Page 11 of 80 FirstFirst ... 9101112132161 ... LastLast
Results 101 to 110 of 792
    Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ITISCOMING View Post
    bütün moderatörlaride allah bildiği gibi yapsın rosetta sıra 135 4 dakikadır sadece 5 kişi azaldı. Para için kendinizide karakterinizide satarsınız. Diyor ki daha az yoğun olduğu saatlerde girin sanki aman aman bir kalabalık var. Konuyuda kapatıp buraya atıyor. Hayat bu burrada yaptığınız çakallık elbet sizden veya yakınınızdan çıkar şu hayatta.
    Eleştiri yaparken lütfen düzgün bir üslup kullanın. Burada kimseye hakaret etmeye hakkınız yok. Fikirlerinizi düzgün bir şekilde aktarmak yerine her yorumunuzda saldırganca bir tutum sergiliyorsunuz. Bu tutumunuzu devam ettirmeniz halinde forumdan süreli/süresiz uzaklaştırılacaksınız.

Bilginize.

Arkadaşlar NTTGame yeni sunucuyu neden açtı hep? On binlerce oyuncu tek bir sunucuya yüklensin premiumu olmayanın giremeyeceği bir ortam oluşsun ve on binlerce kişi premium alsın diye. Para kazanmak için. Bu sefer yeni sunucu açmak yerine kapasiteleri düşürelim sıra bekletelim bir de öyle deneyelim bakalım nasıl olacak belki daha fazla kazanırız gibi bir fikir ortaya atıldı muhtemelen. Yeni sunucu açıp knight online'nin kemik oyuncu grubunu kaybetmektense böyle yapmanın daha iyi ve daha kazançlı olduğunu gördüler ve böyle devam ediyorlar artık.

Dolar da zaten 4 lira nerdeyse. Haftada bir yarım saatlik bakım yap, 3-5 kişilik bir gm kadrosu kur 24 saat oyunu kontrol edebilecekleri şekilde mesai paylaşımı yap. Yapımcı firmaya kazancın belli bir kısmını aktar. Kalanı? İndregandi

Kendine güvenen hem yeni sunucu açmaz hem de eskilerinin kapasitesini artırır ki free2play'in hakkı çıksın ama yok. Toplasan 300-500 kişinin online olmadığı gordion bile akşamları 50 kişi sıra bekletiyorsa bu oyun bitmiştir aga. Bir kaç yıl içinde yok olup gidecek zaten oyun. Finali iyi yapalım güzel kaldıralım parayı derdinde bizim arkadaşlar da işte

Her oyuncudan bir aileyi doyurabilecek kadar parayı her ay almayı misyon edinmeyin.
    Last edited by MythAsSasSin; 12-30-2017 at 12:24 PM.

Junior Member
    para yoksa oyuna giriş yok oyun oynamak yok kısaca

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    2 gündür rosettaya girmeye çalışıyorum. Düşürün düşürün biraz daha düşürün kapasiteleri

Banned
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Rosetta veya destan da cz ye çıkabilmen için 1500-2000 liralık item almış olmanız lazım, 400 cash verip pre mi alamıyorsunuz.
    Ayrıca presi olduğu halde oyuna giremeyenler ayrı bir skandal diyecek sözüm yok.

Junior Member
    Bakın 2018 yılına girerken yoğunluktan sıra bekletmek artık neredeyse hiç bir MMO'da yok. Yıl 2004 mü server kapasitesi düşük kalsın, yığılma olsun. Knight'ı toplasan 20bin kişi oynuyordur zaten, o kadar servera 20bin kişiyi dağıtınca 1 serverdaki adam sayısı çok komik bir rakam oluyor. Gerek premiumlu gerek premiumsuz 2018 yılında oyuna giriş için sıra bekletmek kadar vizyonsuz ve geri kalmış bir sistem kullanmak çok komik kalıyor. Oyunu şuan yıllardır en düşük kullanıcı sayısına getirmeyi başardınız. 20 000 kişiden anca 1 000 kişisi aylık binlerce liralık cash çekiyordur. %1'lik kısımdan sömürmeye devam edin bakalım bu gidişatınız ile bu oyun 2019'u görür mü

Banned
    evet GM arkadaşlar herkes dertli server saymalarından,insanların sabrınımı deniyorsunuz? eğer öyleyse sabır felan kalmadı kapasite artıracaksanız artırın yok arttırmıyoruz sizi böyle aptal yerine koyuyoruz diyorsanızda çıkın söyleyin ona göre hareket edelim,sonuçta pre li presiz herkes bekletiliyor bir yerde sıkıntı var oyuncular olarak biz sıkıntımızı söylersiz sizde çözersiniz ama sizlerin çözümle ilgili en ufak bir girişiminiz bile yok.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by Blaze_ View Post
    Bakın 2018 yılına girerken yoğunluktan sıra bekletmek artık neredeyse hiç bir MMO'da yok. Yıl 2004 mü server kapasitesi düşük kalsın, yığılma olsun. Knight'ı toplasan 20bin kişi oynuyordur zaten, o kadar servera 20bin kişiyi dağıtınca 1 serverdaki adam sayısı çok komik bir rakam oluyor. Gerek premiumlu gerek premiumsuz 2018 yılında oyuna giriş için sıra bekletmek kadar vizyonsuz ve geri kalmış bir sistem kullanmak çok komik kalıyor. Oyunu şuan yıllardır en düşük kullanıcı sayısına getirmeyi başardınız. 20 000 kişiden anca 1 000 kişisi aylık binlerce liralık cash çekiyordur. %1'lik kısımdan sömürmeye devam edin bakalım bu gidişatınız ile bu oyun 2019'u görür mü
    Sorun premiumsuz olduğu için girememek değil, zaten premiumlu da sıra bekliyor. Sorun işin saçmalığı. Arkadaşa tamamen katılıyorum. Vizyonsuzluk veya aptal yerine koymaktır bu. Anlık örnek vereyim: Şu an salıyı çarşambaya bağlayan gece saat 00:56 uzun bir süredir sıra bekliyorum ona rağmen sıra 124'te, server Rosetta

Banned
    şuan diez serverine gireyim dedim saat 20:25, 61 sıra sayıyor benim bilmediğim bir etkinlik mi söz konusu? allah aşkına diez de şuan oyunda olanlar söylesin şu cz felan full mü yada andream veyahut base,ilk sayfada bir GM yazı yazdı ondan sonra birisi gelipte adam akıllı ilgilenmiyor,ondan sonra zorlarına gidecek bir laf ettikmide, sizi forumdan süreli yada süresiz banlarız diye tehdit ediyorlar eğer bunların yaşanmaması için oyunculara seçenek sunun insanları aptal yerine koyduğunuz yeterrrrrrrrrrrrrr.

Junior Member
    ben preminum lu olarak bile neredeyse 1 saat bekliyorum cok aip bi şey bu bu destan severine bi çözüm bulun lütfen