Page 60 of 78 FirstFirst ... 1050585960616270 ... LastLast
Results 591 to 600 of 777
    Member 4mustiakyz's Avatar
    Nickname
    4TheStorM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    böyle insanları sörürseniz ddos herşey yersiniz insanlar sizden bıktı bu konuda çok baskı var oyunda sağolsun şu saldırı yapan arkadaşlardan bu konuda tebrik ediyorum

Junior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Çok uzun zamandır sunucularda kapasite düşürülmesi yapılmadı, aksine belirli aralıklarla özellikle premium üyeliği olmayan oyuncularımızın giriş yapması için "free user" kapasitesi arttırılmaktadır.

Bilginize.
    Sayın yetkili lütfen böyle konularda biraz daha dikkatli davranalım. Bir yerleri savunacağız diye eskileri unutmayalım. Bizler giriş ekranında ki yaprakların donmasıyla sevinen bir nesildik. Emc ve Lufer deki ashknight dts trol deru ve apostlar dahil, eslantta dark mare ve stone golemlerde. Harpy slotlarında sıra bekleyen nesiliz bize sunucu doluluğundan bahsetmeyin lütfen. O zamanlarda bile bizler oyuna premiumsuz girebiliyorduk. Şimdilerde cz de 100 kişi oldumu sw ye canlı diyorsunuz. Biz cz de 500 er kişi karşılıklı oynardık ta kimse yokmuş gibi gelirdi.
    Şimdi sizler diyorsunuz ki serverler dolu. Yok öyle birşey kardeşim kusura bakmayın.
    Bu politikayla bu oyun yeni oyuncu kazanamaz, oyunu öğrenmek isteyen birine şu kadar para yatır dediğinizde kaçıp gidecektir.
    Zaten premium fiyatlarıda oldukça fazla oyunu öğrenmek isteyen bir kişi yaklaşık 50tl vererek bir oyuna başlmaz.
    Yanlış politika yürütüyorsunuz. Ne zaman farkına varacaksınız ALLAH bilir.

Senior Member Damii's Avatar
    Nickname
    SalityDamien
    Clan
    4Difference
    ah ahhhhhhh

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Server
    KO -> Rosetta
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Ben de saatlerdir sıradayım ve şu an 1. sıraya ulaştım. 1 küsur saattir de sadece 1 kişiyi bekliyorum. Biri sıramı tutabilir mi bir duşa falan girip geleyim, sıra gelince DC olacak diye bir şey yapamıyorum
    2 saati geçti hala 1. sırada bekliyorum
    3 saati geçti ve hala 1. sırada bekliyorum. Sıraya da ta öğlen girmiştim ha, yeni değil.

arese saat 7 den beri girmeye calıstım birincisinde 180 sıra bekledim 0 a geldiğinde dc yedim 2.sinde 205 sıra vardı 0a geldiğinde dc
    3sü hala sıra bekliyorum 104 sıra var

Saat 18.30 dan beri arese girmeye çalışıyorum. 3 kez 200 kişi sıra bekledim her seferinde sıra 0 a indi ve dc verdi. İnsanlarla dalga geçmesi ne kadar çok seviyorsunuz. Bir de utanmadan sıkınmadan kapasite artırdık diyorsunuz. Yazıklar olsun bu oyunu bu hale getirenlere. Başka da bir şey demiyorum. Ne haliniz varsa görün. Benden bu kadar.

Quote Originally Posted by ISeIenaI View Post
    Vay be 0'da patladım güzel sistem.
    Ben 3 kez 0 da patladım. Güzel kapasite artışı, böyle devam, tebrikler...

Senior Member FFferik16's Avatar
    Server
    KO -> Rosetta
    Ben de saatlerdir sıradayım ve şu an 1. sıraya ulaştım. 1 küsur saattir de sadece 1 kişiyi bekliyorum. Biri sıramı tutabilir mi bir duşa falan girip geleyim, sıra gelince DC olacak diye bir şey yapamıyorum
    2 saati geçti hala 1. sırada bekliyorum
    3 saati geçti ve hala 1. sırada bekliyorum. Sıraya da ta öğlen girmiştim ha, yeni değil.
    4 saat geçti hala 1. sıradayım. Saat 14'te sıraya girip JR'ye yetişemiyorum, vay arkadaş.

Senior Member Damii's Avatar
    Nickname
    SalityDamien
    Clan
    4Difference
    Ben bıraktım artık sıra bekleyip girmeyi alternatif sunucular da oynuyorum, yeni server gelirse , yeni server hatrına bronze pre çeker girer bakarım zevkime.

Do not go gentle into that good night,
    Old age should burn and rave at close of day;
    Rage, rage against the dying of the light.

Senior Member
    Eskiden devlet hastanelerinde fiş almak için sabah 5 te kalkıp saat 10 kadar hastanelerde kuyrukta beklerdik herkes perişan idi o günler aklıma geliyor.
    Devlet büyükleri elimizden bişey gelmez imkanımız kısıtlı diyorlardı.O zamanlarda zengin kesimm hep özel hastahelere gidiyordu.
    Bu oyunda hep sıra beklediğimde o karanlık günler aklıma geliyor.

Page 60 of 78 FirstFirst ... 1050585960616270 ... LastLast