Page 52 of 80 FirstFirst ... 242505152535462 ... LastLast
Results 511 to 520 of 792
    Junior Member
    Ben Destanda oynuyorum. Premiumsuz Gecenin yarisinda bile oyuna giremiyorsun. Suan premium var rahatca giriyorum, premium bitince ya oyunu birakirim, ya da yeni bir premium alirmiyim bilmem.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Sıra beklerken video çektim. Sıraya saat 17:30 civarında girdim ama video 19'da aklıma geldi, bu kısım çok önemli değil zaten. Saat 00:31'de giriyor oyuna.
    Şimdi diyeceğim birkaç var:

Saat 22 ile 00:30 arasında oyunda premiumsuz 1 kişilik bile yer açılmıyor. Toplam 5.5 saatte ise sadece 12 kişilik yer açılıyor. Bu durum Manes ve Destan'da daha fena. Akşam olmuş çıkılmıyor, FT bitiyor çıkılmıyor, JR bitiyor çıkılmıyor. Sonra saat 00:30 oluyor ve 1 kişi daha ilerliyor sıra. Sonraysa aynı anda 4 kişi gidiyor ve birden oyuna giriyor.

1- Premiumsuz kapasiteleri oyundan çıkmayan TL'ci multici pazarcılar ile dopdolu
    2- Sıra sistemi güven vermiyor. Sıra bekleyenlerin isimleri gözükebilir, sitede anlık premiumlu-premiumsuz online sayısı gözükebilir.
    3- Hafta içi çoğu insan gibi dolu olup sadece akşam JR'ye girebiliyorum. Ayın 20 günü boş geçeceği için premium almam çok mantıksız olur, bunun çözümü premium almak olmamalı

Lütfen saati takip ederek izleyin:

Bunu yazdığımdan beri bakıyorum da forumda GMler diğer konulara yanıt veriyor, tam ilgisi ve görevi olmasa da modlar ve mod adayları da olabildiğince diğer konulara yanıt veriyor. Buna yanıt verecek kimse yok mudur?

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Sıra beklerken video çektim. Sıraya saat 17:30 civarında girdim ama video 19'da aklıma geldi, bu kısım çok önemli değil zaten. Saat 00:31'de giriyor oyuna.
    Şimdi diyeceğim birkaç var:

Saat 22 ile 00:30 arasında oyunda premiumsuz 1 kişilik bile yer açılmıyor. Toplam 5.5 saatte ise sadece 12 kişilik yer açılıyor. Bu durum Manes ve Destan'da daha fena. Akşam olmuş çıkılmıyor, FT bitiyor çıkılmıyor, JR bitiyor çıkılmıyor. Sonra saat 00:30 oluyor ve 1 kişi daha ilerliyor sıra. Sonraysa aynı anda 4 kişi gidiyor ve birden oyuna giriyor.

1- Premiumsuz kapasiteleri oyundan çıkmayan TL'ci multici pazarcılar ile dopdolu
    2- Sıra sistemi güven vermiyor. Sıra bekleyenlerin isimleri gözükebilir, sitede anlık premiumlu-premiumsuz online sayısı gözükebilir.
    3- Hafta içi çoğu insan gibi dolu olup sadece akşam JR'ye girebiliyorum. Ayın 20 günü boş geçeceği için premium almam çok mantıksız olur, bunun çözümü premium almak olmamalı

Lütfen saati takip ederek izleyin:

Artık bu konuyu okumuyor musunuz? Size gerçekten çok normal gelebiliyor mu bu saatlerce beklenen sıra olayı?

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by yazarci3445 View Post
    Fazlasıyla katılıyorum. Çok doğru bir tespit. Durduk yere bu destan'a 15 clan mı geldi şimdi? Sizler bizlere bunu söylüyorsunuz yapımcılar. Tamam kardeşim para kazanacaksınız tabii ki. Sonuçta ticaret yapıyorsunuz, oyun tasarlamışsınız. Ancak oyuncuları siz mağdur ederseniz, adamları 3, 4 saat sıraya maruz bırakırsanız bu iş böyle yürümez. Bir yorumumda da dedim. Server kapasiteyi arttırmak 256gb'lik ramli makineye bakar.
    Destandaki bariz artisin farlinda degilsen sende kotu bir niyet ararim.O gb bosuna en pahalisi degil.

Junior Member
    ARKADAŞLAR ; mesele şundan ibaret sorununuz bizi alakadar etmiyor ve bir çözüm üretmeyeceğiz premium alıyorsan oyna almıyorsan kule filan yap hadi bakim...

Senior Member
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Ares, Diez, Gordion için bir tık daha "free user" kapasitesi artırıldı.
    o bir tık sanırım resetle eski halininde kötüsüne gitti sanırım . Sen de arestesin gözünü sevem bi araştırıver.

19.30 da +150 saydı kapattım 21.00 da açayım dedim +200 saydı

Member
    Infractions
    0/1 (7)
    Valla kendiniz kaybedersiniz. Çok aptal bir politika. Free user premium almak istemeyen adamdır. Eğer oyuna girmesine izin vermezsen zaten onun için değişen bişey olmaz ama oynamasına izin verirsen en azından ilerde geliştikçe premium alma ihtimali doğar. Zaten berbat yönetiyosunuz oyunu deve misali nereniz doğru ki?

Member
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by MrRetter View Post
    Gerçek oyuncu premium alır, oyunun gelişmesine ayakta durmasına yardımcı olur. Bu kadar sunucu bu kadar çalışan bedava çalışmıyor. Oyun bugün ayaktaysa senin değil o laf attığın genieciler sayesinde.
    Saçma sapan konuşmuşsun. Eğer bir oyun FREE TO PLAY ise vaad ettiği şeyi vermesi gerekir. Yani oyun DONATE TO PLAY değil. Free to play bir oyunda oyuncu ister para yatırır ister yatırmaz. Masraflar ve harcamalar ile ilgili sorumluluk sahibi değildir. Eğer gerçekten değecek bir oyunsa zaten oyuncu sahip çıkar. Değilse şimdi olduğu gibi oyun bit pazarına döner.

Senior Member Damii's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Oyuna gelmiş en saçma güncelleme bu sıra sayma olayı.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member Lasttear's Avatar
    Nickname
    StarS
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    ORC
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lastblooper1 View Post
    Saçma sapan konuşmuşsun. Eğer bir oyun FREE TO PLAY ise vaad ettiği şeyi vermesi gerekir. Yani oyun DONATE TO PLAY değil. Free to play bir oyunda oyuncu ister para yatırır ister yatırmaz. Masraflar ve harcamalar ile ilgili sorumluluk sahibi değildir. Eğer gerçekten değecek bir oyunsa zaten oyuncu sahip çıkar. Değilse şimdi olduğu gibi oyun bit pazarına döner.
    Şuan gayet güzel f2p oyunlar var. Onlar nasıl kazanıyor. Dünya oynuyor. Böyle sıra saymıyor
    Bir gm arkadaşa yazmıştım discorddan bir anket yapın diye oyuncu kitlenizi görün diye. Bir çok kişi eski user ve ya eski userlerin pokesi hepimiz biliyoruz bunu. Forumda bir arkadaş yazmıştı 'bu kitle çoluk çoçuğa karışınca ne olacak' diye.
    Yönetim bu soruyo kendine soruyor mu yoksa 'amaaaan gider başka yerde çalışırız' düşüncesi mi bulunmakta.