Page 8 of 17 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 164
    getirin onuda eklesinler pusa 1k kcye hemen ceker alırsınız biz pre süreleri oyuna girmeden başlamasın diyoruz siz no reb kağıdı bilmem ne diyorsunuz.

Senior Member __SaCReTeS__'s Avatar
    Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by PerfectSusanoo View Post
    getirin onuda eklesinler pusa 1k kcye hemen ceker alırsınız biz pre süreleri oyuna girmeden başlamasın diyoruz siz no reb kağıdı bilmem ne diyorsunuz.
    13 yıldır usko oynuyorum 8 9 senedir aktif resmi forumu kullanıyorum hiçbir zaman senin o dediğin bu oyunda olmaz olmayacakta boşa hayal kurma hacı

Banned
    Senin "boş hayal" dediğin güzel ve özel durum, knight ın chaos etkinliğini (char görselleri ve event mantalitesi ve hatta event ismi) taklit ettiği 15 yıllık mmo oyununda var . Oyuncuyu kazanma adına güzel öneriler sadece yapımcı/yayıncı engeline takılmıyor. Sizin gibi knighttan başka mmorpg/mmo oynayamamış oyuncular da var malesef. Tam da bu yüzden oyun global olamıyor olamaz da.
    Last edited by tec_FqlsXTGy; 06-20-2018 at 07:47 AM.

Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by tec_FqlsXTGy View Post
    Senin "boş hayal" dediğin güzel ve özel durum, knight ın chaos etkinliğini (char görselleri ve event mantalitesi ve hatta event ismi) taklit ettiği 15 yıllık mmo oyununda var . Oyuncuyu kazanma adına güzel öneriler sadece yapımcı/yayıncı engeline takılmıyor. Sizin gibi knighttan başka mmorpg/mmo oynayamamış oyuncular da var malesef. Tam da bu yüzden oyun global olamıyor olamaz da.
    Şimdi sana şöyle bir şey anlatayım.Bu oyunun yapımcı firması nttgame değil nttgame sadece yayıncı firma.Yapımcı firma yani mgame güney koredekiler yani oyunun asıl sahipleri sen isterse bu forumda 40 takla at 1500 tane konu aç bütün gm arkadaşlar deaconfrosttan tut en yetkili kişiye kadar hepsi tek tek yazsın mgame istemediği sürece ne o indirim gelir nede sabit bi pus indirimi gelir nedeninide söliyim hiç bir zaman oyun açıldığından beri bu pus fiyatları değişmedi dolar 1.5 tl ikende 400 cash 5$ dı şuanda 5$ ne değişti hiç bişi değişmedi ama bu noreb yapma sc sine gelirsek zaten buy pazarda bile çıkıyor bu oyunun databasesine eklenmiş bu item sadece pusa koyulcak neden bu kadar sıkıntı yapıyorsun onu anlamadım.

Senior Member IVATANSEVER's Avatar
    Nickname
    IVATANSEVERI
    Class
    Rogue
    Clan
    PatRiotS
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by __SaCReTeS__ View Post
    Şimdi sana şöyle bir şey anlatayım.Bu oyunun yapımcı firması nttgame değil nttgame sadece yayıncı firma.Yapımcı firma yani mgame güney koredekiler yani oyunun asıl sahipleri sen isterse bu forumda 40 takla at 1500 tane konu aç bütün gm arkadaşlar deaconfrosttan tut en yetkili kişiye kadar hepsi tek tek yazsın mgame istemediği sürece ne o indirim gelir nede sabit bi pus indirimi gelir nedeninide söliyim hiç bir zaman oyun açıldığından beri bu pus fiyatları değişmedi dolar 1.5 tl ikende 400 cash 5$ dı şuanda 5$ ne değişti hiç bişi değişmedi ama bu noreb yapma sc sine gelirsek zaten buy pazarda bile çıkıyor bu oyunun databasesine eklenmiş bu item sadece pusa koyulcak neden bu kadar sıkıntı yapıyorsun onu anlamadım.
    Oldukça mantıklı bir açıklama

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Bence de eklenmesi gereken bi sc

Banned
    Benim sıkıntı yaptığım konu o değil veya pus indirimi neden gelmiyor diye de ağlamıyorum
    Her yeniliğe karşısınız, siz varken yayıncı/yapımcı engeline gerek yok.
    Şu muhabbeti de anlamıyorum: İlk açıldığında da 5 dolar 400 cashtititi. Güzel kardeşim ilk açıldığında valkyri kanat peri genie zart zurt yoktu şu an bunların çoğu olmadan cz ye çıkamazsın veya charı güçlendirmen çok zor. Afk farming yaptırmıyorsun yeteri kadar boş yer yok oyunda, normal Farm da gb siteleri olduğundan elle pc başında oturup kasmak saçma oluyor, geriye tek seçenek bırakıyorlar pus itemi çekecen tonla sonra satıcan oyun içinde satılmasını bekleyeceksin önce kurian çetelerinden kurtulabilirsen tabi.
    Her gördüğünüzü damgalamaktan bıkmadınız mı ayrıca? Tek pc tek accountum var.
    Last edited by tec_FqlsXTGy; 06-20-2018 at 01:55 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Resmî bir anket başlatmanın zamanı gelmedimi sevgili yönetici arkadaşlar ?

Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Hiungnu View Post
    Resmî bir anket başlatmanın zamanı gelmedimi sevgili yönetici arkadaşlar ?
    değilmi? bi an önce ankete çevrilmesi gerekiyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Anketin eklenmesi veya nasıl ekleneceği konusunda bir yardımcı olsanız sevgili moderatörler