Page 1 of 80 1231151 ... LastLast
Results 1 to 10 of 792
    Banned

Sunucuların Sıra Sayması Hakkında

Hayirdir insanalara premium aldirmak için serverlarin kapasitesinimi düşürdünüz? çünkü herzaman ayni kalabalik yada daha az kalabalikta 150 den saymaya başliyor sira beklemeye,birde oyunda etkinlik olmadiği halde birde etkinlik olsa 1000 lerden geriye sayacağiz sanirim premiumuz olmadiği için,bu konuda bir yorum yaparsaniz sevinirim.

Banned
    Quote Originally Posted by CLe0PaTRa View Post
    Hayirdir insanalara premium aldirmak için serverlarin kapasitesinimi düşürdünüz? çünkü herzaman ayni kalabalik yada daha az kalabalikta 150 den saymaya başliyor sira beklemeye,birde oyunda etkinlik olmadiği halde birde etkinlik olsa 1000 lerden geriye sayacağiz sanirim premiumuz olmadiği için,bu konuda bir yorum yaparsaniz sevinirim.
    Kilitlenecek bir konu fakat a 'sından z'sine kadar doğrudur.haklısın

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Gerçekten son zamanlara 100-130 civarlarında bekleme sayısı veriyor ,nedir bunun sebebi.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Çok uzun zamandır sunucularda kapasite düşürülmesi yapılmadı, aksine belirli aralıklarla özellikle premium üyeliği olmayan oyuncularımızın giriş yapması için "free user" kapasitesi arttırılmaktadır.

Bilginize.

Banned
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Çok uzun zamandır sunucularda kapasite düşürülmesi yapılmadı, aksine belirli aralıklarla özellikle premium üyeliği olmayan oyuncularımızın giriş yapması için "free user" kapasitesi arttırılmaktadır.

Bilginize.
    abicim kapasite artırılımı yok tamamen kapasite azaltımı var,zaten kapasite azaltınız mı söylüyormusunuz hayır,şuanda da olan biten bundan ibaret bence gene kapasite düşürüldü şuan itibariyle oyuna gireyim dedim 197 den başladı artık 1 saatte girerim heralde oyuna,sonuçta free2play değil mi bu oyun neden premiuma zorluyorsunuz oyuncuları belki ben Premium almıyorum ama sc ıvır zıvır alıyorum,herşey Premium mu allah aşkına şuna biz çözüm bulun yoksam her akşam buradan sizlere yazarım düzelene kadar.

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Bilginize.
    Sayın Khenarth Gordion'da kapasite düşürümü var yeni başlayan oyuncu olacağını düşünmüyorum.

Banned
    evet gmler yoklar

Junior Member
    abicim kapasite artırılımı yok tamamen kapasite azaltımı var,zaten kapasite azaltınız mı söylüyormusunuz hayır,şuanda da olan biten bundan ibaret bence gene kapasite düşürüldü şuan itibariyle oyuna gireyim dedim 197 den başladı artık 1 saatte girerim heralde oyuna,sonuçta free2play değil mi bu oyun neden premiuma zorluyorsunuz oyuncuları belki ben Premium almıyorum ama sc ıvır zıvır alıyorum,herşey Premium mu allah aşkına şuna biz çözüm bulun yoksam her akşam buradan sizlere yazarım düzelene kadar.
    Fazlasıyla katılıyorum. Çok doğru bir tespit. Durduk yere bu destan'a 15 clan mı geldi şimdi? Sizler bizlere bunu söylüyorsunuz yapımcılar. Tamam kardeşim para kazanacaksınız tabii ki. Sonuçta ticaret yapıyorsunuz, oyun tasarlamışsınız. Ancak oyuncuları siz mağdur ederseniz, adamları 3, 4 saat sıraya maruz bırakırsanız bu iş böyle yürümez. Bir yorumumda da dedim. Server kapasiteyi arttırmak 256gb'lik ramli makineye bakar.

Senior Member
    evet gmler yoklar
    Belki de insan oldukları içindir. Hafta sonundayız ve bugün pazar günü, sizce burada olmamaları garip mi?
    Gerekli cevap tarafınıza iletilmiş zaten.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Tekrar okuduğunuz zaman tarafınıza gerekli cevabın verildiğini görebilirsiniz. Sunucularda bulunan oyuncu sayısının artıyor olması demek, bu yeni gelen oyuncuların 1 günde ronark land yada eslanta geçip, oyuna anında katılıyor olması demek değildir. Yukarıda vermiş olduğum cevabı tekrarlıyorum;

Merhaba,

Bilginize.