Page 78 of 80 FirstFirst ... 28687677787980 LastLast
Results 771 to 780 of 792
    Quote Originally Posted by VooneX View Post
    Oyuna yenir bir kişi nasıl başlayabilirki ?
    Premium alarak.

Junior Member
    Nickname
    JrIamMelandorxD
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by KHD View Post
    Kendinizi kandırmayın !
    Ares diez son 3 ayda çok fazla oyuncu çekti.Bunu göremiyorsanız o sizin gözlemleme hatanız. Premium almamak için ısrar edenler sıra beklerken forum da birbirlerinenin postlarına destek olmaya devam etsinler çünki bizler mızıldamak yerine mitril setleri +7 itemleri dizdik keyif almaya devam ediyoruz.
    Alakasız bir yorum, savunma.

Diez serverında oynuyorum ben ve bronze pre sahibi bir oyuncuyum. Ama arkadaşlar sonuna kadar haklılar, bir arkadaşım akşam saatlerinde oyuna girmeye çalışıyor ve 350 civarında kişi sayıyor. El Morad Eslant bakıyorum toplasan 30-40 oyuncu yok, 1 slot paramun exp partisi var başkada birşey yok. Cz yine aynı şekilde.

Oyunun kendi sloganı F2P, kimse bu oyuna girebilmek için para vermek zorunda değil. Son zamanlarda yaptıkları reklam çalışmaları gösteriyor ki oyunu eski günlerine döndürmek istiyorlar ama öncelikle bu durumu düzeltmeleri gerekiyor. Oyunda trade açmak için bile 5 np istiyor ve bunu açtırabilmeniz için sizden en az 400 np almanızı istiyor.

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    premiumsuz saatlerce sıra beklemek istemiyoruz

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 67MaNYaQaDaM67 View Post
    premiumsuz saatlerce sıra beklemek istemiyoruz
    Bir ara premiumla sıra bekliyordu millet yeni sw açılsın da gör parayla rezil olmayı

Quote Originally Posted by Philly View Post
    Bir ara premiumla sıra bekliyordu millet yeni sw açılsın da gör parayla rezil olmayı
    Düzeltmişlerdir onu geri sayım boşuna yapılmadı farkındaysan.

geri sayım ekranı gelmiyor bana sebebini bilen varmı

Junior Member
    3 saattir sıra 1 gözüküyo bu saçma değilmi acaba 3 saatte illaki premiumsuz oyuncu almanız gerekmezmi 100den geriye düşse beklesem böyle sıkıntı olmaz ama 3 saattir 1 yazıyor sırada bekliyoruz saçma geliyor

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Destan' da pazar 1'e alınınca akşam PK' sı ve Lunar Savaşlarından muaf oluyoruz moradonda oturanlardan dolayı, periyodik DC getirilebilir veya farklı bir sistem getirilerek bizlerin akşam saatlerinde PK atamama sorunumuzun önüne geçilebilir.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ufuk_yildiz26 View Post
    Destan' da pazar 1'e alınınca akşam PK' sı ve Lunar Savaşlarından muaf oluyoruz moradonda oturanlardan dolayı, periyodik DC getirilebilir veya farklı bir sistem getirilerek bizlerin akşam saatlerinde PK atamama sorunumuzun önüne geçilebilir.
    Pazarların tekrar 1'e gelmesini ben bir türlü anlayamadım zaten sebebi neydi ki? Yakında premium sahibi kullanıcılara da sıra saymaya başlarsa hiç şaşırmam zira destan eski günlerine dönüyor gibi.

Junior Member
    45 dakikadır Premiumlu accountumla oyuna girmeye calısıyorum. Relog attım? Nereden attım allah kahretsin.

Para verdiğim oyuna girmek için dünya sıra bekliyorum.. Tek kelime ile rezillik.