Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 33
    Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    oo. gideyim gordiondan pahalı , edit itemleri ucuzdan topliim.
    birleşince diezde kakalarım, yolumu bulurum.
    Not: ironi içerir.

cidden birleşim gerekiyormu yoksa sırf muhabet olsun diyemi yazdın anlamış deilim ben gordionda oynamaktayım burda yazanlar ya o serverde item aldı hazırda bekliyor yada czde pk la işi olmiyan sadece pazarda duran carlar umarım hiç bi zaman Gordion hiç bir yerle birleşmezde elindeki bütün itemler patlar

şu tl ile item alıp satanlar yokmu elimden gelse alayını banlarım hemde ip ban okadar boş ve gereksiz konular bu konular servere girişte bile aksamlar 50 60 sayıyor dün 12de denedim 97 sayıordu Gordion gerçekten bu tür konular acarken ya kanıt koyun yada ss koyun yok saçma sapan bu tür yorumlarada marus kalırsınız

Senior Member
    Kesinlikle birleşmeli dies weapon olarak üstün gordion armor olarak üstün server birbirini tamamlıcaklardır ve pk sı , pazarı , exp kasanı gayet canlı olacağına eminim.

burda bu birleşim lafından bahseden insanlar carlarıyla birlikte en kalabalık ortamda bi ss yolarsa sevinirim :d

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Gordion Taraftarı Birleşim İstiyor.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Diez ve Gordion sunucularının birleşmesi planlanmamaktadır. Kısa süre önce Diez sunucundaki oyuncu yoğunluna önlem olarak free user kapasitesi arttırılmıştır
    Diez kalabalık bizde durum kötü Csw değiştirin diyoruz herhangi bir tarih vermıorsunuz peki siz olsanız bu servere başlarmısnız premıum yada walkrıe ,sc,
    alırmısınız ronark gün boyu neredeyse boş akşam jr vakti bir canlanıyor okadar. csw giriyoruz adamlar 10 clan kurup gelıorlar o baraka yıkılsa hemen başka bir clan kur ordan gel CSW değişse zaten server birleşimi ne de gerek kalmaz burda herhangi bir art niyet yada parasal bir düşünce yoktur. itemi olan parasına para katıyor itemi olmayanın kazanıp item yapması için yapılan etkinlikler bunlar ama öyle değil adamların itemi var gb satıp kendi cebine para koyuyor deli gibi gb satıyorlar görüyoruz yani kör değiliz anlayacağınız fakir hep fakir cebinden para vermek zorunda zengin ise daha da zengin artık oyundan para kaldırıyor. Durum bu herkes adam fazlalığıyla değil akıl ve bilek gücüyle kazanmalıdır. eski türkiye gibi ağır aksak ilerliyor sistem İyi forumlar.
    Last edited by AZTECHERO; 12-09-2017 at 05:30 PM.

Senior Member
    Gordion sunucusunun herhangi bir sunucu birleşimine ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.

Last edited by MythAsSasSin; 12-09-2017 at 07:13 PM.

Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    Gordion sunucusunun herhangi bir sunucu birleşimine ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.

insanlar oyundaki user sayısının yeterliliğini biliyor fakat orda item alanlar item tl ticareti yapanlar 2 serverinde item piyasasını allak bullak edenler var
    sence birleşimi isityen sürekli czde oyniyan tayfamı yoksa bu tayfamı :d

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AZTECHERO View Post
    Şuan mevcut csw sisteminde kaleyi almanın zaten mükünatı yok ancak eski sisteme dönücek öyle alınabilir bu diğer serverlardada güncel bir sorun herkezin
    isteği bu yönde evet ben ki forumlarla işi olmayan bir insanım fakat bu yönetim istikrarlı adımlar attıkları için bir umut diye yazıorum hani olurda yazıyı görürler diye yoksa ben k2 networku da bılıorum bugün gordıon bu haldeyse bir numaralı müsebbibi k2 networkun parayla item satışı yapıp oyunu mahveden
    gm leridir bu serverda bi dünya +10 item war karşısında standart bir karakterin durması imkansız tutunamıyor sonra dediğin gibi itemleri yakıp gidiyor .
    kesinlikle katılıyorum , gamefirst oyunu bitirdi , Ntt game çalışmıyor deniliyor ama illegallere acımıyorlar. adam kayırdıklarınıda görmedim , cezalar Gm insiyatifinde atılıyor , hataya bulaşanada şans verip zindana atıyorlar . ben gordiondaki karus ve human ırkının %80 nini tanırım , pazarcısından tut oyunu bırakıp geri gelenlerde dahil . diez birleşimi kesinlikle olmamalı . bak Atlantis birleşiminde anatolia ile yapılırken serverlarda oyuncu sıkıntısı vardı , doğru karardı ama şuanki durum farklı , kapasite iki serverdada aralıklı dolu , evet malesef gordionda pazarcı sayısı çok , Birleşim şuan için uzaklarda benim fikrim , fakat server durumuna göre akışa göre talebe göre GM ekibi birleşim kararı verebilir . Krallık sistemi değişmeli / yeni sikiller gelmeli / 83/10 gelmeli / Okcu ve Kurrian sınıfına acil düzenleme gelmeli skil konusunda bu karakterlerin şuan ezildiğini ve tam kendi skillerini tam performans kullanamadıklarını biliyoruz , 80 powwer shoot mesela hala 300 vuruyor veya kurrianda stamina ve bikaç problem bulunmakta
    [PHP][/PHP]

Senior Member ThrBjrnssn's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post

Gordion sunucusuna bundan 1, 2 ay once gunun her saati sira vermeden tek tikla giriliyorken, son 1, 2 ayda ne gibi degisimler olmustur da Gordion bu denli sira vermeye baslamistir?
    A-) Gordion gibi cilgin bir server yeni yeni oyuncular kazanmaya baslamistir.(Kim inanir?)
    B-) Gordionda karakteri oldugu halde bugune kadar girmeyen kisiler, son bir, iki ayda oyuna duzenli olarak girmeye baslamistir.(Cok komik)
    C-) Oyunculara premium aldirmak icin kapasitesi dusurulmustur.(En akla yatkin olani)

Tags for this Thread