Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 31
    Merhaba tekrar,

Bilet görüntüleme sorunları şimdiye kadar edindiğmiz tecrübelere göre 3 şekilde çözümlenebiliiyor :

1- Başka bir internet tarayıcısı kullanarak. Google Chrome tercih edebilirsin.

2- İnternet geçmişini tamamen temizleyip, tarayıcıyı kattıktan sonra tekrar tarayıcıdan giriş yapabilirsin,

3- Bu sorun bilgisayarından da kaynaklı olabileceği için, başka bir bigisayarda biletlerini gözlemlemeyi denemeni tavsiye edebilirim. Bu gibi sorunlar hesaplarla bağlantı sorunlar değildir.

Bu adımları denedikten sonra, sorun yine de devam ediyorsa, buradan bize iletebilirsin.

Başarılar dilerim.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Başarılar kardeş artık nasıl bir mücadele içine girdiysen

Senior Member __SaCReTeS__'s Avatar
    Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Dr_Heisenberg View Post
    Merhaba tekrar,

Bilet görüntüleme sorunları şimdiye kadar edindiğmiz tecrübelere göre 3 şekilde çözümlenebiliiyor :

2- İnternet geçmişini tamamen temizleyip, tarayıcıyı kattıktan sonra tekrar tarayıcıdan giriş yapabilirsin,

3- Bu sorun bilgisayarından da kaynaklı olabileceği için, başka bir bigisayarda biletlerini gözlemlemeyi denemeni tavsiye edebilirim. Bu gibi sorunlar hesaplarla bağlantı sorunlar değildir.

Bu adımları denedikten sonra, sorun yine de devam ediyorsa, buradan bize iletebilirsin.

Başarılar dilerim.

Şu an kendi bilgisiyarımdan internet tarayıcısının geçmişini sıfırladım herşeyi yaptım 4 tane farklı tarayıcıdan dediklerinizi harfi harfine yaptım sonuç yine aynı MOZİLLA , CHROME , MİCROSOFT EDGE , İNTERNET EXPLORER İLE DENENDİ.

JKA-421-63242
    PTO-827-62970

NUMARALI BİLETLERİ AÇAMIYORUM HİÇ BİR ŞEKİLDE

JHY-554-61952 BUGÜN ATTIĞIM BİLETİ AÇABİLİYORUM

Şimdide diğer bilgisiyarımdan denicem modeme reset atıp kscleri buraya atarım.

Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Merhaba tekrar,

Başarılar dilerim.
    Dediklerinizi harfiyen yaptım kendi bilgisiyarımdan 4 farklı tarayıcıdan denedim internet geçmişini temizledim yine aynı hatayı alıyorum

Şu an bu yorumu attığım pc farklı bi pc burdada aynı işlemleri yaptım (JKA-421-63242) , (PTO-827-62970) bu 2 bileti hiç bir şekilde açamıyorum

size anlatmak istediğim bende bi sıkıntı yok sitede bi sorun var veya bi bug oluyor geçen seferde aynı bu şekilde bi sorun olmuştu siz bileti silip bilet sayfası acıp ordan devam etmemi söylemiştiniz.

2. pcdede verilen hata :

Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    JHY-554-61952 numaralı dün attığım bileti açabiliyorum diğer 2 bileti açamıyorum hiç birşekilde

Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    JHY-554-61952 numaralı dün attığım bileti açabiliyorum

(JKA-421-63242) , (PTO-827-62970) bu 2 bileti hiç bir şekilde açamıyorum

2 farklı pcden deneyip dediklerinizi harfi harfine yaptım..

Tamamdır. Bu durumda yaşadığın sorun farklı bir durumla ilgili. Bazı şüphelerim var. Şimdi onları deneyelim.

Görüntüleyebildiğin bilet içeriğine, daha önceki biletlerine eklediğin " Youtube " bağlantılarından birini yazarak güncelleyebilir misin? Sonrasında da o bileti görüntüleyebilip görüntüleyemediğine bir göz atalım.

Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Tamamdır. Bu durumda yaşadığın sorun farklı bir durumla ilgili. Bazı şüphelerim var. Şimdi onları deneyelim.

Görüntüleyebildiğin bilet içeriğine, daha önceki biletlerine eklediğin " Youtube " bağlantılarından birini yazarak güncelleyebilir misin? Sonrasında da o bileti görüntüleyebilip görüntüleyemediğine bir göz atalım.

tamamdır youtube linkini ekliyorum diğer biletlerden attığım

Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Ekledim bilet numaram : JHY-554-61952

Biletimi ben görüntüleyebiliyorum

Şimdi tekrar dener misin ? Önce portaldan tamamen çıkış yapman gerek. sonra tekrar giriş yapıp, biletini görüntülemen gerekecek.