View Poll Results: Yeni Server Gelsin mi?

Voters
1786. You may not vote on this poll
  • Evet

1,140 63.83%
  • Hayır

646 36.17%
Page 167 of 241 FirstFirst ... 67117157165166167168169177217 ... LastLast
Results 1,661 to 1,670 of 2408
    Junior Member
    istiyoruz hacı yeni sw yide.. herşeyi bi halletseler ondan sonra açsalar en iyisi farmda zor olduğu için baya koxper atlar yeni sw ye gb 150 200 tl olur min

Senior Member IronManWaNTeDS's Avatar
    Nickname
    IronMan
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    WaNTeDS
    Race
    El-Morad
    Yeni server falan istemiyoruz. Manes zaten yeni serverdir. Yeni Bifrosttan sonra server alev alev yanıyor. Oynamak isteyenler buyursun.
    Kimsenin senin yanında görünmesine güvenme.
    Karşına geçmesi için bir adım, düşman olması için bir lafın yeter.
    [Sadi Şirazi]

Olympia - IronMan First and Last PK Movie [TS SESLİ] #WaNTeDS
    https://www.youtube.com/watch?v=0jDhwSULv3Q

Senior Member
    Quote Originally Posted by IronManWaNTeDS View Post
    Yeni server falan istemiyoruz. Manes zaten yeni serverdir. Yeni Bifrosttan sonra server alev alev yanıyor. Oynamak isteyenler buyursun.
    Burada ağlaya bilirsiniz.

Quote Originally Posted by sinan44 View Post
    Burada ağlaya bilirsiniz.

Burada kimin ağladığı tartışılır .d

Senior Member
    yeni sw açmayın manes yeterince yeni zaten ve gece gündüz full oynamak isteyene

Senior Member
    Yeni server da açılsa parası olmayan joblar ve mageler yine ağlayacak warriorlar çok vuruyor diye yeni server a gerek yok böyle iyi illa da açılacaksa cz chat görev bugu düzelip wb +0 npc den kaldırılıp drop olarak eklenince açılması daha iyi olacaktır.

açsana açsana khenart abi yeni server açsana

Turnuvalarda bittiğine göre artık yeni sw yi açabilirsin NTTGAME

Junior Member
    Yeni server gelmeli bir çok kişinin de belirttiği gibi chitin görevlerinin kalkması, droplardaki coinlerin düşürülmesi gibi bir çok şey yeni başlayan oyuncuları büyük bir olumsuzluk ile etkiliyor. Bu değişimler olmadan önce o avantajlardan faydalanan oyuncular charlarını şu anda yeni başlayan bir oyuncuya göre en az 2-3 kat daha hızlı kastılar ve şu anda bu değişiklikler olduğundan beri özellikle maneste pazarı kötü etkilemiş durumda ki bunun sebebi bu kaldırılan avantajlardan yararlanamayan oyuncuların yararlanan oyunculardan fazla olmasıdır. Biz demiyoruz ki yeni server açsanız 6 ay sonra tekrar yeni server isteyeceğiz . En azından ben öyle demiyorum. Biz diyoruz ki yeni server açılmalı çünkü kaldırılan görevler ve düşürülen coin dropları yüzünden büyük bir olumsuzlukla etkilenen kimse kalmasın. Herkes eşit bir şekilde kasabilsin. Bu kaldırılan avantajlardan kaldırılmadan önce faydalanıp farm slotlarını boş bırakmayan charlar ile doldu manes. Yeni başlıyorsun farm yapmak istiyorsun ama en güzel farm yapabileceğin charını dizebileceğin slotlarda bu charını kaldırılan avantajlar sayesinde kasmış olan kişiler dolu oluyor. Emin olun manes farm slotlarında rekabet diye bir şey kalmadı. günde yarım saat boş bulabilirsen kasmaya çalışıyorsun bakın kasıyorsun demiyorum KASMAYA ÇALIŞIYORSUN. Bu haksızlıkların giderilmesi için yeni bir server açılmalı benim görüşüm .

Senior Member
    Quote Originally Posted by DeathNote35 View Post
    Yeni server gelmeli bir çok kişinin de belirttiği gibi chitin görevlerinin kalkması, droplardaki coinlerin düşürülmesi gibi bir çok şey yeni başlayan oyuncuları büyük bir olumsuzluk ile etkiliyor. Bu değişimler olmadan önce o avantajlardan faydalanan oyuncular charlarını şu anda yeni başlayan bir oyuncuya göre en az 2-3 kat daha hızlı kastılar ve şu anda bu değişiklikler olduğundan beri özellikle maneste pazarı kötü etkilemiş durumda ki bunun sebebi bu kaldırılan avantajlardan yararlanamayan oyuncuların yararlanan oyunculardan fazla olmasıdır. Biz demiyoruz ki yeni server açsanız 6 ay sonra tekrar yeni server isteyeceğiz . En azından ben öyle demiyorum. Biz diyoruz ki yeni server açılmalı çünkü kaldırılan görevler ve düşürülen coin dropları yüzünden büyük bir olumsuzlukla etkilenen kimse kalmasın. Herkes eşit bir şekilde kasabilsin. Bu kaldırılan avantajlardan kaldırılmadan önce faydalanıp farm slotlarını boş bırakmayan charlar ile doldu manes. Yeni başlıyorsun farm yapmak istiyorsun ama en güzel farm yapabileceğin charını dizebileceğin slotlarda bu charını kaldırılan avantajlar sayesinde kasmış olan kişiler dolu oluyor. Emin olun manes farm slotlarında rekabet diye bir şey kalmadı. günde yarım saat boş bulabilirsen kasmaya çalışıyorsun bakın kasıyorsun demiyorum KASMAYA ÇALIŞIYORSUN. Bu haksızlıkların giderilmesi için yeni bir server açılmalı benim görüşüm .
    Belki daha fazla güncelleme geleceği için açmıyorlar hoc düşündünüz mü ?