Page 47 of 80 FirstFirst ... 37454647484957 ... LastLast
Results 461 to 470 of 792
    Senior Member
    oyuncusuna bu kadar zulüm eden bir başka oyun yoktur heralde. 2-3 yaratık kesecem jr girecem bi heyecanla kıracam çöp atacak bunlar için günde 2 saat ayda 60 saat oyuna girmek için bekliyorum yazık bee.

Junior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    sunucuların sıra sayması, presiz oyuncuların giriş yapamaması vb hepsini geçtim bronz premium mevcut özellikleri değiştirilmeli şu an kabaca sadece oyuna girmeye yarıyor ve oyuncular sırf bu özelliği yuzunden bu premiumu almak istemiyor bence bronz a ekstra özellikler eklenirse daha çok talep olup premiumsuz oyuncuda azalacağından onlara kolay giriş imkanı olur ve bir premium almaya değer bir teşvik olur.

Junior Member
    Quote Originally Posted by kowgamer View Post
    sunucuların sıra sayması, presiz oyuncuların giriş yapamaması vb hepsini geçtim bronz premium mevcut özellikleri değiştirilmeli şu an kabaca sadece oyuna girmeye yarıyor ve oyuncular sırf bu özelliği yuzunden bu premiumu almak istemiyor bence bronz a ekstra özellikler eklenirse daha çok talep olup premiumsuz oyuncuda azalacağından onlara kolay giriş imkanı olur ve bir premium almaya değer bir teşvik olur.
    önceden bronze pre karivdis verirdi şimdi de böyle bir şey yapılabilir bronze premium alanlara 2 tane 10lu genie verilebilir L den mesela..

Banned
    Quote Originally Posted by kowgamer View Post
    Eskiden belli başlı preler vardı oyun içi abartı farklar yaratmıyordu yok karaktere kanat valky pathos repot vs bitmek bilmeyen maliyetler yüzünden şuan pk çıkmak isteyen için çok büyük masraf almazsan rekabet edemiyorsun. Özellikleri arttırılmamalı aksine yüksek prelerin verdiği abartı farklar azaltılmalı karakterin her yerine bir şeyler eklenip pusa koyulmamalı.

Junior Member
    premium olmadığı için saat 14.30 da oyuna giremiyorsak yazıklar olsun böyle işe neden sıra sayıyor anlamış değilim hadi sıra saymasını da geçtim sırada beklerken bile bug oluyor ekrana 2 kez tıkladığınız zaman giriş ekranı geliyor bu sefer de DC yiyorsunuz bir çözüm bulun lütfen şuna ya

Senior Member
    @Khenarth ın da kanadını kırmışlar oyuncuyu en iyi dinleyip anlayan bi o vardı oda mute yemiş yönetimden #yönetim istifa.

Junior Member
    Nickname
    RezZeR
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Önceden böyle bir sıkıntı yoktu uzun zaman dediginiz acaba belirli bir tarih olarak söyleseniz 1 ay 2 ay 3 ay gibi Uzun zaman kelimese 3 günde olur 3 ayda tam siyasetci gibi kaçamak cevaplar bu insanların kafasını kurcalıyor. İlginiz için teşekkür ederiz

Senior Member Lasttear's Avatar
    Nickname
    StarS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ORC
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Tekrarlıyorum. 2005-2009 arası bu oyunun en yoğun olduğu dönem. O zaman dahi bu kadar zor değildi oyuna giriş.

'Free User' kapasitesinin arttırılması için daha serverin ne kadar dolu olması lazım @Khenarth

Member
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Merhaba,
    Saat 14:00 da dc oldum net gittiğinden dolayı ve sunucu bom boştu eminim tekrar girmeye çalıştığımda sıra 79 sayıyor =)
    Bu adamlar nerede ? (CZ-EMC-Maradon) boş o kadar kişi nerede...