Page 69 of 80 FirstFirst ... 1959676869707179 ... LastLast
Results 681 to 690 of 792
    Banned
    Keşke gerçek oyucuılarla dolu olsada saysa ama malesef çoklu pcler işgali altında oyun.

Senior Member
    manes rosetta ve olympia uskonun en kalabalık serverları buraların 50 sayıp diez ares ve gordion serverlarının 250 300den başlaması kapasite düşürülmesinden başka hiçbirşeyle açıklanamaz 700 sayfa yorum olmuş 1000de olur sadece user kaybedersınız kardeş bu böyle biline.

Junior Member

Angry Emekli Kuyruğu

Oyuna bugün itibari ile bir bakma kararı aldım Aynı tadı alırsam devam ederim akşamları takılırım dedim.
    Gel gör ki oyuna giremedim sabahtan beri uğraşıyorum ya dc yiyor yada sıra gelmiyor. Ne yapmaya çalışıyorlar acaba. Oyunun en canlı olduğu zamanlar 10 dk bile sürmezdi servere girmek. Sayın NTT yanlış yapıyorsun oyunu göremedim bile. Bu halde pre nasıl alayım. Sorunun en kısa zamanda çözüme kavuşturulması sizin açınızdan en iyisi olur.

Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by zelverons View Post
    Oyuna bugün itibari ile bir bakma kararı aldım Aynı tadı alırsam devam ederim akşamları takılırım dedim.
    Gel gör ki oyuna giremedim sabahtan beri uğraşıyorum ya dc yiyor yada sıra gelmiyor. Ne yapmaya çalışıyorlar acaba. Oyunun en canlı olduğu zamanlar 10 dk bile sürmezdi servere girmek. Sayın NTT yanlış yapıyorsun oyunu göremedim bile. Bu halde pre nasıl alayım. Sorunun en kısa zamanda çözüme kavuşturulması sizin açınızdan en iyisi olur.
    Yine girişteki ayarlarla oynamışlar, ve yine berbat. Biz buraya yazmaktan bıktık, oynamaktan bıkmadılar
    Diez şu satte gece 11, Ft bitmş JR bitmiş millet coktan 40. uykusunda ve char 30dk dır bekliyor ve sıra 111 ve HİÇ ilerlemiyor.
    Oyunun turşunu kurun bari kimseyi sokmuyosunuz
    Server bomboş, sahte bir bekletme sırası.

Seni alıntıladım, çünkü 2 char arasında 50 kişi fark vardı, DİEZ den bahsediyorum, 4 saat bekledikten sonra girerken fark 5 e düştü.

Bu ne demek Türkçe alt yazısını yazayım tuşuculara, 45 kişi çoktan bastı gitti, başka oyunlar buldu.

Sonra oyuncu kaybediyoruz bilmemne,
    oyuncuları siz kovalıyorsunuz hiç şikayet etmeyin.
    Dışarda binlerce şıkır şıkır oyun var

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Tekrar okuduğunuz zaman tarafınıza gerekli cevabın verildiğini görebilirsiniz. Sunucularda bulunan oyuncu sayısının artıyor olması demek, bu yeni gelen oyuncuların 1 günde ronark land yada eslanta geçip, oyuna anında katılıyor olması demek değildir. Yukarıda vermiş olduğum cevabı tekrarlıyorum;

Merhaba,

Çok uzun zamandır sunucularda kapasite düşürülmesi yapılmadı, aksine belirli aralıklarla özellikle premium üyeliği olmayan oyuncularımızın giriş yapması için "free user" kapasitesi arttırılmaktadır.

Bilginize.
    ben sürekli online olan birisiyim oyunu ve oyunda olan kişileri görüyorum saat 6da sıraya girmiş bir arkadaşım tamı tamına saat 10da oyuna girebildi dün. tüm haritaları gezdim czden andreama maradona gözle görülebilir 300 sıra sayacak ve bunu 4 saatte geçecek bir oyuncu topluluğu göremedim malesef. ha diyorsanız o kadar millet ms draki giriyor sizin göremeyeceğiniz alandalar, kapasite arttırımı yetersiz demek ki...

Junior Member
    Katılıyorum dostum.

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Tekrar okuduğunuz zaman tarafınıza gerekli cevabın verildiğini görebilirsiniz. Sunucularda bulunan oyuncu sayısının artıyor olması demek, bu yeni gelen oyuncuların 1 günde ronark land yada eslanta geçip, oyuna anında katılıyor olması demek değildir. Yukarıda vermiş olduğum cevabı tekrarlıyorum;

Merhaba,

Çok uzun zamandır sunucularda kapasite düşürülmesi yapılmadı, aksine belirli aralıklarla özellikle premium üyeliği olmayan oyuncularımızın giriş yapması için "free user" kapasitesi arttırılmaktadır.

Bilginize.
    Beyler bu mesajı sıra saymaya devam ederken baya bir inceleme fırsatım oluyor. Adamın dediklerini tekrar dikkatlice inceleyelim.

1- sunucularda kapasite düşürülmesi yapılmadı, aksine premium üyeliği olmayanlar için free user kapasitesi arttırıldı.

Gördüğünüz üzere bu cümleyi düşününce herhangi bir doğru önerme yok... yine aynı anlam çıkıyor, isterlerse bir sonraki yayında bir kaç tur gelip mod ve gm ekibi sesli olarak pc başında okusun.

Senior Member
    Ben bu gün oyunda tren karakterler gördüm. bekleyen 250 kişi olması normal olabilir.

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sinan44 View Post
    . .

Senior Member SirVoldemort's Avatar
    Nickname
    SirVoldemort
    Class
    Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Bilginize.
    Free user kapasitesinin arttırıldığını söylüyorsunuz ama girişte verdiği sıra sizin tam aksinizi gösteriyor. Bakın bu oyunu oynayan oyuncu profili +25 hatta belki +30 yaş üstü oyunculardan oluşuyor. Yani diğer benzer platformlara göre eski bir oyun olduğu için yeni neslin ilgisini çekmiyor. Bunu siz de biliyorsunuz. Bugün bütün clanların TS'lerini gezelim 20 yaş altı oyuncu bile zor bulursunuz.

Hal böyleyken, oyunda herhangi bir ilgi çekici aktivite yokken ve hatta tam tersi çoğu oyuncu NTT Game'in oyuna yönelik tutum ve politikalarını yanlış bulurken, sunucuların hafta içi gündüz saatlerinde bile full çekmesi ve +100 sıra vermesi kimseye inandırıcı gelmiyor. Bahsettiğim +25 , 30 yaş grubu oyuncu grubunun yüzde 85'i bu saatlerde zaten işte çalışır durumda oluyorlar.

Doların yükselmesi, para piyasasının durumuna bakıldığında 1 aylık bir premium alabilmek için 150 - 200 TL ödemek gerekiyor ki oyunun şu anki durumunda kimse bu parayı ödemek istemiyor.

Ben kendi adıma bugün sabah 11'de en eski server Ares'e girmeye çalıştım ve o saatte bile 74 kişilik sıra verdi bana. Girdiğimde yahu kim var bu oyunda bu kadar diye bütün mapleri gezdim. Ronark Land'ta pk atan yok, Eslant'ta exp slotları boş. El Morad Castle bölgesi zaten bu bahsettiğim NTT Game politikalarından dolayı aktif bölge olmaktan çıktı. Moradon'da pazar ahım şahım kalabalık değil. Ardream ve Ronark Land Base'ye hiç değinmiyorum bile. Peki sunucular bu kadar doluysa nerede bu insanlar? Biz niye göremiyoruz?

NTT Game olarak sunucuların kapasitesine dair net bir rakam yayınlayıp belki günlük kapasitenin anlık durumuna dair resmi sitede bir sistem kurarsanız (Ares Kapasite 5000 - Doluluk 3800 vesaire gibi) en azından oyuncular da bu durumu takip edebilirler.

Ama gerçekten oyunun şu anki cansızlığıyla sunucuların full çektiğini gösteren giriş sıraları hiç de inandırıcı değil...

Kolay gelsin...

Edit: 69 sayfa olmuş, diğer yorumları da okudum benzer şeyler yazmış arkadaşlar. Dediğim gibi oyun artık eskisi kadar ilgi çekmiyor. Ve online oynanabilecek pek çok oyun da mevcut. Yani ben kendi adıma oyunun geldiği şu şartlarda server kapasitesini 3 kişiye de düşürseniz, bundan sonra hiç giremeyecek olsam da premium almayı düşünmüyorum. Oyuncu sizi kazanmak zorunda değil, siz oyuncuyu kazanmak zorundasınız ve şu anda oyunda cezbeden hiçbir şey yok...

SirVoldemort / Ares
    Last edited by SirVoldemort; 01-05-2019 at 03:34 PM.