritasında kaldırılan şeyin 1 camp da olsa emc-lfc-eslantta kullanımını nasıl eşit görebiliyorsun ki ? Czde genie kurdun, 20-30 dakika içinde ya karşı ırktaki adam seni kesmeye gelir ya da kendi ırkındaki adam ksye gelir. Eslantta dk slotunda serverın ilk gününden beri kasan adama sorsanıza bi en son ne zaman karşı ırktaki bir adamı görmüş ? ya da en son ne zaman 1 tane mobunu ksye vermiş...

Şimdi mesela bu isteğe bakalım. Arkadaş istiyor ki hali hazırda tüm eslant slotlarında macroya ya da bota bastırılan ts basma genieye gelsin ve cz haritasında genie kaldırılsın. Bu isteğin hangi oyuncuya yarar sağlayacağını bi söyler misin ? Benim anladığım şu: Ben eslantta çöp slotunda kasıyorum, arada sırada macro gm kontrolüne yakalanıyor. Genieye oto ts gelirse bu sorunum ortadan kalkar, üstüne czde genie kalkarsa da bunun gb fiyatları üstündeki etki benim daha çok işime gelecek.
    Ben hiç bu niyetlerle yazmadım.

CZ'de kapatılmasını istememin sebebi; CZ bir PK alanı ve her şey elle olmalı. CZ EXP ve Coin/Drop haliyle daha da fazla olmalı.

1. Sunucu ve 1. Camp'lerde ise elle oynayan oyunclar dediğim gibi daha fazla EXP, Coin ve Drop'tan faydalanacak.

Oyuna vakti olmayan ve AFK olmayı seven diğer oyuncular ise diğer sunucular ve diğer Camp'lerde, daha düşük oranlarla oynayacak.

Burada adaletsiz bir şey açıkçası görmüyorum ben; aksine oldukça eşit ve adaletli. Eliyle oynayan oyuncuya öncelik ve üstünlük tanıyoruz aksine.

Genie OTO TS önerisi ise insanları illegal'den uzaklaştırmak için sunduğum bir öneri. Eğer Genie TS basarsa k0xp veya Macro gibi ihtiyaçları olmaz.
    Last edited by 20g_mTWAhYFN; 01-22-2024 at 04:22 PM. Reason: Düzenleme

Mantıklı bir öneri ama öncelikle illegal durumları ortadan kaldırmaya odaklanılması lazım eskiden adamlar 8-10 PC ile oynayıp oyunu iş ediniyorlar diye şikayet ediyorduk artık onu da kabullendik şimdi de bakıyorsun artık herşeyi otomatiğe bağlamışlar illegal yöntemlerle 50 karakter mi ararsın 100 karakter mi herşey mevcut bu nasıl engellenemiyor anlamakta zorlanıyorum

Ben gayet mantikli buldum ama yeni serverlar icin maalesef gec kalınmış olacak.Ati alan uskudari gecti