Page 9 of 9 FirstFirst ... 789
Results 81 to 89 of 89
    Junior Member
    Benim önerim aylık leader point sıralamasında ilk 100 veya 200'e giremeyen oyuncuların giriş yapamaması.
    Böylece leader point kasmaya teşvik edilmiş olacak ve oyun canlanacaktır.

utc iyi oldu 75 üstü olması ama giremiyoz yine

Senior Member bY_WooPeR's Avatar
    Nickname
    Espiet
    Clan
    Bordeaux
    Server
    KO -> Destan
    aşagıda 1 (belki daha fazla) kosperin BUGUN aldıgı dropları görüyorsunuz.Bu insanlar nerdeyse 3 aydır DESTAN'DA UTC'Yİ KATLEDİYOR.İLLA BİRİMİZİN Mİ REPORTLAMASI LAZIM ?

UTC GİRİŞ SEVİYESİ 83 SABİTLENMELİ

aşagı yukarı senede 1 görevler sıfırlanıyor, yeri geliyor gm'ler görevlere yardım ediyor, yeri geliyor exp boss etkinliği oluyor.UTC GİRECEK İNSAN İLLAKİ 83 CHAR KASMALI, CZ GİRİŞİ NASIL 70'E CEKİLDİ KOSPER NEREDEYSE BİTTİ, UTC İÇİNDE BU 83 LEVEL OLARAK TEKRAR GÜNCELLENMELİ.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Öneriye ek olarak giriş yönteminin değiltirilmesi gerekli nasıl bir yol çizerler bilmiyorum ama çok önemli bir etkinliğe çok saçma bir giriş sistemi var , ek olarak içerideki yancı canavarlara von eblis gibi drop eklenmeli utc fragmentleri bile atsa yeterli çünkü kimse tenezzül bile etmiyor kesmek için , moblar ölmeden kapının açılması olayı biraz sıkıntılı olabilir çünkü moblar duvarlara girebiliyor oradan çıkartmak ayrı bir zulüm.

Banned
    Quote Originally Posted by lPiranhal View Post
    Benim önerim aylık leader point sıralamasında ilk 100 veya 200'e giremeyen oyuncuların giriş yapamaması.
    Böylece leader point kasmaya teşvik edilmiş olacak ve oyun canlanacaktır.
    Quote Originally Posted by bY_WooPeR View Post
    aşagıda 1 (belki daha fazla) kosperin BUGUN aldıgı dropları görüyorsunuz.Bu insanlar nerdeyse 3 aydır DESTAN'DA UTC'Yİ KATLEDİYOR.İLLA BİRİMİZİN Mİ REPORTLAMASI LAZIM ?

aşagı yukarı senede 1 görevler sıfırlanıyor, yeri geliyor gm'ler görevlere yardım ediyor, yeri geliyor exp boss etkinliği oluyor.UTC GİRECEK İNSAN İLLAKİ 83 CHAR KASMALI, CZ GİRİŞİ NASIL 70'E CEKİLDİ KOSPER NEREDEYSE BİTTİ, UTC İÇİNDE BU 83 LEVEL OLARAK TEKRAR GÜNCELLENMELİ.
    NEDEN 83 lwl olsun ki ? yada NP sıralaması ilk 200 e girsinki

80 lwl iyidir millet cebinden binlerce TL para dökecek ben oyun içi kasarak bu adamları CZ de kesecem

80 level normal utc girişi için 75 levele kasması günlük hale geldi artık.

Nickname
    Espiet
    Clan
    Bordeaux
    Server
    KO -> Destan
    Quote Originally Posted by bY_WooPeR View Post

EVEEET ÇALIŞMALAR SON SÜRAT DEVAAAM

çare 83 UTC
    Last edited by bY_WooPeR; 11-09-2018 at 06:37 PM.

Nickname
    Espiet
    Clan
    Bordeaux
    Server
    KO -> Destan
    çare 83 utc

Senior Member
    Nickname
    Vadaaaa
    Class