Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 46
    Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    bana çarkıfelekden bi tane düşmüştü silindi sonra letterdan geri yollandı

Junior Member
    kolay gelsin yetkilerin dikkatine dediginiz gibi ticket attım saat 22.00 sıralarında tanesi 55m den 2 adet aldım pazardan kar yaparım diye bugdan yada bişeyden haberim yoktu olsa niye alıyım zaten sonra işim cıktı evden cıktım geldigimde karakter dc yemişti girdigimde kanatlar envanterde yoktu ticket attım

Konu hakkında Sabah saat 11 de oyuncularımıza oyun içinden duyuru yapılmış olup bu saatten sonra yapılan işlemler ile ilgili desteğimiz bulunmamaktadır. Bu saaten sonra yapılan işlemler ile ilgili olarak herhangi bir telafi işlemi söz konusu değildir. diye bir konusma geldi şimdi burda benmi sucluyum letterden de bişey gelmedi karakterime hiçbi telafi söz konusu degil magdurum

Senior Member
    Gece 1 gibi 2mden gördüm pazarda iyi ki almamışım boş yere 2m param gidecekti.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Bakım sonrasında oluşan bir hatanın kapatılması, hali hazırda var olan ve üzerinde çalışılması gereken bir çok bugtan daha kolay olduğu için bu kadar çabuk müdahale edilebildi.
    bence kesinlikle bu politika ile çalıstıgınız için diger sorunları umursamıyorsunuz bu video size
    https://www.youtube.com/watch?v=XLfUbUSzCY0
    Last edited by NameFAFA; 11-17-2017 at 04:44 PM.

Ticket attım öglen ama hala bi donuş yapılmadı .

Junior Member
    ticket attım trade yaptığım adamların tarihi ismi isteniyor. Şaka gibi cidden bundan sonra her trade yaptığım adamın ksc ve videosunu alacam. Sizler loglardan bunu bulamıyorsanız elinizde kayıtlı dosyalar varken benden nasıl hatırlamamı bekliyorsunuz allah aşkına. Ben yine birini hatırlıyor ve ismini bile veriyorum. Adamda halen oyunda çark itemleri satmakta adam tamamen legal bir oyuncu yani.

Senior Member
    Elinize sağlık çok güzel haber

Wings of Hell Fire Exchange Voucher Eşyası İle Alakalı Ticket Atmama Rağmen Herhangi Bir Geri Dönüş Olmadı. Kaldı ki Eğer Arkadaşın Bahsettiği Gibi Pazarından Çektiğimiz Karakterin Nicki Falan İsteniyorsa Size Çok Bel Bağlamamak Gerekiyor. Çünkü İnsanlar İtem Çekerken Karakterin Pmsine Değil Fiyatlarına Bakar. Takdir Edersiniz ki Hatırlanması Bir Hayli Zor Bi Durum.

Junior Member
    Sayin admin destek'den bilet gönderildi geri dönüş yapilmadi kaç kişi mağdur durumundan bu konuya özen gösterirseniz sevinirim

iyi çalişmalar

Junior Member
    cevap vermemekle hala ısrarcısınız