View Poll Results: Yeni Server Gelsin mi?

Voters
1786. You may not vote on this poll
  • Evet

1,140 63.83%
  • Hayır

646 36.17%
Page 230 of 241 FirstFirst ... 130180220228229230231232240 ... LastLast
Results 2,291 to 2,300 of 2408
    Junior Member
    Merhabalar

Konuyla ilgili olmayan yorumlarınızı tartışmalarınızı arkadaşın kendisi ile mesajlaşarak veya kendisine bu açıklamaları ilgili konu üzerinde yaparak devam edebilirsiniz.Yeni Server la alakası olmayan bir posta “Yeni server gelene kadar saldırmaya devam mı edeceksiniz” diyerek burada yazılmış binlerce posttan bir kişinin yazdığı postu genelleyerek kimseyi zan altında bırakmamanız gerektiğini söylemek istiyorum.

Özellikle son kısımda belirttiğiniz “Arkadaşlar ikili tartışmalara girmekten kaçınalım yoksa Yeni Server konusunu kapatırım ha” diyerek tehdit etmek az önce yukarıda belirttiğim sizin konuyla alakası olmadığı halde bu konuda başka birine bir cevap vererek tartışmaya girmeniz olayın ne kadar ironik olduğunun göstergesidir.

Son olarak işiniz eğer hukuk değilse hukuk davalarının nasıl işlediğini nasıl karar verildiğini usul yönünün nasıl olduğu hakkında bir yetkinliğiniz yoksa yorum yapmayın.Bu iş Fransızca öğretmenliğine benzemez.

İyi forumlar

Senior Member
    iftira atanı dava edebildiğinze göre avukatlarınız var demek.Bu avukatları neden gb satan siteleri şikayet etme yönünde kullanmıyosunuz.Cidden bunu merak ettim.Gb satan sitelerin gb satışı durdurulsa nasıl olur ? en kötü gb alımı durdurulsa güzel olmaz mı ? .Alın size bi öneri.Malum gb satan siteler gb alımı yapmasın sadece gb satışı yapsın ? Gbleri oyun yönetimi olarak siz aracı kurum olarak onlara verin belli miktarda komisyon alın.Siize de maddi yönden destek olur.inanın oyun daha güzel yerlere gelir.oyunu bozan tamamiyle oyunu ticarethaneye çeviren kişiler bunu hepimiz biliyoruz.
    Diğer bi öneri gb alım satımı yapan sitelleri komple engelleyin ve Gb'yi pusa item olarak makul bir fiyattan koyun.İlle de gb diyen arkadaşlar ordan faydalansın.

Tabi bunlar hayal.Farmer denen kitle oyunun en az %70'ini oluşturuyo.Onların abandığı pus ile sizin çark dönüyo malesef.En azından denenmeli bu yöntemler.İlk başlar sancılı olabilir ama ilerleyen zamanlarda farmer denen şahıslarda oyunu oyun olarak görüp normal bir player olarak zevk almak için döneceğine inanıyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Tatsumiii View Post
    Merhaba hocam benim sorum sadece yeni sunucu ile ilgili.Uzun zamandır bekleyenlerden birisiyim bende.Bir buçuk yılı tamamlıyoruz ve yeni sunucu hala yok.Mecburen başka oyunlarda iş çıkışı vakit geçiriyoruz.Sizlerde biliyorsunuz ki yeni bir sunucunun heyecanı ve tadı çok farklı oluyor.Biz işin gb sinde falan da değiliz diğer sunuculardan da düşük olabilir maksat benim gibi bir çok arkadaşımızın tekrardan oyuna dönmesi için bir vesile olacak yeni sunucu.Keşke bu aylarda gelsede yazın tadını çıkarsak diye ben gibi sizlerden haber bekleyen arkadaşları görüyorsunuz.Siz böyle arkadaşları bir yana koyup lütfen bizler gibi oyuna tekrar dönmek isteyen arkadaşlara ses olun
    İyi çalışmalar dilerim.
    Kanka böyle arkadaşlar derken ne demek yav ben olmasam Sevgili GM arkadaşlar konuya dahil olmayacak. Burda birbirini yiyecek millet. Daha önce dediğim gibi belirsizlik olduğu sürece teoriler,tahminler olacaktır. Bu arada Allah var ben Khenarth arkadaşımızı severim o geldikten sonra düzene girmeye başladı bazı şeyler saygılar

Senior Member
    Nickname
    AdıBendeSaklı
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    açmıyacağız diyorsunuz sözünüz de durursunuz umarım bu gözler aynı günde 2 sw acıldıgını gördü de birisinde gm supersaijan mı vardı goturdu itemleri swyi cokertti kovdunuz açmayın yeni server felan acıyorsunuz 1 ay sonra yine eski swlere donuyoruz bosverin boyle iyi hadi eyv

Dünyanın en saçma oyun ekibisiniz herhalde öyleki oyuncuları oyuna çekmek yerine oyundan korkar hale getiriyorsunuz.
    Yeni server gelmeyecekse çık kardeşim bak 6 ay garanti veriyorum yeni server yok diyin.
    Şimdi ben diyelim 20 bin tl buldum bir servera başladım sonra yeni server geldi ne olacak.
    Milleti oyuna kazandırmak istiyorsanız net bir açıklama yapın.
    Sahte sunucularda oynamayın diyorsunuz iyi tamam oynamayalım ama garanti verin 6 ay yeni server yok kardeşim diyin bakalım ben para kaybedeceğim oyunu neden oyniyim yahu.
    Last edited by IBlackWicked; 06-15-2018 at 04:12 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Yeni sunucu açmadığımız sürece bu şekilde saldırmaya devam mı edeceksiniz? Tam olarak bahsettiğiniz konu nedir? Şirket ofisinin bulunduğu bölgede 3 gündür internet problemi yaşanıyor ve canlı yayının ertelenme sebebi tam olarak buydu. Dilerseniz gerekli araştırmaları yapabilir ve üstü kapalı suçlamalarınıza cevap bulabilirsiniz.

Arkadaşlar unutmayın ki şirketler, kurumlar ve bu şirketlerin çalışanları hakkında ortaya atılan asılsız iddialara karşı açılan iftira davalarda, bu iddiaları ortaya atan kişinin kanıt sunması gerekmektedir. Farklı forumlarda yapılan yorumlarla bizim şirket olarak mücadelemiz bu yöndedir.

Ek olarak, arkadaşlar lütfen fikirlerinizi belirtirken ikili tartışmalara girmekten, karşılıklı hakaret içeren konuşmalardan kaçınalım. Bu tutumların devam etmesi halinde yeni sunucu ile ilgili konu, tekrar açılmamak üzere kapatılacaktır.

Bilginize.
    Ya Yeni sw açin !
    Yada bu konuyu kapatin !
    kac kez oldu kapatacaz diye tehdit ediyorsunuz !
    Konuyu kapatin lütfen !

Senior Member
    Quote Originally Posted by vasvasdsad View Post
    Ya Yeni sw açin !
    Yada bu konuyu kapatin !
    kac kez oldu kapatacaz diye tehdit ediyorsunuz !
    Konuyu kapatin lütfen !
    bu konu dışında foruma giren çıkan 1 kişi bile yok ki.Bu konu kapandığı an otomatik olarak forumuda kapatacaklar o yüzden kapatmaya cesaret edemezler.Ben oyunu 7-8 aydır oynamıyorum yeni server bekliyorum.Gün aşırı forumda bu konuya geliyorum ne olmuş ne bitmiş serverda diye.Bu konu kapanırsa oyunu bile unuturum şahsen bu yüzden kapatamazlar ancak kapatmakla tehdit ederler o kadar.O yüzden rahat takılabilirsiniz.Tekrar söylüyorum yeni server bekleyenler varsa pus,pre vb. şeyleri almayı bıraksınlar ki para akışı dursun.Bu adamlar bizi sevdiği için değil parayı sevdiği için bu oyunu yaptı.Demek şuan para akıyo ki böyle rahat takılıyolar.Para bitince Siz Değerli Oyuncularımız,Değerli Görüşleriniz (paralar suyunu çekti) doğrultusunda yeni server açma kararı aldık ws. konu gelecektir.Bunun zamanını öne çekmek için pus kullanmayın.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yeni sunucu dışında yorum yaparak konunun kapatılması için oldukça çaba sarf eden kullanıcılar görmekteyim. Bu tavrınızı sürdürmeye devam ederseniz belli bir süreliğine forum hesaplarınızı kapamak zorunda kalacağım.

Yeni sunucu ile ilgili dileklerinizi özgürce yazma hakkına sahipsiniz ancak kendi hayal dünyanızda kafanızda canlandırdığınız halüsinasyon ortamını buraya gerçekmiş gibi yazarak karalama kampanyasına dönüştürmeye çalışırsanız sevgili Khenarth'ın dediği gibi konu kapanır ve bir daha yeni sunucu gelene kadar kimse yeni sunucu hakkında konuşamaz.

Elbette böyle bir tutum bizim özgürlük anlayışımıza ters olduğu için sizlerin bu çerçevede yorum yapacağınızı tahmin ediyoruz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Yeni sunucu dışında yorum yaparak konunun kapatılması için oldukça çaba sarf eden kullanıcılar görmekteyim. Bu tavrınızı sürdürmeye devam ederseniz belli bir süreliğine forum hesaplarınızı kapamak zorunda kalacağım.

Yeni sunucu ile ilgili dileklerinizi özgürce yazma hakkına sahipsiniz ancak kendi hayal dünyanızda kafanızda canlandırdığınız halüsinasyon ortamını buraya gerçekmiş gibi yazarak karalama kampanyasına dönüştürmeye çalışırsanız sevgili Khenarth'ın dediği gibi konu kapanır ve bir daha yeni sunucu gelene kadar kimse yeni sunucu hakkında konuşamaz.

Elbette böyle bir tutum bizim özgürlük anlayışımıza ters olduğu için sizlerin bu çerçevede yorum yapacağınızı tahmin ediyoruz.
    Görüyorumki şöyle bi algı oluştu her nekadar isim verilmesede hedefte ben varım. Bunu anlayacak kapasitede'de bir insanım.Biraz zora geldimi hemen yaptırım gücünüzü göstermeye çalışıyorsunuz muazzamsınız gerçekten takdir ediyorum sizi. İçiniz rahat olsun birdaha foruma yazmıyacağım,hesabımın kapatılma korkusu yüzünden değil,sizin tutumunuz yüzünden ve diğer arkadaşların hakkına girmememek için.Hade eyw.
    Last edited by Kendos; 06-15-2018 at 06:34 PM.

Senior Member
    sondaki yazdığın yazı çok saçma olmuş kardeşim.Sanki savaştasın ve karşıda sniper var.Yerini öğrenebilmek için birinin feda edilmesi gerekiyor.Bu kişi de sensin gibi olmuş alt tarafı oyun boşver.Diyorum ben yeni server bekleyenler pus abanmasın.Tamam oynayın ama pus abanmayın.Yeni servera saklayın kendinizi.Server açılmamasının sebebi olarak nttgame'nin sözleşmesi temmuz'da bitmesi ve belirsizlik olduğu yönünde iddaalar var.Ne kadar doğrudur bilmem çok saygın moderatör arkadaşlarımız aydınlatacaktır bizi eminim.