Page 7 of 10 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 91
    Senior Member AngryBird's Avatar
    Nickname
    ARROWRISES
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Dexterity
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Etkinlik ile İlgili Düşüncelerimi iletmek istiyorum ki belki MGAMEin kulagına gider de bize daha güzel etkinlikler sunar

İlk olarak güzel yönlerinden bahsetmek istiyorum --

Öncelikle etkinlik ile ilgili bilgilendirmeyi okuduğumda gerçekten merak ettim dedim bu sefer değişik farklı güzel bir etkinlik geliyor
    içeriye girdiğimde bu fikir devam etmekteydi gerçekten güzel görünüyordu . efektler harika özeliikle ağaçlar
    ama malesef sonra her şey tersine döndü etkinlikle ilgli söylenecek tek iyi şey grafikler olmuş

Gelelim kötü yanlarına
    Yine MGAME fikirde güzel ama uygulamadan resmen batırmış elinizde çok güzel bir konu olur ve o filmi o kadar kötü işleyip hem konuyu hem filmi rezil edersiniz ya aynen öyle olmuş ..
    İçeriye giriyorsunuz ekip oolarak yaratıkların cıktığı yere kadar geliyorsunuz ve bekliyorsunuz ki sizi zorlayan bir şeyler gelsin ki öyle bir şey yok 2şer -3 er tane sizi gıdıklıcak seviyede yaratıklar geliyor ve ölüyorlar .
    1.cisi kesinlikle test edilmeden gelişi güzel sunulmuş bir etkinlik ve tembellik oolsun diye caos skilleri koyalım ki icerde karakter dengelemeleriyle ugrasmayalım herkes aynı skili vursun demişler resmen onuda becerememişler ...
    Çok kolay ve amaçsız bir etkinlık olmuş

Peki Nasıl Olabilirdi ?
    Bu etkinlik herkes kendi karakterleriyle girebilceği playerlık strateji gibi öğelerle desteklenip her tur 2-3 tane sinek gibi yaratık konulcağına her tur 30 -40 tane yaratık gelip monuya atak yapmaya çalışıp bizde bunu savunsaydık ? 8 kisi girdiğinde en azından yaratıklar bizi zorlayip bizi başlangıc monusu NEXUSA kadar püskürtüp zorlayabilirdi hatta iyi bir ekiple girmediysen bitiremeden çıkardın ki bir dahaki sefere bazı taktikler geliştirmek daha iyi ekip kurmak daha iyi oynamk için. en azından 3-4 sefer girer olayı kavrayip stratejiler geliştirirdik .. gerçekten güzel bir etkinlik olabilirdi

2.si yaratıklar monuya vurmuyorlar bile peşinizden koşuyorlar geri geri çekildikce sizi öldürmeye çalışıyorlar monular süs gibi duruyor. bosslar da ise çok komik şekilde belli bir yere kadar gelip orda bekliyorlar siz yanına gitmezseniz onlarda gelmiyor monuyu geçtim size bile vurmuyorlar bu kadar amatörce işlenmiş bir etkinlik olabilir mi ? Yaratıkların ilk hedefi monu neden değil bazı yaratıklar monuyu hedef alırken bazıları ise bizi playerları hedef alacak şekilde ayarlanabilirdi. .

ödüllere hiç gelmiyorum bile hadi ödülleri geçtim benim aklıma gelen şekilde bir etkinlik olsa şuanda herkes bu etkinliği konuşuyor olurdu ama yine hüsran .. etkinlik yapmış olmak için yapılmış bir etkinlik
    Last edited by AngryBird; 12-01-2017 at 09:11 AM.
    #Dexterity

Senior Member bY_WooPeR's Avatar
    Nickname
    Espiet
    Clan
    Bordeaux
    Server
    KO -> Destan
    Respawn'ı saat kacta bilen varmı , günlük questte nasıl 18:00'de tekrar görevi alıyoruz bunun da saati 18:00 mi bilen var mı ?

Senior Member SeRiaLKiLLa's Avatar
    Nickname
    SeRiaLKiLLa
    Clan
    KONIGSRASSE
    unutup r vurarak dc olma keyfisi.
    İlk Önce Oyunun Kurallarını Öğrenmelisiniz Sonra da Herkesten İyi Oynamayı ; )

<a href=http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif target=_blank>http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif</a>

Senior Member SeRiaLKiLLa's Avatar
    Nickname
    SeRiaLKiLLa
    Clan
    KONIGSRASSE
    İlk Önce Oyunun Kurallarını Öğrenmelisiniz Sonra da Herkesten İyi Oynamayı ; )

<a href=http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif target=_blank>http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif</a>

Junior Member
    https://hizliresim.com/5GlvZ5 Kuleye giriş yaptıgım gbi bu hatayı alıyorum.

Bir saçmalık var kule savaşında. Full moon rift jewel scrolunu yaratıklara son vuruşu yapana veriyor. Yani kalabalık girdiğinizde son vuruş yapmanız gerekir ve bu çok zor. Zaten bu işi bilen 3k skilini son vuruşa saklıyor ve bilmeyenlerin hakkını yiyiyor. Bilenlerin çoğu çakallık peşinde. Gerçi mgame böyle uygun görmüş ama milleti birbirine düşürecek nerdeyse. Mgame çok saçma mantıkla düşünmüş.

Ama anlaşmalı 2 veya 3 kişi girerseniz yani arkadaşlarınızla falan en azından anlaşıp bir o bir siz son vuruş yapıp rifti alırsınız. En azından böyle kasarsınız.

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by bY_WooPeR View Post
    Respawn'ı saat kacta bilen varmı , günlük questte nasıl 18:00'de tekrar görevi alıyoruz bunun da saati 18:00 mi bilen var mı ?
    evet kardeş 6 da dün test ettim gördüm

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by AYIBEYY View Post
    https://hizliresim.com/5GlvZ5 Kuleye giriş yaptıgım gbi bu hatayı alıyorum.
    Merhaba,
    Oyun Güncellemesini option üzerinden 2178 yaparsanız tekrar yükleme yaptığında düzelecektir.

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Böylece pot parasından kurtulmuş olduk.Her gün 2k ibex mp ve hp pot kasıyorum.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Abi Grafiklere aşık oldum yaratıkların detayı,elindeki silahları silahları muazzam lütfen oyun en kısa sürede bu şekilde olsun müthiş