Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 46
    Junior Member
    bu gün karakterime giriş yapamadım soruşturmada diyor anlamadım eğer kanat için ise tradeden hedi verdiler bende kırdırmya gittim denedim olmadı tekrardan verdi takmaya çalıştım olmadı 3 -4 defa böyle yaptım
    sonra item bende kaldı bende kitledim

Junior Member
    Malesef hala geri dönüş yapılmadı

Junior Member
    Nickname
    HarLeenFrancsQuinzeL
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    ProGamerS
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    ticketlere dönüş yapılmıyor maalesef 5 gün oldu atanmamış hala

Junior Member
    malesef geri dönüş yapılmadı hala offf

Junior Member
    malesef telefi işlem yapamicaklarını bildirdiler bu nasıl inceleme hiç mi görmüyolar pazardan geçilen tutar datalarda tradeden ne verildiği bu insanlar mağduriyeti ne olcak peki söylermisiniz ? pazardan ucuz bişey çekmek suç mu yani bug hatasını bize neden yüklüyorsunuz çoğaltıp pazarda satanlar suçludur ! fake hesap girip tl çevirdiler bile kardeşim bizim sorunu çözün bu böyle olmaz

Junior Member
    1Hafta geçmiş 2gün önce işlemi bulamadık diye cevap verdiler bende ispatladım aldığımı. Sonra bugün duyuru saatinden sonra alınmış diyorlar. Aldığım adama ulaştım arkadaşlar benden silinen kanat adama L den yollanmış. Adam benim 2.5 gb mi bedavadan almış oldu. Rosetta da gb 25 lira. Bu hakkımın gaspı değil de nedir haksız mıyım ben

Junior Member
    Benden almak isteyen kişiyede satmadım, adam 2.5 gb den hızlıca alıp tüm Çarlarına depolayacakmış. Bunların hepsinin kanıtı ispatı var yolluyorum. Aldığım cevaplar hep olumsuz. Diyeceğim o ki oyun oyuncusunu korumuyor. Ben 7/24 forumu takip mi edeceğim, yarın başka bir itemde sorun çıktığında o dakikada satarım nasılsa item dönecek aldığım paralar kar kalacakmış. Helal olsun mükemmel çözüm buldular

Junior Member
    O kimseyi mağdur etmeyeceğiz diyen Admin yaz şimdi? Gerçekten edilmedi mi? Çarkıfelekten düşen kanadı aldım. Aldığım adama hep paramı hem kanadı tekrar verdimiz. Kimse zarar görmemiş bu olaydan

Junior Member
    Çözümünüz ve olayda takındığınız tavrı herkes görsün. Bundan sonraki olaylarda kimseden duyarlılık beklemeyin, bize yardımcı olun biz sizin yanınızdayız dediniz

Member jelavic's Avatar
    Nickname
    TryAgainLater
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TurkishLanguageExpert
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Hesabınız incelendiğinde eşyaya dair alım satım işlemi görülememiştir. Yaptığınız alışverişin tarihi ve kiminle yapıldığı gibi bilgileri verdiğiniz takdirde yeniden kontrol edebiliriz.

Arkadaşlar bize yine soğuk bir su içmek kalıyor,knight online tarihinde bu buglar oldu olmaya da devam edecek. dikkat edin suyu fazla soğuk içmeyin malum havalar kötü gidiyor birde o çarpmasın