Page 5 of 80 FirstFirst ... 345671555 ... LastLast
Results 41 to 50 of 792
    40 dk gectı d2 9dan 8e ındı en son sıra hala gıdım oynamıyor 1kısı bıle cıkmadı mı su sure zarfında nasıl bır oyun donuyor recaii

saat 18:30 da 150 idi saat olmuş 20:40 116 daha sadece 34 kişi ilerlemiş destan olsa neyse rosetta da bu kadar yavaş ilerlemesi ilgi çekici ve can sıkıcı

Junior Member
    premium özelliklerinde giriş önceliği yazmakta ama nedense sıra bekleniyor çok gereksiz.

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Çok uzun zamandır sunucularda kapasite düşürülmesi yapılmadı, aksine belirli aralıklarla özellikle premium üyeliği olmayan oyuncularımızın giriş yapması için "free user" kapasitesi arttırılmaktadır.

Bilginize.
    Sayın Khenarth,

Eğer sizler için de sakıncası yoksa her sunucunun premiumlu/premiumsuz veya toplam oyuncu kapasitesini sayısal değerlerle bizimle paylaşır mısınız?
    Teşekkürler...

Senior Member GEZIPARKI1923's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    destana 400 sıra sayması ? bu normal mi şimdi ? premiumluyum ?

Junior Member
    d1 d2 ayni olmasi lazım lag vs preli sira verme dc olaylarin azalmasi icin

Junior Member
    arkadaşlar pre almak için bile gıremıyoruz oyuna su an 115 ile açtı sırayı d2 ama 3 saat oldu 94 e dustu ancak gırebılecekmıyım bılmıyorum bu konu ıle ılgılenılırse sevınırım
    gıremedığımız ıçınde oyundan soğuyoruz ve bırakmak zorunda da kalabılırız bılgınıze bu sekılde gırmekte güçlük çekersek ilerde oyuncu bulamayacaklar bunuda belırtmek ısterım bir an önce bu konuya el atılmalı diye düşünüyorum

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Ben bu başlık altında oyunu bırakacak adam görmüyorum Mod Blacwicked premium sahibi oyuncuları neden buraya atıyorsunuz anlamış değilim bu konu presiz giremeyenlerin, premium olduğu halde giremeyenler başka bir tartışma konusu.

Senior Member
    a dan z ye haklısınız 375 kişi sıra gördümya dahada bişe demiyorum czde doğru duzgun pk yok nerede bu kadar adam d2 bomboş sanki user patlaması varmış gibi sıra sayıyor anlaşılır gibi değil bu oyun elin oğlundayken bile oyuncusuna bukadar zulüm etmedi!! premium'um bitmesine 5 saat var dahada almıcam d1 girmek için premıum alıp bekleyeceğime d2ye tıklar premuımsuz orayı beklerım orda pazarda takılırım daha iyi
    Last edited by meh_BmPsjRCp; 12-01-2017 at 09:03 PM.

Bırakın bu ayakları yok kapasite düşürülmedi yok premium olmayan oyuncu kapasitesi arttı vs vs. Milleti geri zekalı mı sanıyorsunuz siz?