View Poll Results: Yeni Server Gelsin mi?

Voters
1786. You may not vote on this poll
  • Evet

1,140 63.83%
  • Hayır

646 36.17%
Page 221 of 241 FirstFirst ... 121171211219220221222223231 ... LastLast
Results 2,201 to 2,210 of 2408
    Junior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Yayınlarda yaklaşık olarak 1 yıldır aynı soruya cevap vermekten sıkılmış ve bu soruya cevap vermeyi bırakmış olabilir miyiz?

Daha önce defalarca kez hem forumdan hem yayınlarda söylediğimiz gibi şu an ki süreçte yeni sunucu ile ilgili herhangi bir plan ya da çalışma bulunmamaktadır.

Bu konunun aktif kalmasının tek sebebi, her gün arkası kesilmeden açılacak olan yeni sunucu konularına engel olması.

Bilginize.
    o zaman yayında cıkıp şunu demelisiniz örnek veriyorum '' 6 ay boyunca yeni server gelmeyecek '' millet rahat etsin yoksa böyle olmaz bu gidişle mecbur gelecek zaten millet çarlarını satıyor denge alt üst olmuş durumda.

Sizin söylediğiniz şu '' şuan için yeni sunucu çalışmamız yok '' bu sözü sözledikten 1 hafta sonra yeni server geldi millet bu söze güvenmez kusura bakmayın.

Ek olarak şunuda anlamış değilim, chitin görevleri ve farm slotları kalktı ama yeni sunucu getirmiyoruz neden???
    Last edited by Khenarth; 06-08-2018 at 07:08 AM.

Junior Member
    Merhaba arkadaşlar,

Yayınlarda yaklaşık olarak 1 yıldır aynı soruya cevap vermekten sıkılmış ve bu soruya cevap vermeyi bırakmış olabilir miyiz?

Daha önce defalarca kez hem forumdan hem yayınlarda söylediğimiz gibi şu an ki süreçte yeni sunucu ile ilgili herhangi bir plan ya da çalışma bulunmamaktadır.

Bu konunun aktif kalmasının tek sebebi, her gün arkası kesilmeden açılacak olan yeni sunucu konularına engel olması.

Bilginize.
    Ne kadar rahat soluyorsunuz ya gerıye donucekler gelmesın gerıye dımı elınızde tuttunuz oyuncalar yetıyor yanı sıze bumu polıtıkanız herkez gıbı kafanızda suan var olan swlere baslayabılırsın dersın sende gırıp farm carı dızmek ıcın 3bın lıra kımse dızmez o ısler gectı yaptınız guncellemelerı manesden once yapsaydınızda baslasaydık farmı chıtın gorevlerı nı kaldırıosunuz ıstahlandırıosunuz sw gelmıyor bu polıtıka bu sekıl dvm ederse xxx sahde swler de adım atılmamaya dvm eder

Quote Originally Posted by BRATVA_CLAN View Post
    Ne kadar rahat soluyorsunuz ya gerıye donucekler gelmesın gerıye dımı elınızde tuttunuz oyuncalar yetıyor yanı sıze bumu polıtıkanız herkez gıbı kafanızda suan var olan swlere baslayabılırsın dersın sende gırıp farm carı dızmek ıcın 3bın lıra kımse dızmez o ısler gectı yaptınız guncellemelerı manesden once yapsaydınızda baslasaydık farmı chıtın gorevlerı nı kaldırıosunuz ıstahlandırıosunuz sw gelmıyor bu polıtıka bu sekıl dvm ederse xxx sahde swler de adım atılmamaya dvm eder
    Defalarca yeni sw ler açıldı her açılan sw eski sw lerdeki player sayısını düşürdü sw ler birleşti yeni sw geldi birleşen sw ler yine birleşti bu böyle sürdü gitti
    oyunda gb ticareti olduğu sürece yeni sw açılsada en fazla 1 ay eşit şekilde oynarsın parayı basan itemini dizer sen tekrar yeni sw dersin

ŞUNU ANLAYIN ARTIK bu oyun paraya dayalı bir oyun oldu paran varsa lw yönünündende item yönündende clan yönündede herzaman üstünsün

paran yoksa 1 ay oynarsın yada pazar yapıp 1 yılda anca item dizersin tabi buda paraya dayalı paran yoksa zaten playeri çok olan sw de oyuna bile giremezsin

Junior Member
    Neden SERVER GELMİYOR ? Dolar'ın : Yükselmesini Bekliyorsunuz
    Neden SERVER GELMİYOR ? Yeni Oyuncu Çekme Derdindemisiniz? Onu Bİr geçin Kimse 3 5 10 Bİn TL basmaz 3200 CASH olmuş 200 tl
    Madem Yeni Server Gelmicek Neden CHİTİN vs Görevlerini Kaldırdınız.. İnsanlar SIFIR'dan Nasıl Başlamasını Bekliyorsunuz Yeni OYuncular İçin Bi etkinlik Yapıyormusunuz Canlı Yayın Yapıyorsunuz ÇÖP İZlenme 1.500 Kişi GEçmiyor Bence Yayın Yapmayın Daha İyi
    HATA Biz Oyuncular'da Bu Oyuna Abartı Bir miktar'da TL bastığımız Sürece Kimse Sİzi Dinlemicek Sonuç'ta Para KAzanıyorlar mı Kazanıyorlar.
    MAdem Yeni Server Getirmiyorsunuz O zaman SAçma SAçma Eventler Yapçağınıza Oyuna Yenilik Getirin İnsanlar Yenilik İstiyor OYuna Yeni grafikler Gelmesi Gerekli Örnek Cz MARADON Lüfer EMC Map Değişmesi Olabilir Oyundaki Mob yerleri Vs Değişebilir.
    Last edited by Khenarth; 06-08-2018 at 07:09 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    farmerler çok seri üzgün Açın yeni serveri slotları full pus full pre ile kapatalım yeni server isteyenler yeni konu açsınlar

Banned
    Yeni server açılsa da manes 2 ye login olsak

Senior Member
    Merhaba arkadaşlar,

Bilginize.

Öncelikle sıkılmadan bu yazacaklarımı okumanıızı isterim keza uzun bi yazı olacak. Sonunda yorumlara dahil olma lütfunda bulunduğunuz için teşkkür ederim sayın GM, amacım sizi ringe çıkarmaktı.Taktir edersinizki sürekli kaçak dövüşüyorsunuz canlı yanlarda ve şuanda olduğu gibi. Sürekli ucu açık aynı cevap, biz oyuncular canlı yayınlarda düşüncelerimizi uzun ve açıklayıcı dile getiremiyoruz getirsek bile işinize gelen yorumları okuyup geçiştirmeli cevap veriyorsunuz yani kaçk dövüşüyorsunuz.
    1.Sizin oyuncuların sorduğu sorulardan sıkılmak gibi bir lüksünüz yok. Milyon kez aynı soru olsa bile.
    2. Geçmişten tectübe edindiğimiz için net ve açıklayıcı cevap vermediğiniz sürece herzaman yorumlar teoriler ve beklintiler olacaktır.
    3. Eğer oyuncuların istek ve talepleri dikkate alınmıyorsa lütfen istek öneri ve şikayet adı altında başlık açmayın,ve bunu dile getirmeyin.
    4.Aynı yemeği ısıtıp ısıtıp önümüze koymayın altını doldurun verdiğiniz cevapların. Ben önümü görmeden hareket edemem. Deyinki şuanda su sebeplerden dolayı yeni server çalışmamız yok, en azından geçenlerde olduğu gibi şu tarihe kadar yeni server çalışması yok denebilir.
    5. Oyunu ayakta tutan biz oyuncularız bizim fikirlerimizin önemsenmesi gerekir. Arz talep eğrisi.
    6.Bu dedeklirenizin garantörümüsünüz yani garanti verebilirmisiniz. Yakın zamanda gelmeyecek diye?
    7. Belkide şimdiye kadar en çok talep edilen yeni server isteğini yapımcıya ilettinizmi?

Bu eleştiri ve taleplerimi olgun karşılayacağınızı biliyorum keza bir yorumda eleştiriye açık olduğunuzu söylemiştiniz.
    Umarım sorduğum sorularda cevapsız kalmaz. Saygılarımı sunarım...

Merhaba arkadaşlar,

Bilginize.
    Khenarth bir şey merak ediyoruz sadece bir şey cevaplarsanız çok sevinicem ve gerçekten artık yasak olmasına rağmen el mahkum para yatırıp bilinen sitelerden item ve cash alıcam ve aylarca uğraşa uğraşa orta seviye bir karakter yapacağım. Sorum şu; siz Game Masterlere de yeni sunucu haberi 3 gün önceden mi geliyor? Çünkü Olympia açılmasının üstünden 7 ay geçmemişken (siz o zaman NTT Game ekibine dahil miydiniz tam hatırlamıyorum) pazar günü yeni sunucu ile ilgili çalışmamız yok dendi ve pazartesi günü etkileyici video ve özelliklerle 2 sunucunun duyurusu yapıldı. Ben Rhalese 1 ay önceki yayında “”Rhales haftaya sunucu gelmeyecek diyebilir misin?” dediğimde DİYEMEM demişti. Ben size bir konuda hak veriyorum, oyuncunun diline bu GM ler bize yalan söylüyor, bizi kandırıyorlar gibi laflarla düşmemek için her bir sorudan kurtulmanın yolunu bulmak hakkınız. Bunu da şuan için plan yok diyorsunuz. Peki özet olarak sorum şu: Yeni sunucu planları yapıldığı halde size bilgi geç mi veriliyor? Dediğim gibi bunun pazar günü sunucu yok pazartesi 2 yeni sunucu açıldığı gibi kendim şahit oldum. 1 gün önceden bile haber alabiliyor musunuz?

Junior Member
    ÖNEMLİ::: Bundan 2 AY ÖNCE DEDİİM KİMSE RAMAZAN DA SERVER BEKLEMESİN. KURBAN DA GELİCEK YENİ SERVER.....

EYLÜL AYINDAN ÖNCE SERVER GELMEZ BUNU DA BURAYA BIRAKIYORUM GÖRMEYENLER İÇİN... YAZIN USKO SERVER AÇMAZ.

ki eylül den bile şüphe ediyorum... 2019 u göre biiriz. uskoda şuanda yapılanma var...

Senior Member
    yeni server isteyenler oyunda hala pusa abandığı sürece server falan gelmeyecek arkadaşlar.Para akarken neden sunucu açsınlar.Sonra milletin ağzına düşüyolar senede 2 kere server mı açılır diye.Tekrar söylüyorum farmer değilim.İlkokuldan beridir severek oynuyorum başka bi oyun zevk vermiyo lanet olsun ki.Deseniz ki önümüzdeki 1 sene için server yok garanti verseniz giderim çekerim pusumu bi şekilde zevk alacak bi char dizerim her türlü.Ama bunun garantisi yokken gidipde kıytırık bi chara 5000TL vermem.Kimsenin de vereceğini sanmıyorum.Benim gibi şuan oynamayıpta bu şekilde düşünen birçok oyuncu olduğunu düşünüyorum.Kimse oyun ful demesin bu arada serverlara girilmemesinin sebebi kapasite düşürüldü bu kadar basit.Saçma sapan yorum yapcak bebeler de bana saldırmasın,adam gibi eleştiri yapana her daim kapım açık.Cümleten Hayırlı Ramazanlar...