Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 51
    Quote Originally Posted by majorian34 View Post
    minor atarken fps düşüyor bu sorun sadece bende yok
    Hacı abi malum bende yeni pachtle birlikte 4 gündür aynı sorunu yaşıyordum . Sonunda format atmak zorunda kaldım ve sorunun geçtiğini gördüm .
    Mümkünse formattan sonrada oyunu baştan indirip kur.

Junior Member
    Bu sorun aynı şekilde bende de teşkil etmektedir. Siz pek değerli oyunculara ve GM arkadaşlara kanıt niteliğinde bir video çektim aynı arkadaşın çektiği gibi bu sorun 1 kişide değil birçok arkadaşta en son ki güncellemeden sonra patlak vermiştir.Gerekli düzeltmelerin en kısa süre yapılacağından eminim teşekkür ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=o3K9...ature=youtu.be

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Bu konu ile alakalı ciddi bir sorunumuz var herkes pedal demiş ama pedal ile alakası olmayan birşey el ile atılan minör de dahi efsane bir şekilde FPS (Saniye başına kare yenileme hızıdır bu arada bilmeyen varsa öğrensin) düşmesi oluyor... 16 kasım güncellemesi ile gelmiştir yetkililere sesleniyorum sadece bir asas char acıp bunu kontrol edebilirsiniz.

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Tekrar merhaba

Yapmış olduğum testler sonucunda, aynı ID'de bulunan 4 karakterden 3'ünde bu sorunu yaşamazken, en solda bulunan priest karakterde oyun içi efekt gerektiren bazı skillerin kullanımında PC kaynaklı donmalardan ötürü FPS düşüşü yaşadığımı gözlemledim ve bu sorunu teknik ekibe ilettim.

Aynı sorunu yaşayan oyuncularımız, yan karakterleriyle bu sorunu yaşıyor mu? Sorun yaşadığı karakterin slotu, tıpkı benimki gibi en soldaki slot mu? Bu ve benzeri sorularla beyin fırtınası yaparsak, sorunun kaynağını tespit edip daha kolay çözüme ulaşabileceğimizi düşünüyorum.
    The games we play are deadly, aren't they?

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Karakterin hangi slot'da olduğunun bir önemi mi var benim oynadığım karakter en sağda ki ve fps düşüşü yaşıyorum pk'ya çıkamaz oldum.. çok can sıkıcı bir durum

Quote Originally Posted by IRsc View Post
    Demekki pcde sorun var
    offfffffff sen nasıl bir dahisin ya bilgisayarımda sorun olduğunu nasıl anladın ben farkına varmadan bir problemin?

Quote Originally Posted by biskuvit View Post
    Tekrar merhaba

Yapmış olduğum testler sonucunda, aynı ID'de bulunan 4 karakterden 3'ünde bu sorunu yaşamazken, en solda bulunan priest karakterde oyun içi efekt gerektiren bazı skillerin kullanımında PC kaynaklı donmalardan ötürü FPS düşüşü yaşadığımı gözlemledim ve bu sorunu teknik ekibe ilettim.

Aynı sorunu yaşayan oyuncularımız, yan karakterleriyle bu sorunu yaşıyor mu? Sorun yaşadığı karakterin slotu, tıpkı benimki gibi en soldaki slot mu? Bu ve benzeri sorularla beyin fırtınası yaparsak, sorunun kaynağını tespit edip daha kolay çözüme ulaşabileceğimizi düşünüyorum.
    ya ne slotu mlotu kardeşim bari sen yapma lütfen ya 5 gündür çektiğimiz çileye sende çıkıp böyle cevap verirsen kendimizi vurup atalım zincire denize kurban olayım etmeyin eylemeyin ya 1080ti ekran kartı diyorum fps drop diyorum güncellemeden sonra oldu diyorum çıkıp sen slot diyorsun biri çıkıp ekran kartın bozuk diyo biri pc bozuk diyo etmeyin eylemeyin artık kaldıramıyorum

Junior Member
    Ekran kartı NVIDIA Chipsetine sahip ise 15.11.2017 tarihinde bir güncelleme sundu. 388.31 sürüm numarası. Tam olarak alakası da olmayabilir ama güncelleme yaptıysan bununla da alakalı bi durum olabilir. İstersen eski sürüme yükleyerek tekrar bir deneme yapmanı tavsiye ederim.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    1070ti var bende de hemde 2 tane 32 gb ram var ssd kullanıyorum intel i7 6950X işlemci var şu yazdığım şeylerin fiyatına bakın sonra pc ile alakası var diyin lütfen bilgisayardan anlamıyorsanız cevap yazmanıza bile gerek yok.. Bilgisayar ile alakası yok güncellemeden sonra oldu bu en son gelen patchlerde aorun var sorun

Junior Member
    Tamam dostum ben bilgisayardan anlamıyorum. Sana kolay gelsin.