Page 48 of 80 FirstFirst ... 38464748495058 ... LastLast
Results 471 to 480 of 792
    Senior Member
    Bunuda Multi çarlara bahane sunarlar emin olun yok hileciler fazla girmesin derler yoksa pre almadan girer derler kesin . Ciddi anlamda Pk ya adam bulamazken bukadar insan nerde çok merak ediyorum eslant zaten bomboş piyasda görev yapmaya kalksan 2 kişi ya cıkar ya cıkmaz.

Member
    Nickname
    Urania
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by m3t_xVXvW4yd View Post
    Bunuda Multi çarlara bahane sunarlar emin olun yok hileciler fazla girmesin derler yoksa pre almadan girer derler kesin . Ciddi anlamda Pk ya adam bulamazken bukadar insan nerde çok merak ediyorum eslant zaten bomboş piyasda görev yapmaya kalksan 2 kişi ya cıkar ya cıkmaz.
    arkadaşin dedigi gibi eslantta 1 party bile yok Exp kasmak istiyoruz adam yok yetkililerden rica etsekte presiz oyuncularda girselerde gorew exp kasabilelim bu oyunu sadece preli karekterler olusturmuyor bir an once coklu girişlere bir cozum bulsalar herkes 3 4 kerakter birden oyuna sokuyorlar bunu yapan kişiler bir cok kişinin hakkini yiyorlar ayni adresten en fazla kişi oyuna dahil olabilsinler bu şekilde herkes sira bekliyor abartmiyorum 6 7 saat bekliyorlar sadece oyuna girmek için yetkililer bu konuda gozlerini açsinlar yada pre fiyatlarina indirime gitsinler bornz bile 51 tl olmuş çareleri oneriyoruz oyun yetkililerine inşallah dikkate alirlar presiz oyunlarda oyuna girebilsinler

Junior Member
    Saat 13.00 civarı rosettaya girmek için tıkladım. 130 küsür kişi vardı. Şu an saat 18.49 ve daha 50de. 6 saate yakın bir süredir bekliyorum. Parası olmayan oynamasın mı demek istiyorsunuz anlamadım ki.

Aynen öyle oyun artık miladını doldurdu en popüler olduğu zaman da bile oyuna girişte böyle sorun olmuyordu. Oyuna yeni oyuncunun gelip gelmemesi önemsemedikleri açıkça ortada.
    Premium satışlarından iyi para kazanıyolar demek ki Alan memnun satan memnun.

Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    şöyle bir durum bu; giriş yapmaya çalıştığınız sunucuya aynı saatte giriş yapan premiumlu kullanıcılar artık premium kullanmıyor. kaç sayıyorsa o kadar kullanıcı artık premium kullanmıyor. tl/$ paritesinden de bu durumu olumlu ya da olumsuz yorumlayabilirsiniz. tamamen yorum size bağlı.
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"

Senior Member FFferik16's Avatar
    Rosetta'da saat 21:51'den beri 1. sıradayım hala girmedi, şu an saat 23:40. İlginç değil mi?

00:10 civarlarında girdi. Yaklaşık 2 saatte FT ve JR sonrası 1 premiumsuz çıkmadı yani oyundan? Oyundan çıkmayan o oyuncuları biliyoruz tabii de ah işte...
    Last edited by FFferik16; 11-25-2018 at 09:55 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Bronze premium hayla alamadınız mı konuyu güncelliyorsunuz habire.

Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    mevzu pre aldınız alamadınız mevzusu değil. hala anlayamadınız mı? imkanlarımız kısıtlandı!
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    sen istiyor knight verecek 50 lira

Senior Member NonstopReisS's Avatar
    Clan
    NONSTOP Leader
    Server
    KO -> Diez
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Tekrar okuduğunuz zaman tarafınıza gerekli cevabın verildiğini görebilirsiniz. Sunucularda bulunan oyuncu sayısının artıyor olması demek, bu yeni gelen oyuncuların 1 günde ronark land yada eslanta geçip, oyuna anında katılıyor olması demek değildir. Yukarıda vermiş olduğum cevabı tekrarlıyorum;

Merhaba,

Çok uzun zamandır sunucularda kapasite düşürülmesi yapılmadı, aksine belirli aralıklarla özellikle premium üyeliği olmayan oyuncularımızın giriş yapması için "free user" kapasitesi arttırılmaktadır.

Bilginize.
    Hocam Sen de biliyorsun bizde bunu yaşıyoruz, Sahsım adına zerre kadar sıkıntım yok. Çünkü bu oyunun HER AYI'nı premıumlu geçiren birisiyimdir.
    Fakat CLAN Başkanı olarak, Clan arkadaşlarımın bazıları bu konu da ciddi sıkıntı yaşadıklarını bilen birisiyim, ki şu yakın sürede Hiç bir değişikliğin olmamasına rağmen Genel 1 sorun haline geldi...

Ne yazık ki işten gelen bazı ''vatadaşlar (premıumsuz)'' oyuna giriş yaptıklarında karşılaştıkları tablo karşısında ne yazık ki oyuna girmemeyi tercih etmektedirler.
    Aktif oynıyan biz insanlar için maddı durum olsun olmasın bu olayın bu şekli üzücü ve sıkıcı olması maalesef hoş bir yaklaşım değildir...

Hatta özelikle oyun keyfi ve arkadaş ortamı için canla başla oyuna girmeyi seven arkadaşlar adına karşılaştıkları bu tablodan dolayı ciddi üzüntü içindeyim.

Eyer bu şekilde sürecekse: Saat 8-9 dan sonra premıumsuz bu oyuna giriş yapıcaksanız, bence hiç tıklmayın kurun yatağınızı açın flimizi dinlenmenize - keyfinize bakın arkadaşlar varsada 1 işiniz JR bittikten 1 sonra yani gece 12 de tıklarsanız ancak 3-5 sayar çok beklemeden karakterinizi görebilirsiniz

Saygılarımla... Hile yok, Yalan yok ama böyle SORUN VAR...
    NONSTOP --> lSeMoOl - SameT & EmRe
    http://www.youtube.com/watch?v=xMj8TY8FGYc

NONSTOP --> NonstopReisS - KingS
    http://www.youtube.com/watch?v=EHI1dRqCzok

NONSTOP vs GİYOTİN 2. CLAN SAVAŞLARI ANATOLİA Ardream Clan ŞAMPİYONU
    https://www.youtube.com/watch?v=-SOS8PC_lnw&t=15s

NONSTOP (347) vs Exorcosuim (45) 3. CLAN 2. TUR SAVAŞLARI..
    https://www.youtube.com/watch?v=7FmKpo2ua8Q

NONSTOP Facebook Grup
    https://www.facebook.com/groups/209425885746453/

ISeMoOI --> NonstopReisS