Page 61 of 80 FirstFirst ... 1151596061626371 ... LastLast
Results 601 to 610 of 792
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    4 saat geçti hala 1. sıradayım. Saat 14'te sıraya girip JR'ye yetişemiyorum, vay arkadaş.
    öyle deme kapasite artırmışlar...

Quote Originally Posted by qayhvecin View Post
    arese saat 7 den beri girmeye calıstım birincisinde 180 sıra bekledim 0 a geldiğinde dc yedim 2.sinde 205 sıra vardı 0a geldiğinde dc
    3sü hala sıra bekliyorum 104 sıra var
    öyle birşeyin imkanı yok kapasite artırmışlar. Nasıl olur bu sıra olayı...

Senior Member
    4 saat geçti hala 1. sıradayım. Saat 14'te sıraya girip JR'ye yetişemiyorum, vay arkadaş.
    yalan söyleme daha geçen ay 3 kişilik kapasite arttırılmıştı, girememen imkansız.

Quote Originally Posted by 33gr33 View Post
    yalan söyleme daha geçen ay 3 kişilik kapasite arttırılmıştı, girememen imkansız.
    katılıyorum buradaki herkes yanlış konuşuyor. Çünkü kapasite artırıldı diyorlar. Servera girememe, saatlerce sıra bekleme, tam oyuna girecekken dc vermesi gibi durumlar yoktur. Kapasite artışı yapılmıştır. İftira atmayınız arkadaşlar.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by kemec1986 View Post
    Eskiden devlet hastanelerinde fiş almak için sabah 5 te kalkıp saat 10 kadar hastanelerde kuyrukta beklerdik herkes perişan idi o günler aklıma geliyor.
    Devlet büyükleri elimizden bişey gelmez imkanımız kısıtlı diyorlardı.O zamanlarda zengin kesimm hep özel hastahelere gidiyordu.
    Bu oyunda hep sıra beklediğimde o karanlık günler aklıma geliyor.
    Hani şimdi "öncedeki yayıncı döneminde hile vardı" diyoruz ya ileride bugünleri de aynen bu şekilde hatırlayacağız işte. Diyeceğiz ki "oyuna girmek için +20 saat sıra beklediğimiz dönemi hatırlıyor musunuz?"
    Last edited by FFferik16; 12-24-2018 at 08:45 PM.

Senior Member Eften's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Valla savas esnasinda dc olmadan drek oyundan atti, tekrar bakayim dedm 270 saymaya basladi drek pc kapadim. :d
    Diez

Senior Member FFferik16's Avatar
    Ben de saatlerdir sıradayım ve şu an 1. sıraya ulaştım. 1 küsur saattir de sadece 1 kişiyi bekliyorum. Biri sıramı tutabilir mi bir duşa falan girip geleyim, sıra gelince DC olacak diye bir şey yapamıyorum
    2 saati geçti hala 1. sırada bekliyorum
    3 saati geçti ve hala 1. sırada bekliyorum. Sıraya da ta öğlen girmiştim ha, yeni değil.
    5 saat geçti ve hala da 1. sıradayım. Saat 19'dan beri 1 tane free user için yer açılmadı. Chaos, CSW-ertelenen-, FT, JR bitti fakat hala yer açılmadı.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    her server için 10 kişilik kapasite arttırdım girin

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

saat 6bucukta işten geldim saat 7 de denedim hala giremedim abv saat 23.34 suan

OLYMPIA ARES DIEZ GORDION bu swlerin cok bekletmemesi gerekiyor ornek vereyim OLYMPIA eslantta 1 tane party bulamassin Exp kasayim adam yok premiümsüzler oyuna giremiyor bunu anlayamiyorum gercekten Rosetta Destan giremesseniz anlariz kalabalik Swler digerleri gercekten enteresan neden yetkililer bunun için bir çalişma yapmazlar şaşkinim.