Results 1 to 10 of 10

Red face [Prophetic Poetry Of light] Slow down the atack Luferson Herga görevi Hakkında!

Ben 81 level priestim. Luferson'da bulunan Herga isimli npc'ye tıkladığımda üzerime böyle bir görev aldım. Muhtemelen yine bir chat görevi. Ancak görevin üzerine tıkladığımda herhangi bir yönlendirme, malumat göremiyorum. Hatta görevin üstüne tıklayamıyorum. Tıklanmıyor, sadece ismi görünüyor. Bu görev hatalı mı? Devamı var mı yoksa düzeltilmeyi mi bekliyor?
    Bu görev ve konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

GM veya moderatör arkadaşlarımızın bu konu hakkında bir bilgisi yok mu acaba?

Görevle ilgili bir bilgisi olan yetkili arkadaş yok mu?

Bu konu hakkında bir bilgisi olan yok mu?

Durumla ilgili bir bilgisi olan cevap verebilir mi acaba

Kimse bir şey bilmiyor galiba

Hala bir yorum yok

Senior Member
    dikkat et buglu görevse yanlıslıkla seri exp falan gelir haberin olmaz. sonra bug abuseden ban yersin bence kurcalama görevi iptal et işine bak. zaten fixlemeye başlasalar 12.5 sene falan sürer.

Senior Member Fauwk's Avatar
    Kaç seviyesin bilmiyorum ama RLB bölgesindeki NPC leri kontrol etmeni tavsiye ederim, internet üzerinde bahsettiğin görevin RLB bölgesinde bulunan NPC lerde yapıldığını yazan kişiler olmuş. Ayrıca bazı görevler belirli seviye aralıklarında yapılabilir eğer sen bu görev için gerekli olan seviye aralığını geçtiysen bu yüzden de sorun yaşıyor olabilirsin, tam emin değilim.

Belki de görevde bir sorun vardır, sende değil RLB'de bir çözüm bulamazsan görevi Hata Listesi üzerinden paylaş istersen, oradan kontrolünü yapıp herhangi bir hata durumu varsa yapımcı firmaya bildirebilirler, bol şans!

Quote Originally Posted by Fauwk View Post
    Kaç seviyesin bilmiyorum ama RLB bölgesindeki NPC leri kontrol etmeni tavsiye ederim, internet üzerinde bahsettiğin görevin RLB bölgesinde bulunan NPC lerde yapıldığını yazan kişiler olmuş. Ayrıca bazı görevler belirli seviye aralıklarında yapılabilir eğer sen bu görev için gerekli olan seviye aralığını geçtiysen bu yüzden de sorun yaşıyor olabilirsin, tam emin değilim.

Belki de görevde bir sorun vardır, sende değil RLB'de bir çözüm bulamazsan görevi Hata Listesi üzerinden paylaş istersen, oradan kontrolünü yapıp herhangi bir hata durumu varsa yapımcı firmaya bildirebilirler, bol şans!
    82 levelim kardeşim ben.