Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Angry Yardim eder misiniz ?

oyunda bir süre kaldıktan sonra dc yiyorum tekrar oyuna giriş yapmak istediğim de çarın askıda olduğunu görüyorum ikinci girişimde çara erişebiliyorum bu olay sürekli tekrar ediyor bir türlü oynayamadım bunun nedeni nedir çözümü nedir bilen varsa yardımcı olabilir mi ? 14 kez yattı çar slotta herhangi bir program illegal kullanmıyorum pc yeni formatlı dün böyle bir sorun yaşamıyordum bugün başladı

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba

Yaşamış olduğunuz bu sorun internet bağlantınız ile alakalı olabilir. Oyundayken internet erişiminizin anlık olarak kopması halinde karakteriniz oyunda askıda kalmakta ve tekrar giriş yapmaya çalıştığınızda 'oyunda olduğunuz' uyarısı gelmektedir. Bu sorunun çözümü adına yapabileceğiniz bazı hamleler şu şekilde olabilir;

- İnternet servis sağlayıcınızla iletişime geçerek bu sorunun kaynağına inmeye çalıın. Modem ve bağlantılarını kontrol edin.
    - Lisanslı bir antivirüs uygulaması kullanarak bilgisayarınızın koruma altında olduğundan emin olun.
    - Windows Güvenlik Duvarında Knight Online erişimine izin verin.
    - Mevcut antivirüs uygulamanızda Knight Online'ı güvenli olacak şekilde optimize edin.
    The games we play are deadly, aren't they?

Junior Member
    teşekkür ederim mutlaka denicem

Junior Member
    başka bir hesabıma giriş yaptığımda aynı sorunu yaşamıyorum lakin soyulma ihtimali var mıdır veya hacklenme ?