Page 23 of 80 FirstFirst ... 1321222324253373 ... LastLast
Results 221 to 230 of 792
    Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Tarih bugun. saat 10:32 , saat 10 dan beri premiumsuz rosetta; da sira bekliyorum sira sayisi 45 , 32 dakika gecti 32,siradayim

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Damii View Post
    Tarih bugun. saat 10:32 , saat 10 dan beri premiumsuz rosetta; da sira bekliyorum sira sayisi 45 , 32 dakika gecti 32,siradayim
    Ayni tarih, saat 11:02 , aradan 30 dakika gecti sira 25, yani 30 dakika da , sabah saatin de 5 sira dustu Gercekten premiumsuz oyuncular icin birseyler yapilmasi gerekiyor, oyuna girebilmek icin sabahin korunde pazar gunu tatil gununde, bilene giremiyoruz

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Banned
    Halen gelişime yok helal olsun nttgame size süper çalışıyorsunuz

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Paradise
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CLe0PaTRa View Post
    Halen gelişime yok helal olsun nttgame size süper çalışıyorsunuz
    saat 10.26 dan beri destan 1 sıra bekliyorum..son 2 saattir de 1. sıradayım ama hala almadı oyun 1. sırada 2 saat bekletmesi de ilginç gerçekten..Büyük rezalet bu sunucu kapasite düşürmeleri..

Junior Member
    Oyun zaten bitikdi de yıllar sonra bakayım oynayayım demiştim kafam sararsa oynayacaktım ama yazılan yorumları görünce anladım oyun gerçek anlamda bitmiş bilemiyorum belki şirketin değişik bir pazarlama stratejisi vardır Premium şart koşuyordur ama bence akıllara zarar bir iş yeni başlayacaklar için tamamen kapatılmış oyun anca sağlam itemli çarları olanlar el mahkum Premium alıp devam edeceklerdir yoksa sıra beklenilerek girilen bir oyuna durduk yerde para vermek enayiliktir bence indirdiğim oyunuda sileyimde boş yere pc de yer kaplamasın bari...

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CLe0PaTRa View Post
    Hayirdir insanalara premium aldirmak için serverlarin kapasitesinimi düşürdünüz? çünkü herzaman ayni kalabalik yada daha az kalabalikta 150 den saymaya başliyor sira beklemeye,birde oyunda etkinlik olmadiği halde birde etkinlik olsa 1000 lerden geriye sayacağiz sanirim premiumuz olmadiği için,bu konuda bir yorum yaparsaniz sevinirim.
    An itibariyle Rosetta moradonda 1124 hesap pazar yapıyor!!!

Kardeş sorunun çözümü tüm serverlara sadece moradon haritası içeren pazar server Rosetta2 (pazar) Rosetta1 (pk) gibi 2. serverları eklemektir. Ancak pazar server sadece moradondan oluşmalıdır lüfer esland gibi haritalar olmamalıdır eslant 7/24 işsiz bossculara kalmasın diye. Bu yapılırsa isteyen pazarını yapar isteyen pksını yapar. Bu değişiklik olmuyorsa bilki oyunun yayıncılarının isteği insanlar oyundan zevk alsın değil biz zaten dolan cebimizi daha da dolduralımdır.

Ayrıca yukarda arkadaş da belirtmiş Gmlere sormak lazım @Rhales @Eryudes Knıghtı bir yerde gördünüz beğendiniz şöyle bir girip ortama bakayım dediniz setup indirip kurdunuz hesap oluşturdunuz enter dediniz karşınızda 145 sıra olduğunu gösteren ekran ve gece 02.00 a kadar giremiyorsunuz oyuna siz ne yapardınız? Oyun şu haliyle yeni oyuncuya kapalı eski oyuncular üzerinden paramızı kazanalım kafasında gidiyor gibi görünüyor.
    Last edited by xXExce1lentXx; 02-10-2018 at 01:11 PM. Reason: edit

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by hakko008 View Post
    Oyun zaten bitikdi de yıllar sonra bakayım oynayayım demiştim kafam sararsa oynayacaktım ama yazılan yorumları görünce anladım oyun gerçek anlamda bitmiş bilemiyorum belki şirketin değişik bir pazarlama stratejisi vardır Premium şart koşuyordur ama bence akıllara zarar bir iş yeni başlayacaklar için tamamen kapatılmış oyun anca sağlam itemli çarları olanlar el mahkum Premium alıp devam edeceklerdir yoksa sıra beklenilerek girilen bir oyuna durduk yerde para vermek enayiliktir bence indirdiğim oyunuda sileyimde boş yere pc de yer kaplamasın bari...
    Zorla oynatmıyorlar bedava dünyasında yaşamıyorsun maalesef adamlarda kazanacak sen oynuyorsun senin hayrına yapmadılar oyunu.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by met_nebhBrQa View Post
    Zorla oynatmıyorlar bedava dünyasında yaşamıyorsun maalesef adamlarda kazanacak sen oynuyorsun senin hayrına yapmadılar oyunu.
    Yaş kaç ? Adam hepten bedava olsun dememiş oyuna yeni başlayan veya oyuna geri dönmek isteyenler şöyle rahatça giremiyor oyun ortamını gözlemlemek için fırsatları yok demiş sayın çok zengin bey nerenizle okuyorsunuz veya neyle yorumluyorsunuz acaba şu yazılanları adam ne demiş bizimki ne cevap vermiş ))))

Banned
    Quote Originally Posted by xXExce1lentXx View Post
    Yaş kaç ? Adam hepten bedava olsun dememiş oyuna yeni başlayan veya oyuna geri dönmek isteyenler şöyle rahatça giremiyor oyun ortamını gözlemlemek için fırsatları yok demiş sayın çok zengin bey nerenizle okuyorsunuz veya neyle yorumluyorsunuz acaba şu yazılanları adam ne demiş bizimki ne cevap vermiş ))))
    Oyunda pk full çekiyor yeni oyuncuya gerek yok sanıyorlar heralde işgalci kurianlarla dolu oyunu nereye kadar sürdürecekler bunu düşünmeli nttgame.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by IRsc View Post
    Oyunda pk full çekiyor yeni oyuncuya gerek yok sanıyorlar heralde işgalci kurianlarla dolu oyunu nereye kadar sürdürecekler bunu düşünmeli nttgame.
    Maalesef tam da öyle, oyunda PvP değil oyun parasını gerçek paraya çevirmek maksatlı yapılan pazar önde. "Premium alıp oyuna gireyim de nasıl olsa 1 haftada onun parasını çıkarırım" düşüncesinde olanların da payı büyük bu sıra durumunda. O 1 haftadaki emeklerinin kendilerine kalmasını kendilerine layık göremiyorlar demek. Bir de sanki oyunun hiç geliri yokmuş gibi, oyuna premiumsuz girilse hiçbir harcama yapılmayacakmış gibi "oynamak istiyorsan vereceksin parayı" diyenler var. Laf anlatması zor bunlara.