Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 37
    Senior Member

Chaos Etkinliğine 80+ ve NP Şartı Getirilsin.

Forumda ceza alsam da bu konuyu sürekli güncelleyeceğim, kapatılırsa tekrardan açacağım.

Sirius sunucusunda her gün istisnasız 2 veya 3 koxper görüyorum. Bu gördüklerim Sirius-3 kanalında yani Sirius-1 kanalında falan diye düşünmeyin, hepsi PREMIUM hesaplı koxperlar. Düşünüyorum ki hepsi birbirinin yan karakteri. Önceden olsa sorun etmezdim çünkü oyun akışına etki etmiyorlardı. Ancak, son zamanlarda odalarda koxper olduğu takdirde dehşet verici bir optimizasyon sorunu oluşuyor, oyun akıcılığını kaybediyor. Bunu sizlere nasıl izah edebiliriz bilmiyorum ama bizleri anlamak zorundasınız.

Koxperları şikayet edin derseniz de, girin efendim açtığım Cheat Reports konularına, orada öylece bekliyor. Ben oyun etkinlikleri ile karakterime eşya alan bir oyuncuyum ve günlerdir kaybettiğim paranın haddi hesabı yok. Hilecilerin cebi dolarken biz boş boş bakıyoruz.

Senior Member
    Hilecinin denk geldiği chaos'da durmayın ki kutu alamasınlar. Herkes çıkınca onlar da kutu alamamış olacaklar. Zaten artık sonuncu olduğu belli olanlar direk çıkıyor. Voucher'lar bir işe yaramadığı için haklı olarak beklemiyorlar. Onlar çıkınca kutu alma ihtimali gidenler de çıkıyor. Zaten chaos sonuna kadar kişi sayısı sürekli düşüyor. Hileciyle denk gelince siz de çıkın ki onlar da kutu alamasınlar.

level sınırı bence oldukça saçma ama np sınırlaması gerçekten getirilmeli.

yani 70 levele görevlerle 8-10 saat içinde ulaşabilir bir insan.

ayriyeten 80 levelde zor değil tüm görevleri yapıp draki yapsa yaklaşık 8-10 güne gene 80 level yapabilir çarı

Ki yukarı da bahsettiğim süreler legal oyuncular için.

Chaosda illegal kullananlar bu süreleri 3 de 1 e düşürüyor maalesef.

Np sınırlaması getirilmeli !

72k np si olmayan etkinliklere girememeli.

Senior Member
    Quote Originally Posted by byahmet59 View Post
    level sınırı bence oldukça saçma ama np sınırlaması gerçekten getirilmeli.

yani 70 levele görevlerle 8-10 saat içinde ulaşabilir bir insan.

ayriyeten 80 levelde zor değil tüm görevleri yapıp draki yapsa yaklaşık 8-10 güne gene 80 level yapabilir çarı

Ki yukarı da bahsettiğim süreler legal oyuncular için.

Chaosda illegal kullananlar bu süreleri 3 de 1 e düşürüyor maalesef.

Np sınırlaması getirilmeli !

72k np si olmayan etkinliklere girememeli.
    Haklısın. Görev sistemi kısa sürede amaçladıkları seviyeye getiriyor. Eminim ki onlar bir gün boyunca karakter kasıp ertesi gün banlanmayı bile göze alıyordur. Zaten koxpları ile otomatik kasıyorlar, emekleri yok.

Ntt leveli 70 yapınca chaosta tpt kalmadı sanıyor galiba

Senior Member
    80 olmasa bile 77 olabilir. sağ taraf 1k yahut sol taraf 8-10k np sınırı eklenebilir. bu extra önlemler eklenmedikçe bu ******* lar 1 günde 70 yapıp gelmeyi sürdürecek.

- tek chardan 3 chaos giriş hakkı tanımlanır
    - 77 lvl sınırı getirilir.
    - 3000 chaos kill ödülü 9k ya çıkarılır, war presi olanlar kill alınca 3 puan sayılır bu sayede eski sistemdeki 3k kill e eşitlenir yine avantajlı olurlar haksızlık olmamış olur diğer oyuncular 9k ya tamamlayınca 90 def açılır
    - sol 8-10k yahut sağ 1k sınır eklenir bunlara göre etkinliklere girişleri yapılabilir(jr, ft, chaos) bdw hariç.
    - bdw ölünce atma olayı kaldırılır.

bitti.

Quote Originally Posted by Gyr_h1NR8dQB View Post

Ancak, son zamanlarda odalarda koxper olduğu takdirde dehşet verici bir optimizasyon sorunu oluşuyor, oyun akıcılığını kaybediyor. Bunu sizlere nasıl izah edebiliriz bilmiyorum ama bizleri anlamak zorundasınız.

ayrıca optimizasyon sorunu aşırı doğru skiller tutmuyor R oturmuyor pek çok kez. odada koxperlar varsa -ki oyun içinde anlıyorsun, seri kalkma intihar şu bu- bu odalarda skill kombolarını düzgün yapamıyorsun failed atıyor, işlemiyor.

ayrıca buraya bi not daha düşeyim.

chaosta herkes döne döne koşarak vurup oynuyorsa o odada koxper doludur. warrior u bir gram bilen herkes bilir ki bu oyunda warrior kombosu koşarak yapılmaz. bu adamlar ise koşarak r skill atıyor. mesela adam önde sen adamı kovalıyorsun, adam önde koşarken yani senden kaçarken sana R + skill atarak koşmaya kaçmaya devam ediyor. böyle bi dünya yok.

2 dakika içinde anlıyosun odan koxper mı dolu normal oyuncu mu. normal oyuncuların olduğu odalarda insanlar sabittir genelde kovalamacalar çok çok yaşanmaz ancak koxperlar doluysa sürekli birbirinin içinden geçerek hiç durmadan döne döne koşarak oynayanlarla doludur o oyun.
    Last edited by freusty07; 02-22-2021 at 11:03 AM.

Senior Member
    chaos güncelleme gelmeden önce de fikrimi belirtmiştim fakat yetkililer farklı bir güncelleme yaptı benim fikrim hala aynı 80 lwl sınırı ve 10k-20k np sınırı gelmesi gerek

20 30k np gelse kim girebilecek chaosa ? zaten yeni serverlar hariç giren 30 40 kişi ya var ya yok yeniden oyuna başlayan adam nerden para kasacak bu dediğiniz de yine legal oyuncuyu zora sokacak bir şey zaten oyundan tek tek bütün para edecek görevleri kaldırdılar bide bunu da alın diyorsunuz sürekli ona nerf buna nerf diyen tayfadan bi eksik yanınız yok hileyi engellesinler diyeceğinize sürekli olarak chaos dungenonları 1 yetkili kişinin gezmesini ( çok da değil 2 3 dk kalsa zaten kxper adam kendini belli ediyor) talep edeceğinize sürekli legal oynayan adama da yüklenin durun ki eminim de aranızda adam akıllı chaos oynamayı bilen bile yoktur chaosdan çıkınca istisnasız ilk 3 e kxper yada macrocu diyen tayfa olduğunuza da eminim

Senior Member
    Quote Originally Posted by srcnkynr1 View Post
    20 30k np gelse kim girebilecek chaosa ? zaten yeni serverlar hariç giren 30 40 kişi ya var ya yok yeniden oyuna başlayan adam nerden para kasacak bu dediğiniz de yine legal oyuncuyu zora sokacak bir şey zaten oyundan tek tek bütün para edecek görevleri kaldırdılar bide bunu da alın diyorsunuz sürekli ona nerf buna nerf diyen tayfadan bi eksik yanınız yok hileyi engellesinler diyeceğinize sürekli olarak chaos dungenonları 1 yetkili kişinin gezmesini ( çok da değil 2 3 dk kalsa zaten kxper adam kendini belli ediyor) talep edeceğinize sürekli legal oynayan adama da yüklenin durun ki eminim de aranızda adam akıllı chaos oynamayı bilen bile yoktur chaosdan çıkınca istisnasız ilk 3 e kxper yada macrocu diyen tayfa olduğunuza da eminim
    Ne anlatıyorsun kardeşim sen? Bir oyuncu 80 level olana kadar 8-10k np kasamıyorsa oynamasın. Ayrıca, Sirius serverında oynuyorum Chaos sıralamasında 8. sıradayım. Gel bakalım kim kime makrocu diyor görelim. Ben o sıralamayı yaptıysam şu etkinlikte bir şeyleri becerebiliyorum demektir. Chaosa çok katılmak isteyen kasar levelini ve npsini gelir. Hem oynamak mı istiyor, yoksa bir kutuya 10 lira gözüyle mi bakıyor belli olur.

Junior Member
    koxper olduklarını nasıl anladın ? Benim gördüğüm kadarıyla yenilgiyi kabullenemeyen herkes koxper diye ağlıyor dolayısıyla bu tür serzenişleri de ciddiye alamıyorum.
    Ne yapıyor bu adamlar duvardan mı geçiyorlar uzaktan skill mi vuruyorlar nerden anlıyorsun koxper olduklarını?