Page 45 of 80 FirstFirst ... 35434445464755 ... LastLast
Results 441 to 450 of 792
    Banned
    Quote Originally Posted by MrRetter View Post
    Gerçek oyuncu premium alır, oyunun gelişmesine ayakta durmasına yardımcı olur. Bu kadar sunucu bu kadar çalışan bedava çalışmıyor. Oyun bugün ayaktaysa senin değil o laf attığın genieciler sayesinde.
    Sen öyle san o kişiler yüzünden oyunu oynamayan bir çok oyuncu var. O genie verdiği paraların kat kat fazlasını pkda harcıyordum ama artık oyun öyle bir hale geldiki farm bile pk döndü oyuncular TL dönen sisteme çoğu oyuncu tutunamadı takipte kalmadı. Her geçen gün TL kazanma peşinde olanlar artmakta oyun oyun için oynayanlar azalıyor bu gidişin sonu belli vakti geldiğinde hiç bir şey satılamaz duruma gelir TL alıcı bulamazsın o zaman o genie pazarcılar pus şeker oyunu kurtarırsınız umarım...

Senior Member
    gordiona utc günü 2 clan csw günü 3 clan başlıyor sonra bırakıolar ertesi hafta yine aynı utc günü 2 clan csw günü 3 clan başlıyor bırakıyor yeni sistem adını siz koyun
    olan bize oluyor ...

Quote Originally Posted by 4ntikor View Post
    Sen öyle san o kişiler yüzünden oyunu oynamayan bir çok oyuncu var. O genie verdiği paraların kat kat fazlasını pkda harcıyordum ama artık oyun öyle bir hale geldiki farm bile pk döndü oyuncular TL dönen sisteme çoğu oyuncu tutunamadı takipte kalmadı. Her geçen gün TL kazanma peşinde olanlar artmakta oyun oyun için oynayanlar azalıyor bu gidişin sonu belli vakti geldiğinde hiç bir şey satılamaz duruma gelir TL alıcı bulamazsın o zaman o genie pazarcılar pus şeker oyunu kurtarırsınız umarım...
    Geniecilerin pk atan adama hiçbir etkisi yok. Kat kat fazlasını pkda harcıyorsan kat kat azını verip bi premium al. Bu kadar zahmete girme. Oyuna da bi faydan olsun.

Banned
    Geniecilerin pk atan adama hiçbir etkisi yok. Kat kat fazlasını pkda harcıyorsan kat kat azını verip bi premium al. Bu kadar zahmete girme. Oyuna da bi faydan olsun.
    Oynamıyorum zamanında pre aldım full itemle aylık 1000 TL + pusla pkta attım. Sorun bunu yapamayacaklar var ve alternatiflerde oynuyorlar bu pk alanlarını çok etkiliyor. Evinde tek pc oynayan ya da elle atak yaparak farm yapan adam bu çoklu genie pazarcılar yüzündenoyuna tutunamıyor ben onlar adına yazıyorum rekabet edebilsinlerki pk çıkıp rakip olsunlar pk atalım sorun pre almakta değil makul fiyatta pre zorunluluğu bile gelebilir oyun içi çoklu pc bir anlam kalmayacak şekilde güncelleme getirilirse buy pazar kaldırma, genie kaldırma gibi.

Quote Originally Posted by 4ntikor View Post
    Oynamıyorum zamanında pre aldım full itemle aylık 1000 TL + pusla pkta attım. Sorun bunu yapamayacaklar var ve alternatiflerde oynuyorlar bu pk alanlarını çok etkiliyor. Evinde tek pc oynayan ya da elle atak yaparak farm yapan adam bu çoklu genie pazarcılar yüzündenoyuna tutunamıyor ben onlar adına yazıyorum rekabet edebilsinlerki pk çıkıp rakip olsunlar pk atalım sorun pre almakta değil makul fiyatta pre zorunluluğu bile gelebilir oyun içi çoklu pc bir anlam kalmayacak şekilde güncelleme getirilirse buy pazar kaldırma, genie kaldırma gibi.
    Evinde 2 pc olanla 1 pc olan tabi ki eşit olmayacak böyle saçma düşünce olabilir mi ? 2 şeyi aynı anda yapamıyorsan diğerlerini senin seviyene çekilmesini istemek yerine sen de o seviyeye çıkmaya çalışmalısın. Sende 2. pc yok diye kimse de olmamasını istemek saçmalıktan başka bişey değil.

Senin mantığınla gidersek kimse +9 +10 item basmasın herkes yamuk bowlarla, görev itemleriyle oynasın, eşitsizlik var.

Yahu sunucuların sayı sayması tamamiyle insanları aptal yerine koymak hiç bir mantığı yok,bunun mantığı sadece ntt'nin cebini düşünmesi yahu oyunda tüm farm slotlarını bitirdiniz zaten premium olmadan drop almak imkansızken neden hala insanlara oyuna giriş için premium aldırma çabasındasınız ulan zaten farm yapmak isteyen adam her türlü premium çekiyor bırakın oyuncular istediği zaman girebilsin oyuna bu kadar olmaz.

Banned
    Evinde 2 pc olanla 1 pc olan tabi ki eşit olmayacak böyle saçma düşünce olabilir mi ? 2 şeyi aynı anda yapamıyorsan diğerlerini senin seviyene çekilmesini istemek yerine sen de o seviyeye çıkmaya çalışmalısın. Sende 2. pc yok diye kimse de olmamasını istemek saçmalıktan başka bişey değil.

Senin mantığınla gidersek kimse +9 +10 item basmasın herkes yamuk bowlarla, görev itemleriyle oynasın, eşitsizlik var.
    2. pc var 10 tane alırım ama oyunu oyun olarak gördüğüm için uğraşamam oyun sadece para gözüyle bakanlar tarafndan oynanmaya başladı çoğalıyor bu zihniyette düşünüyosan zaten anlayamazsın.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

Sunucuların Sıra Sayması Beni Gülümsetiyor, Niye Derseniz Oyun 10 Yıl Önceki Popületerisinde Değil, Ozaman Belki Milyonlar Oynuyordu, Şimdi Toplasan 5 10 Bin Vardır, Nasıl Sıra Bekleyebiliyoruz.

Banned
    Nickname
    UBB
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Kapasite açıkca düşürülmüş, adam gelip düşürdük diyemez tabiki. Ama görünen köy kılavuz istemez

Senior Member karalama2001's Avatar
    Nickname
    MysteryHardStrokes
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Mysterious
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Rezalet sıra sayıyor.