Results 1 to 7 of 7

Arkadaşlar ics portal servisini aktif edemiyorum

merhaba arkadaşlar ıcs portal kırmızı görünüyor aktif edemiyorum oyunda otp kodumu yazıyorum şifrem geliyor oyuna giriyorum fakat hata veriyor portaldan bakıyorum kırmızı tek kullanımlık şifre istiyor otp açıp kodu giriyorum yine hata diyor sürekli sıfırladım şuan sıfırlamanıza gerek yok herşey normal diyor ama sorun hala devam ediyor derdimi anlatabildim mi bilmiyorum lütfen yardım edin

Senior Member
    Selam,
    OTP kod uyuşmazlığı ile ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz. Hata da tam olarak ne yazıyor? Konuya ekran görüntüsü ekleyebilir misin?
    Ayrıca paylaştığım konuya göz atmanızı öneririm.

[OTP] AnyOTP Kod Uyuşmazlığı
    Last edited by MythAsSasSin; 11-25-2017 at 09:20 PM.

hala sorun devam ediyor bilgisayarımın güncellemeleri tam fakat dediğiniz saat 03:00 istanbul yok 02:00 istanbul baku felan var

https://i.hizliresim.com/nJ6M7l.png

https://i.hizliresim.com/jQO32r.png

ıcs portalından sürekli sıfırladım artık sıfırlama yapmana gerek yok diyo ama sorun hala devam ediyor

bu konu hakkında bilgisi olan yokmu arkadaşlar

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Merhaba,

Hesabınız farklı kişilerin eline geçmiş ve hatalı OTP girişi yapılmış olabilir. Bu nedenle şifre değiştirmenizi öneriyoruz. Şifre değiştirme işlemini başarıyla yaptıktan sonra, lütfen aşağıdaki adımları uygulayınız.

• ERROR! OTP LOGIN FAILED WITH UNKNOWN ISSUE. PLEASE CONTACT CUSTOMER SERVICE
    Yani diyor ki ''HATA! BİLİNMEYEN SORUN. HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN ''

Bu durum için çözümlerimiz oldukça basit

Lütfen AnyOTP programını kullanmış olduğunuz cihazın Saat & Tarih güncellemesini ve AnyOTP programının ayarlar bölümünden Time Synchronize işlemini buradan gerçekleştiriniz. Zaman ayarlarınızın İstanbul (UTC+3) olarak yapılandırıldığından emin olunuz.

Daha sonra oyuna giriş için , OTP testi veya Portal üzerinden değişim işlemleri için daha önce kullanılmamış bir OTP kodu kullanınız.

Eğer sorununuz hala devam ediyorsa hatalı giriş denemeleri sebebi ile sistem kendini bloke etmiş olabilir. Sistemin bloke durumunu kaldırmak için lütfen burada bulunan adımları gerçekleştiriniz.

Hocam selamlar. Hesabım bloklu değil gözüküyo fakat bana gelen tek kullanımlık kod ile anyotp ye giriş yapamıyorum.Ya hiç bişe yok gibi devam ediyor ya da se3011 hatası alıyor.Şifre oluşturma ekranı gelmiyor. İnternette yazan her taktiği denedim yapamadım tavsiyeniz nedir ?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Lütfen aşağıdaki konuya dikkatlice göz atın ve hatanız üzerindeki adımları uygulayın.

OTP Hata Kodları ve Çözümleri