Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26
    Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Ben de Sweet kiss özelliğinin yenilenmesi gerektiği fikrine katılıyorum. Undy scroll çok yaygın kullanıldığı için rakibe iyilik yapıyor.

Junior Member
    Sweet silahlarin özelliğini değiştirilmesine gerek yok bana sorarsaniz silahi beğenmiyenlerin yapcaği tek şey başka silah çeşitlerine geçmesi
    Last edited by IIROjOII; 12-12-2017 at 10:29 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IIROjOII View Post
    Sweet silahlarin özelliğini değiştirilmesine gerek yok bana sorarsaniz silahi beğenmiyenlerin yapcaği tek şey başka silah çeşitlerine geçmesi
    Bende sweet Kiss var kasada . Özellik değirsee takasla fire rain wf alip okçu olma hayali kuruyorum bırak degissin özellik ne muhalefet oluyorsun

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    bana kalırsa önceden de dediğim gibi ko tarihinde 2. en iyi silah olan sweet kiss özelliği deiştirilmeli

Senior Member
    Kesinlikle ve kesinlikle katılıyorum bu konuya çünkü sweet kiss özelliği olan silahlarlarda buff silerken partydeki priestimizin attığı debufflarıda siliyor düzelmesi lazım bu bir Bugdur yetkililerin ilgilenmesi gerekiyor.

Senior Member
    Silah rakibin buflarini siler olarak doğdu debuflari da siliyor . Ajanlık yapan CC priest gibi birşey

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    warior sınıfında bir yenilik önerisi geldi alın size sağlam bir öneri

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    calismasi gerektigi gibi calissa sorun kalmaz silahin eger mumkun degilse eklenebilecek ozellikler cok , mana cekme , anti-heal veya pot basamama, atak yukseltme, defans yukseltme , rakip oyuncuyu kor etme, rakip oyuncuya periodik olarak ek hasar , gibi bir cok ozellik olabilir ama iclerinde en uygunu zaten LR damage bulunan bir silahin rakip oyuncuya 2-3 saniye stun ozelligi eklenebilir

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    herhangi bir guncelleme veya bilgi varmi acaba gerekirse bir anket hazirlayalim

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    konunun uzerinden baya zaman gecti ama yinede sormak istedim sweet kiss silahlar hakkinda herhangi bir calisma varmi acaba cz de hala rakip oyuncularin yanci cure priesti gibi debuflarini temizlemeye yariyor silah baska ozellik eklenmese bile ozelliginin iptal edilmesi mumkunmu.