Quote Originally Posted by m49 View Post
Yanlış anlaşılmasın ama ;Koskoca gm nttgame çalışanı twich te dıyorki destanda jr 2 ci serverda varmı yokmu bılmıyorum aksam girip bakıcam bilgilendiricem

oyun hakkında bilgi vermıyorlarmı yapımcı firma sizi resmen köle gibi kullanıor bakın sizler iyi insanlarsınız uraşınız ve çabanızı taktir edıyorum ancak bu yapımcı firmaya bir ayar vermeniz gerekiyor hadlerini aştılar olcak işdeğil bu iş böle gitmez sizin hiç bir hükmünüz yok oyunda ufacık bir değişiklikten bile bi habersiniz.

MAsaya yumruğunuzu ya vurucaksınız yada yok olucaksınız.
Bu haftaki bakımdan sonra yayında ve forumda açık bir şekilde belirtmek istediğim konu, yapılan güncellemeyi bizzat kendim test etmek istemiş olmamdı. Geçen hafta Mgame tarafından gelen bilgi; Destan 2 sunucusunda etkinliklerin aktif edildiği ve problemin bulunmadığı yönündeydi.

Yaptığımız kontroller sonrasında tüm etkinliklerin aktif edildiğini fakat Juraid Mountain etkinliğinin aktif edilmediğini tespit ettik.

Saatli bir etkinlik olduğu ve o saat gelmeden test etme şansımız bulunmadığı için, olası bir hatayı önleme amacıyla tarafımdan böyle bir açıklama yapıldı.