View Poll Results: Yeni Server Gelsin mi?

Voters
1786. You may not vote on this poll
  • Evet

1,140 63.83%
  • Hayır

646 36.17%
Page 120 of 241 FirstFirst ... 2070110118119120121122130170220 ... LastLast
Results 1,191 to 1,200 of 2408
    Bütlerim bitti artık açabilirsiniz izin veriyorum ).

Banned
    Infractions
    0/1 (30)
    no pre no cash a-f-k mod devam !
    yeni sw açilirsa pre alirim yok açilmazsa hava alirsiniz BB

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    yeni server gelmesin hali hazırda maneste charım var 81 lwl eksikleride var şimdi yeni sw gelirse ben bu charımı bırakıcam mı yani nasıl olacak bilmiyorum hiç yeni hesap açıp yeni serverda oynuycaz galiba ama gelmesin ya eski sunucularda oynayanlar ne yapacak ki?

Az zevkimizi alalaım yeni sw 1 sene boyunca gelmesin cok seviniirm

Senior Member
    Quote Originally Posted by met_nebhBrQa View Post
    yeni server gelmesin hali hazırda maneste charım var 81 lwl eksikleride var şimdi yeni sw gelirse ben bu charımı bırakıcam mı yani nasıl olacak bilmiyorum hiç yeni hesap açıp yeni serverda oynuycaz galiba ama gelmesin ya eski sunucularda oynayanlar ne yapacak ki?

Az zevkimizi alalaım yeni sw 1 sene boyunca gelmesin cok seviniirm
    Eski sunucularda oynayanlara yeni sunucuya geçeceksiniz diye kafalarına silah dayamıyorlar geçmeyebilirsiniz sorun yapmayın bu kadar hatta daha kolay item dizebilirsiniz

Bir bilgi verin artık lütfen

Senior Member PearLyTheGreenFairy's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    yeni sw bi süre daha yok gibi bence. olsaydı sitelerin bi şekilde habeir olurdu ve gb ler bu kadar artmazdı. oly ve manes tavan yaptı denilebilir ve destanı geçecek bence fiyat olarak. 35 i görür manes ozellikle.
    yeni sw de yaza artık
    Same shit, different day

Junior Member
    Abi yeni sw gelecekse gelsin artik çar dizecez girdigimiz her sw de pazar bitik durumda 1 gunde itemlerde 25 30m dususler oluyor ya bi tarih vberilsin yada bişeyler yapilsin artik ...

server gelmiyormu daha ya, 1 yılı geçti oyuna baslayamıyor millet çünkü para yatırmak zorunda. su destan zart zurt diye övülüp duran yerde itemler ev parası, pkdaki adamlar ful item. gelsede oyuna baslasak artık ha ilgilenen yokmu. eger bu kadar istege bu forumdan ilgilenilmiyorsa bir yol belirtsin modaratör arkadaslar bizde o yoldan gidelim

yorumları okduumda yeni sw istemeyenlerin hepsi swdeki playerlere güvenmeyen, millete farmcı deyipte kendi item dizip swde farm yapan, dizdigi itemlerin değerini kaybetcegini bildigi için aglayan tipler. kardes swnize bu kadar güvenmiyosanız burda yeni sw isteyen arkadasları farmcı su bu diye suclamayın. sizene karrdesim ister millet farm yapar ister pk atar ister youtubede item kırdırıp upgrade yapar sizemi kaldı milletin derdi. ister oyundan para kazanır isterse evini satar oyuna basar elalemin derdi sizi niye bu kadar meskül ediyor
    Last edited by IBlackWicked; 01-20-2018 at 09:10 AM.

Quote Originally Posted by JosephMatthew View Post
    yorumları okduumda yeni sw istemeyenlerin hepsi swdeki playerlere güvenmeyen, millete farmcı deyipte kendi item dizip swde farm yapan, dizdigi itemlerin değerini kaybetcegini bildigi için aglayan tipler. kardes swnize bu kadar güvenmiyosanız burda yeni sw isteyen arkadasları farmcı su bu diye suclamayın. sizene karrdesim ister millet farm yapar ister pk atar ister youtubede item kırdırıp upgrade yapar sizemi kaldı milletin derdi. ister oyundan para kazanır isterse evini satar oyuna basar elalemin derdi sizi niye bu kadar meskül ediyor
    Katılıyorum kesinlikle.Herkesin hayatın4 kimse karışamaz.
    Last edited by IBlackWicked; 01-20-2018 at 09:10 AM.