View Poll Results: Savaş Alanları Değişsin mi ?

Voters
90. You may not vote on this poll
  • Warder-Keeper Savaşı Değişsin

8 8.89%
  • Kütük Savaşı Değişsin

28 31.11%
  • Gemi Savaşı Değişsin

12 13.33%
  • Hiçbiri değişmesin.

4 4.44%
  • Hepsi Değişsin.

52 57.78%
Multiple Choice Poll.
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 50
    Senior Member Afs1nBey's Avatar
    Nickname
    AfşinBey
    Class
    Warrior
    Clan
    Secretive
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad

Uzun Süredir Aynı Olan Savaş Alanları Hk.

Merhaba arkadaşlar,

Uzun süredir aynı olan savaş alanları artık oyuncuları sıkmaya başladı. Bu savaş alanlarından biri kendimizi bildik bileli olan Warder- Keeper savaşı bazı oyuncular için hala sevilen bir savaş alanı, Gemi savaşı (uzun süredir bugdaydı) sevilen bir savaş alanı sayılır diğerlerine göre sonuçta bir taktik söz konusu savaş alanındaki monu hakimiyetine göre puan kazanıp ve bu monuları savunarak kazanabiliyordunuz. Ancak gel gör ki öyle bir savaş alanı varki '' seveni yok '' malumunuz Kütük savaşı gereksiz büyük , gereksiz sayıda guard ve aynı gereksizlikte area effect ( yerden çıkan zımbırtılar , yavaşlama vs. ) . Şimdi bu savaş alanlarından bazıları ve ya tümü değişmesi oyuna yeni bir heycanın eklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Warder - Keeper Kesen kişilere ve ya partilere özel savaş boyu süren buff effect yada bir dahaki savaşa kadar sürecek Tatto ve ya Emblem benzeri şeyler eklenmesi savaş alanlarına olan ilgiyi artırır diye düşünüyorum. Aksi durumda savaş alanlarında geçen 1 saat sürenin bir kısmını afk bir kısmını video izleyerek savaşın sonuçlanmasını bekleyerek geçiriyor çoğu oyuncumuz.

Sizde katıldığınız yada katılmadığınız durumları yorum olarak eklerseniz yeni fikirler çıkmasına daha çok zevk aldığımız bir oyuna dönüşmesine yardımcı olabilirsiniz.

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Mevcut sistemde warder ödülü olarak 13th Replica Amblem ve Keeper ödülü olarak 30 günlük Lunar Dövmesi kazanıyorsunuz. Ayrıca kütük savaşı olarak tabir ettiğimiz haritanın sıkıcı olduğu fikrine katılmıyorum aksine bu savaşın oldukça keyifli olduğunu düşünüyorum.

İkinci olarak eskiden kullanılan savaş haritaları olan Napies Gorge ve Nieds Triangle haritaları tekrardan aktif hale getirilebilir ancak bu haritaların da bazı avantaj/dezavantajları olduğunu unutmamak gerekiyor.

Son olarak KoreKO'da yapılan yeni güncellemeyle yeni savaş haritalarının eklenebileceği yönünde çalışmalar olduğu gösterildi. Bu durumun USKO'ya entegrasyonu ile ilgili süreci merak ediyorsanız lütfen canlı yayınlarımızı ve forumu takipte kalınız.
    Last edited by biskuvit; 11-22-2017 at 12:00 PM.
    The games we play are deadly, aren't they?

Nickname
    AfşinBey
    Class
    Warrior
    Clan
    Secretive
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by biskuvit View Post
    Mevcut sistemde warder ödülü olarak 13th Replica Amblem ve Keeper ödülü olarak 30 günlük Lunar Dövmesi kazanıyorsunuz. Ayrıca kütük savaşı olarak tabir ettiğimiz haritanın sıkıcı olduğu fikrine katılmıyorum aksine bu savaşın oldukça keyifli olduğunu düşünüyorum.

İkinci olarak eskiden kullanılan savaş haritaları olan Napies Gorge ve Nieds Triangle haritaları tekrardan aktif hale getirilebilir ancak bu haritaların da bazı avantaj/dezavantajları olduğunu unutmamak gerekiyor.

Son olarak KoreKO'da yapılan yeni güncellemeyle yeni savaş haritalarının eklenebileceği yönünde çalışmalar olduğu gösterildi. Bu durumun USKO'ya entegrasyonu ile ilgili süreci merak ediyorsanız lütfen canlı yayınlarımızı ve forumu takipte kalınız.
    @khenarth ellerinde hiç gün yüzüne çıkmamış 2 savaş map i olduğunu söyledi. onları görelim de

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Anketi yakından takip edeceğim, ek olarak oy kullanan oyuncularımızın istedikleri değişikliklerin gerekçelerini iletmeleri çok daha iyi olacaktır.

Konu için teşekkürler.

Nickname
    AfşinBey
    Class
    Warrior
    Clan
    Secretive
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Anketi yakından takip edeceğim, ek olarak oy kullanan oyuncularımızın istedikleri değişikliklerin gerekçelerini iletmeleri çok daha iyi olacaktır.

Konu için teşekkürler.
    ben teşekkür ederim. İnş. Farklı daha güzel yaratıcı fikirlerde çıkar.

Senior Member stuttgart1992's Avatar
    Nickname
    Kerologue
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Napies ve nieds haritaları aşırı büyük. Bu haritalar 21.00-23.00 arasında olan saatlerde anca keyifli olur. Sabah savaş saatine bu iki haritadan biri denk gelirse zulüm. Daha ufak bı haritada warder keeper, monument ve kill yerine daha farklı bir sistemde kazananin belirlendiği savaş olabilir. Misal cz deki kaçak event gibi belirlenen 100kisi veya 50kisi belirli 3noktaya ulaşması sayesinde kazanma gibi...

Junior Member
    Nickname
    KaiserFlapJacK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Regeneration
    Server
    KO -> Europa
    Race
    Karus
    gemi savaşındaki bozuklukların giderilmesi çok iyi olur
    kütük savaşı gerçekten çok sıkıcı Özelliklede İçersin de bulunan NPC ( guard ) lar çok gereksiz Peşimize Düştümü daha bırakmıyolar çok fazla el düşürüyolar
    (Priest ve Mage ) Mele Teamların Böyle bir sıkıntısı olmadığı için pek SES cıkarmazlar bu konuya.
    keza kütükler de çok fazla dmg atıyor özellikle Asas ve mage gibi kırılgan jop lara )

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Pardon ama CSW nasıl gidiyor? Yeni sistem felan gayet iyi diye duydum? Uzun bir süredir aynı olupta değişen ve yenilenen tek savaş alanı diye biliyorum?

Mutlumusunuz?
    Last edited by KimJongUn; 11-22-2017 at 02:12 PM.

Member MissPEHLiVAN's Avatar
    Nickname
    MissPEHLiVAN
    Class
    Priest
    Clan
    Regeneration
    Server
    Europa
    Race
    Karus
    Kütük savaşı map i buglarla dolu.
    Alan çok geniş ve az oyuncu kitlesi olan serverlarda towndan kalk yürü çok uzun iş.
    Bence bu savaşın değiştirilmesi gerekmektedir.

Nickname
    AfşinBey
    Class
    Warrior
    Clan
    Secretive
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Hiungnu View Post
    Bana göre oyunun bırakılma sebeplerinden birtaneside Pedal ve Macro benzeri illegal araçlardır, ki Nttgame buna yaptığı sonhamle ile önemli oranda mani oldu ve olacak.
    Konuyla alakasını anlayamadım ama olsun.