Page 68 of 80 FirstFirst ... 1858666768697078 ... LastLast
Results 671 to 680 of 792
    valla yapacak bısı kalmadı ay basına bi premium alıp adamları sevindircez ama sunu bilmeleri gerek envai cesit küfür ve beddualar ediliyo anladıgım kadarıyla kulaklıkları hangi marka ama kulakları 2 gram cınlamıyo bu arada forum daki gm ler veya bu isten sorumlu olmıyan gmlere sozum yok onlarında ellerinden gelen bisi yok TESEKKÜRLER NTTGAME...

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 67MaNYaQaDaM67 View Post
    en çok ares sayıyor yaşasın aresimiz pilavyerden geçilmiyor
    Attığım fotoyu görmedin muhtemelen

Member
    Infractions
    0/1 (10)
    şuan dizedeyim 1 saattir 36 da kaldım .. koptumu bağlantı noldu onuda bilmiyorum

Senior Member Eften's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Valla 19:30 civari oyunu actim 230 sira verdi. Smdi 148’de.(buyuk ihtimal 0 olunca dc verecek) Surda takilacagimz 3-4 saat sabh ise gidiyoruz 23:00 - 00:00 gbi yatiyoruz, sabh 6’da kalkiyoruz. Anliyoruz pre almaya yonlendiriyorsunuz ama, gunde 3-4 saat icin pre almak pek mantikli gelmiyor, oda hergun musait olup girebilecezmi bakalim oda var.
    Yalan yok bi laptop alip yeni actigim cari kasmayi dusunuyordum ama bu sartlarda as carimizi bile sokamiyorz oyuna. Soguyor insanlar oyundan bilmiyorum sizin ordan nasl gorunuyor vaziyet.
    Diez

Senior Member
    ARES 306 DAN saymaya başladı . İnsanlarla dalga geçiyorlar resmen sunucularda kapasite düşürülmedi diye. Ne oldu tüm serverlara aynı anda oyuncu dönüşümü oldu yüzlerce. Söyleyecekseniz bari insanlarla dalga geçmeden söyleyin bir şeyleri

Member
    Infractions
    0/1 (10)
    arkadaşalr 1 saattir 36 da kaldı bağlantı koptumu noldu nasıl anlıyoruz bunu

Senior Member
    Quote Originally Posted by TlIESTO View Post
    arkadaşalr 1 saattir 36 da kaldı bağlantı koptumu noldu nasıl anlıyoruz bunu
    Cesaretin varsa ya extreme spor yapacaksın ya da KO da sıra takıldı diyip iptal edip tekrar deneyeceksin aynı heyecanı yaşatıyor sağolsun yöneticiler bize. Bir de kapasite de değişiklik yok deniyor Sanırım böyle kapasite düşürünce oyuncu arttı olarak sanıyorlar.

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Buraya herkesin aklını ikna edici, mantıklı bir açıklama 1000. sayfadamı gelir yoksa oyundaki insan sayısı elle sayılacak kadar azalınca mı ?
    Bence 2 sinin cevabıda ortak ve olumsuz. Herhalde yazsınlar, dursunlar diyorsunuz.
    Lakin sanmıyorum ki bu size uzun vadede kar getirsi olan bir süreç olsun.Bu gidişle oyunun sabit kitlesinde gün geçtikçe azalma yaşanacağa benziyor.

Umarım en yakın zamanda değişir bazı işler.

Senior Member
    Quote Originally Posted by 67MaNYaQaDaM67 View Post
    Buraya herkesin aklını ikna edici, mantıklı bir açıklama 1000. sayfadamı gelir yoksa oyundaki insan sayısı elle sayılacak kadar azalınca mı ?
    Bence 2 sinin cevabıda ortak ve olumsuz. Herhalde yazsınlar, dursunlar diyorsunuz.
    Lakin sanmıyorum ki bu size uzun vadede kar getirsi olan bir süreç olsun.Bu gidişle oyunun sabit kitlesinde gün geçtikçe azalma yaşanacağa benziyor.

Umarım en yakın zamanda değişir bazı işler.
    oyuna zaten yeni player gelmez eskileride kaybedecekler

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    5. Saat Önce Tıkladım AFK Oldum Hala Girmemiş, Emeklilerin Zam Beklemesi Gibi Sıra Bekliyorum, 1. Milyon Aktif Oyuncu Var Sanırım.