Page 70 of 78 FirstFirst ... 20606869707172 ... LastLast
Results 691 to 700 of 775
    Senior Member
    Şu oyuna gerçekten Canlılık getiren oyuncular oyuna giremiyor En eski servere bile iyice sıktı bu iş Arkadaş İşten geliyoz işte pre alsak bi işimize yaramıor oyunda gezerken pk atarken Neden insanları iyice pre bağımlısı yapmaya çalışyıorsunuz şimdi tıkladım dieze 250 sıra çektiği icin direk alt f4 çektim umrumdada değil Ben pk yı Özel serverlerdede atarım İyice siz kendinizi Soğutun bakalım milletten nereye kadar böyle gidecek.

Senior Member xunspokenx's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by m3t_xVXvW4yd View Post
    Şu oyuna gerçekten Canlılık getiren oyuncular oyuna giremiyor En eski servere bile iyice sıktı bu iş Arkadaş İşten geliyoz işte pre alsak bi işimize yaramıor oyunda gezerken pk atarken Neden insanları iyice pre bağımlısı yapmaya çalışyıorsunuz şimdi tıkladım dieze 250 sıra çektiği icin direk alt f4 çektim umrumdada değil Ben pk yı Özel serverlerdede atarım İyice siz kendinizi Soğutun bakalım milletten nereye kadar böyle gidecek.
    kesinlikle premium kullanmadan oynayan bir oyuncu olarak ben sana şunu sormak istiyorum cidden ; oyuna girmek için dahi pre alamayan bir oyuncu oyuna ne gibi bir canlılık getirebilir ? Benim bir takım şahsi sebeplerim var almıyorum ama tek kuruş para harcamadan oyun şirketi bize dünyaları versin isteyen bir kişi ne gibi bir canlılık getirecek oyuna? Daha çok pazar charları mı göreceğiz ya daha çok illegal oyuncu mu ? böyle bir canlılık mı? yoksa maradonda , luferson ve emc de kullanmadığın asas itemin var mı? 1m verirmisin gibi mesaj atanlar çoğaldığında mı canlılık gelecek? Oyuna canlılık katan herkes oyunda zaten hergün görüyor ve beraber oynuyorum o arkadaşlarla

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SirVoldemort View Post
    Free user kapasitesinin arttırıldığını söylüyorsunuz ama girişte verdiği sıra sizin tam aksinizi gösteriyor. Bakın bu oyunu oynayan oyuncu profili +25 hatta belki +30 yaş üstü oyunculardan oluşuyor. Yani diğer benzer platformlara göre eski bir oyun olduğu için yeni neslin ilgisini çekmiyor. Bunu siz de biliyorsunuz. Bugün bütün clanların TS'lerini gezelim 20 yaş altı oyuncu bile zor bulursunuz.

Hal böyleyken, oyunda herhangi bir ilgi çekici aktivite yokken ve hatta tam tersi çoğu oyuncu NTT Game'in oyuna yönelik tutum ve politikalarını yanlış bulurken, sunucuların hafta içi gündüz saatlerinde bile full çekmesi ve +100 sıra vermesi kimseye inandırıcı gelmiyor. Bahsettiğim +25 , 30 yaş grubu oyuncu grubunun yüzde 85'i bu saatlerde zaten işte çalışır durumda oluyorlar.

Doların yükselmesi, para piyasasının durumuna bakıldığında 1 aylık bir premium alabilmek için 150 - 200 TL ödemek gerekiyor ki oyunun şu anki durumunda kimse bu parayı ödemek istemiyor.

Ben kendi adıma bugün sabah 11'de en eski server Ares'e girmeye çalıştım ve o saatte bile 74 kişilik sıra verdi bana. Girdiğimde yahu kim var bu oyunda bu kadar diye bütün mapleri gezdim. Ronark Land'ta pk atan yok, Eslant'ta exp slotları boş. El Morad Castle bölgesi zaten bu bahsettiğim NTT Game politikalarından dolayı aktif bölge olmaktan çıktı. Moradon'da pazar ahım şahım kalabalık değil. Ardream ve Ronark Land Base'ye hiç değinmiyorum bile. Peki sunucular bu kadar doluysa nerede bu insanlar? Biz niye göremiyoruz?

NTT Game olarak sunucuların kapasitesine dair net bir rakam yayınlayıp belki günlük kapasitenin anlık durumuna dair resmi sitede bir sistem kurarsanız (Ares Kapasite 5000 - Doluluk 3800 vesaire gibi) en azından oyuncular da bu durumu takip edebilirler.

Ama gerçekten oyunun şu anki cansızlığıyla sunucuların full çektiğini gösteren giriş sıraları hiç de inandırıcı değil...

Kolay gelsin...

Edit: 69 sayfa olmuş, diğer yorumları da okudum benzer şeyler yazmış arkadaşlar. Dediğim gibi oyun artık eskisi kadar ilgi çekmiyor. Ve online oynanabilecek pek çok oyun da mevcut. Yani ben kendi adıma oyunun geldiği şu şartlarda server kapasitesini 3 kişiye de düşürseniz, bundan sonra hiç giremeyecek olsam da premium almayı düşünmüyorum. Oyuncu sizi kazanmak zorunda değil, siz oyuncuyu kazanmak zorundasınız ve şu anda oyunda cezbeden hiçbir şey yok...

SirVoldemort / Ares
    ne güzel yazmışsın kardeşim eline sağlık.

BU ne biçim bir politika sırf aralık ayında 4200 kc alan ben premium um yok diye hafta içi server a giremiyim şuan bile 2saattir sıradayım yahu oyunun resmi para koduna ödediğim para ile kaç premium alınır nerde adalet kemiksiz kazanç sağlıyoruz biz oyuna giremiyoruz Hzmoneys nick SABAH 12:30 DAN BERİ HALA SIRADAAYIM

Quote Originally Posted by m3t_xVXvW4yd View Post
    Oyun için para ile rahatlıkla premium alabilirsin etkinliklere girerek bil istedim.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Server
    KO -> Rosetta
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by kolerap555 View Post
    Oyun için para ile rahatlıkla premium alabilirsin etkinliklere girerek bil istedim.
    Şu yorumu şu konuya milyon kere yazdın. 1 kere de ispat et, hesapla haydi.

Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Şu yorumu şu konuya milyon kere yazdın. 1 kere de ispat et, hesapla haydi.
    Pazar yapıcaksın al-sat birden fazla pc ile o zaman para vermeden oynayabilirsin emek olmadan hiçbirşey olmaz dostum.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Server
    KO -> Rosetta
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by kolerap555 View Post
    Pazar yapıcaksın al-sat birden fazla pc ile o zaman para vermeden oynayabilirsin emek olmadan hiçbirşey olmaz dostum.
    Akşam işten gelince birkaç saat oyunda takılmak isteyen her insan birden fazla pc alıp al-sat yapmalı yani. Konu çok basitmiş ya, 70 sayfa ne yorduk kendimizi çok teşekkürler.

Senior Member
    Nickname
    qahveci
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Kahve
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Akşamüstü saat 7 den beri girmeyi başaramadım 2kez denedim 0da kaldı 290kusur kişiyi bekledim. Şuan 265kisi vardı 11de bastım inşallah 0 da kalmaz 3.denemem

Senior Member
    Quote Originally Posted by gokhanlarrrrrrr92 View Post
    Akşamüstü saat 7 den beri girmeyi başaramadım 2kez denedim 0da kaldı 290kusur kişiyi bekledim. Şuan 265kisi vardı 11de bastım inşallah 0 da kalmaz 3.denemem
    Akşam 6.30 dan beri aynısı başıma geliyor kastılı yapılan birşey varsa kötü şeyler dileyeceğim firma adına.

Page 70 of 78 FirstFirst ... 20606869707172 ... LastLast