Page 73 of 80 FirstFirst ... 23637172737475 ... LastLast
Results 721 to 730 of 792
    umarım giricek servera kapasite arttırılmasını talep ediyorum

7-8 saattir beklemiyorsam adımı değiştiririm böyle bir şey yok ya snir krizi geçiriyorum bilgisayar basında

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Sevgili yetkili arkadaşlar bu sorun hakkında bir çözüm düşünüyormusunuz merak etmekteyiz.Saatlerce sıra beklemekten bıktık usandık,kapasiteleri artık arttırsanız diyoruz,saygılar.
    ''Arzu ve isteklerinizi kovaladıkça gölge gibi sizden kaçarlar, onlara sırt çevirirseniz peşinizden koşarlar''

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    resmi olmayan sunucularda sıra bekleme ve premium zorunluluğu diye birşey yok ve baya kalabalık sunucular. twitch / youtube canlı yayınlarından şahit oldum. Neden usko gibi resmi bir sunucu da böyle sistem var ki .s

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Sayin yöneticiler kimse kusura bakmasin bu saatte bile 20 siya sayiyorsa bu işte bi iş vardir demektir dün saat 1 de oyundan atildim ve tekrar giris yapmak istedim 17 kişi falan vardi önümde gece 2 de en son 1 e düşmüştü işe gitmek zorundaydim ve oyuna dahi giremedim şimdide önümde 20 kişi sayiyor yine geceye kadar girmicek lütfen kapasiteleri arttirin

herkes bu konuya yonlendırıyor ama tek cevaptan başka herhangi bi cevapta verilmiyor

Junior Member
    ben uzun zamandir oynamiyodum oyunu ve tekrar oynamaya başladim. Ama gördüm ki bu oyun çoğunlukla türklerin eline geçince, yapimcilarin dini imani para olmuş. Arkadaş; utc itemlerini kullaniyosun açtirmak için para, pet kullanican para, trade pazar açmak için para, keza oyuna girmek için para (gün içerisinde saatlerce bekle girmiyor>rosetta sunucusu için konuşuyorum) hile şu ana kadar hiç kullanmadim ama kullananlari düşünürsek hapis veriliyo çikmak için para (hesabi blockla arkadaş ne hapsi, ama para yok mu o para). Exp. Kasmak çok zorlaşmiş +80 için pre-siz kasilmiyor. Lw kasmak için yine para. Kardeşim siz naapiyosunuz ya. Legal soygundur bunun adi ben başka bi niteleme bulamiyorum. Ben oyunun ilk çiktiği zamanlari biliyorum çok değişti oyun. Free2play oyunun geldiği noktaya bakin. Gerçekten yazik. çok yazik...[/b][/b]

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    millet yeniden oyuna başlamak istiyor ama gel görelim ki daha oyuna giremiyor nasıl başlasın ? nasıl canlansın?

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    3 Saat Bekledikten Sonra DC Yeme Keyfi.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname