Results 1 to 3 of 3
    Senior Member

Caos Etinliğindeki illegal Oyunculara Kesin Çözüm

Biraz önce caosa girmiş bulundum yüksek derecede illegal oyuncu var ve bunu sadece caosta etkin kullanıyorlar nedeni ise isimlerinin gözükmemesi.

Çözüm mü nedir ?

İsimleri görünür yapıyorsunuz bizde legal oyuncular olarak video alıyoruz ve bize düşen görevi yerine getiriyoruz . temiz bir oyun için el el diyorum Ve bunu desteklemenizi bekliyorum

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    bu söylenmişti fakat şöyle bişey olsa biri sana gıcık kapsa sürekli seni bulup teklese olmayacak şey degil çok daha kötü olur chaos sorunu için çok konu açıldı en mantıklı çözümlerden biri +75 de mavi kutunun alınabilmesi +60 da yeşil kutu +40 da kırmızı kuru alınabbilsin
    ezik bdw lerinde nasıl abys gem veriliyor lwllere göre ayarlanabilir tabi şimdi diyecek adam ben andream oynuyom banane diyecek işte AS ne desek olmuyor o yüzdende çözüm bulunması ve bu çözümün uygulanması chaos adına çok zor oluyor kısaca çokda bi çözüm beklemeyin benden tavsiye
    altta discord açık olsun anlık reportlara bakıyorlar chaosda ismi tespit etiğin an discordan yazıyon hemen ben çok chaosdayken banlattım öyle adamları

Senior Member angelrock's Avatar
    O zaman günün özlü sözü: "Bazen dünya sadece kaostan ibarettir."
    ADALETİN AKLINI KAYBETTİĞİ YERDE FELSEFE SUSAR. Denis DİDEROT