Page 71 of 80 FirstFirst ... 21616970717273 ... LastLast
Results 701 to 710 of 792
    Senior Member
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    ARES bile saat öğlen 12.00 da bile sıra (35) sayıyorsa kimse bana belirli aralıklarla kapasite artırıldığını söylemesin
    oyuncuları darlayıp 10 gün sonra zaten giremiyordunuz siz rahat girin diye yeni sw açtık demeyin de

Quote Originally Posted by Fernando_TorreS View Post
    ARES bile saat öğlen 12.00 da bile sıra (35) sayıyorsa kimse bana belirli aralıklarla kapasite artırıldığını söylemesin
    oyuncuları darlayıp 10 gün sonra zaten giremiyordunuz siz rahat girin diye yeni sw açtık demeyin de
    Diyorum ki erken saatlerde oyuna girsen sıra saymayacak açık bıraksan pc ni geceye kadar oyunda olucaksın dene birşey kaybetmezsin.

Banned
    Nickname
    Fibonacci
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Free user olayına şöyle yakşalıyorum. Oranlar rasgele verilmiştir.

Sunucu kapasitesi 1000 user diyelim.
    %70'i premium %30'u free user.
    Biz premiumsuz bir karakter ile servere girmek istediğimizde 1000 kişilik kapasitenin aslında 300'üne sıra bekliyoruz.
    Sunucular boşken sıra sayma sebebi böyle özetlenebilir.
    Not: Kişisel görüştür gerçeği yansıtmamaktadır.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Diez 300+ sıra sayıyordu az önce. El insaf.

Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bugün saat 17 30 da 28 sira sayıyor ares. Anladığım kadarıyla baya geri dönüş var. Suan siraya girsek 2330tan sonra girer diye tahmin ediyorum. Zaten mithril setler ile herkes yan karakterlerine de kasmaya başlamıştı ki ben öyle yapıyorum.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Mayans_ View Post
    Bugün saat 17 30 da 28 sira sayıyor ares. Anladığım kadarıyla baya geri dönüş var. Suan siraya girsek 2330tan sonra girer diye tahmin ediyorum. Zaten mithril setler ile herkes yan karakterlerine de kasmaya başlamıştı ki ben öyle yapıyorum.
    Geri dönüş mü var? Server kapasitelerinin azaltıldığını düşünüyor herkes. Burada modlar ve senden başka geri dönüş olduğunu düşünen kimse yoktur heralde Oyun tıklım tıklım maşallah. Her slot dolu.

Junior Member
    Nickname
    IParliamentAqua
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    IAsinaI
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Rosetta sürekli 200 + sıra sayıyor giremiyoruz bir türlü buna bir çözüm lazım veya Rosetta2 olursa çok daha güzel olabilir zevk alamıyoruz istediğimiz zaman giremiyoruz tamam premium satmanız önemli fakat burada mağdur olan biz oyuncularız buna bir çözüm bulmanızı istiyoruz

Senior Member
    eskiden max. 3 pc sokulurdu pre olsa bile bence tekrar değişmeli bu preli tek ipten 9999999999999999999 char sokma olayı kaldırılmalı oyunu kirletiyorlar.

bakalim 1 hafta sonra yeni sw gelicekmi egerki gelirse premiüsüzlerde giriş saglar en azindan eger sw gelmezse vay halimize 1 hafta daha sabredin bakalim istedimiz gibi cikacakmi bronz bitmekte bu konu benide düşündürüyor yeni sw gelmesini hiç bu kadar istememiştim ))))

Senior Member Vrij's Avatar
    Aynen, 10 pc ile sabah oyuna giren satıcı kesimi, farmcı kesiminden kurtuluruz, süper yaaa